0

a neymarowi się zakręci w kostce ;)

0

Podobnież miała być wielka zmiana składu na ten sezon, a tymczasem podstawowa obrona jak za Martino, pomoc też, tylko Rakitic za Xaviego, bramka zmieniona, w ataku Suarez za Sancheza.
WOW aż 3 zmiany! WIELKIE PRZEWIETRZENIE SKŁADU!

0

ja ich zastąpie, nie martw się ;0

0

Hah tak jak myślałem, najlepszych zostawił nasz trener na koniec, mowa oczywiście o Pedro który dobije rywala w ostatnich minutach.

0

za to ja trafilem, zobacz se moje komentarze sprzed 50 minut :D

0

leci GŁUPIE 15 ZNAKÓW

4

0

Witaj, masz szczęście że jestem wróżbitą, a więc będzie taki skład:
Ter Stegen
Alves-Pique-Mascherano-Alba
Busquets
Rakitic-Iniesta
Atak oczywisty ;)

0

Jeśli z takiej strony patrzeć to tak

0

to zdanie nie ma sensu pierw obstawiasz ze przegramy 0-1 a pozniej ze dla nas wtf? powinienes napisac "Obstawiam 1-0 dla nas"

1

Już pisałem, Tomasz Ogórek i Agata Męczydupa

0

ja obstawiałem 2, max 3

1

Skandal! Simeone za klepnięcie sędziego dostał zawieszenie na 8 meczów. A Pena... Ronaldo za 2 sierpowe i kopniaka niczym Bruce Lee 2 mecze... LFP(chyba wszyscy wiedzą co ten skrót znaczy :)?)

1

Tomasz Ogórek i Agada Męczydupa

0

0

Co ty chcesz od Luisa Enrique?
Z Atletico 2 wygrane
Z PSG wygrana i porazka
Z Realem tylko 1 porazka
Z dobrymi klubami mamy bilans 3-2, wiec na plus.
I miejmy nadzieje ze dzis bedzie juz 4-2 ;)

0

Masz w 100% rację.Real bez Ronaldo gra o niebo lepszą piłkę, bo nie musi grać wszystkich piłek pod niego, i tacy gracze jak Bale, Benzema, Isco czy Jamez nie boją się strzelać.Poza tym Ronaldo w aktualnej formie jest osłabieniem Realu, a w najwyższej i tak nie daje tyle co Messi.

1

Skandal! Simeone za klepnięcie sędziego dostał zawieszenie na 8 meczów. A Pena... Ronaldo za 2 sierpowe i kopniaka niczym Bruce Lee 2 mecze... LFP(chyba wszyscy wiedzą co ten skrót znaczy :)?)

3

Ale ten Pedro dziś wspaniale gra, królewska uczta dla oczu!

1

Pewnie na 0, i jeszcze na dodatek dostanie fairplay roku 2015 za przeproszenie na fejsie ;)

0

1

Jak Suarez za ugryzienie dostał 4 miechy kary i brak szansy na ZP, to Ronaldo 8 miechów kary i dożywotnie wykluczenie z plebiscytu ZP, ale tak nie będzie bo jakiś promadrytowski gość siedzi w radzie UEFA, ablbo raczej REAL-UEFA

1

Co ten Pedro wyprawia na boisku, nie mam pytań! Tak wspaniałej gry dawno nie widziałem, moim zdaniem 3x lepszy od Suagryza :) @

8

Dzień 1(nowy trener)- nowy Pep Guardiola!
Dzień 2(kilka wygranych meczy)- Enrique ma tak duże jaja że trzeba dla niego większych spodni!
Dzień 3(pierwsza porażka)- mówiłem wam od początku że to nie trener dla Barcy!
Dzień 4(mecz z Atletico)- zawsze w niego wierzyłem!

1

Biali maja niezly bóldup na stronie

0

Witam witam, i o zdrowie pytam.

0

prawda w oczy kole?

3

Pozwólcie że wymienię osiągnięcia Ronaldo:
- nie istniał z silniejszymi rywalami
- symulował w KAŻDYM meczu kilka razy
- gdyby nie gole z karnych(a jest ich prawie tyle co wszystkie kluby LL) Messi byłby lepszy
- Ronaldo grał na stojaka, ne pomagał kolegom z drużyny, w przeciwieństwie do Messiego
PODSUMOWUJĄC ROK RONALDO:nurek,karne,jeszcze raz karne,nie istniał z lepszymi,nic nie dawał drużynie, na mundialu grał gówno,
DZIĘKUJE DOBRANOC !

0

0

Najlepszego(pedro) zostawili na koniec :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?