Klocuch12
Dołączył/a: kwiecień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
temu (messi król)
0
MOTM Douglas, kto myśli inaczej jest dziwny.Jest niczym przyczajony tygrys który atakuje w najlepszym momencie, jego technika i mądrość na boisku dają nam dużą przewage, a razem z Pedro na boisku jesteśmy nie do zatrzymania!
Na PSG będzie taki skład Sztegen-Mr. Wrzutka-Celebryta-Fajka-Alaba-Marszczerano-Szczawi-Rakitic bez formy z Sevilli-Suagryz-Mesjasz-Nurek
1
No za co niby dostałem bana? To moja opinia, a to wolny kraj ;) Więc moge mówić co chce pod warunkiem że nikogo nie bluzgam.
1
Wypożyczyć Douglasa :O ? Przecież to nasz najlepszy PO na obecną chwile, nie widzicie że trener daje mu tak mało grać bo oszczędza go na finał LM? Te 2 mecze co zagrał były fenomenalne i genialne w jego wykonaniu, to coś jak połączenie Jordi Alby i Daniego Alvesa za dawnych lat.Taki piłkarz to skarb, i na prawej flance z Pedraldinho może straszyć i uprzykrzać życie najlepszym napadziorom świata, będą klepać takiego Ronaldo czy Aguero jak małe dzieci ;)
2
Mając w składzie tak fenomenalnego i genialnego grajka jak Pedro Pedrito, wirtuoza dzisiejszej piłki kopanej, to o żadną pozycje nie musimy się martwić, jego zwinność, mądrość na boisku i niesamowie strzały z daleka i wykończenie sprawiają że jest wszechstronny, może grać zarówno na GK jak i ŚPO, jest niesamowity i ciesze sie że mamy taki wielki talent, mam nadzieje że w meczu z PSG wyjdzie z opaską kapitana na ŚO, wtedy Ibrakadabra nie ma szans nawet na asyste! Z nim transfery nie są nam potrzebne na najbliższe 5 lat!
0
powracam po rocznym banie xD !
0
Mam nadzieję że zagra największy wirtuoz współczesnej piłki kopanej, jakim niewątpliwie jest fenomenalny i genialny Pedro Pedrito, bez niego Barcy może być ciężko nawet powalczyć o remis z świetnie dysponowanym Rayo grającym tiki-take jak Barca za najlepszych lat. Mam także nadzieję że Alves jak zawsze zaliczy masę celnych wrzutek i zrobi różnice zarówno w ataku jak i w obronie. Liczę też że Luis Enrique postawi na Ter Stegena który w ostatnim meczu w LM z PSG zagrał wspaniale, i pokazał wiele świetnych interwencji! No i nie zapominajmy o wybitnie wysokim Marszczerano który jak zawszę świetnie spisze się na swojej ulubionej pozycji ŚO i będzie czyścił wszystkie górne piłki!
0
A Barca zapewne to Czarna Perła
0
Jego łysina świeci się bardziej od kieliszków xd
0
2
Krul jest tylko jeden, wiecie kogo mam na myśli :)
OCZYWIŚCIE ŻE PEDRO!
0
IJO IJO właśnie przyjechała do Pana Karetka Ortograficzna, potrzebuje Pan pomocy? Diagnoza jest następująca: jak by = jakby.
1
tempa, miałą - co wy na to bym założył konto o nazwie Patrol Ortograficzny i na avatarze miał karetke?
0
Zdam ci całą relację z komentarzy z tego dnia:
- Pedro jest słaby
- Alves tylko niecelnie wrzuca
- Messi pójdzie za kraty!
- Nasza obrona leży i kwiczy przy lepszych rywalach
- Luis Enrique ma duże jaja, a to była tylko mała wpadka
0
ups, feil xd 15 ZNAKÓW
0
Wystarczy wstawić największego wirtuoza futbolu jakim jest Pedraldinho na ŚPO, Messiego na ŚN, i messi nastrzela goli niczym łysy z Brazzers!
0
0
Jak śmiesz obrażać legendą futbolu jaką niewątpliwie jest fenomenalny Pedro Pedrito?
2
słyszę to co każdy mecz
3
zapewne powołał go ze względu na jego super moc, a mianowicie stawanie się niewidzialnym.
8
Całe szczęście że powołali fenomenalnego Pedro Pedrito! Bez niego Hiszpania traci 50% jakości.
1
miejmy nadzieje że niczym klocki lego
2
jak to mówią.. ''Messi jest z Marsa, Ronaldo z Wensu'' :D
0
minie kratki dryblingiem, nie martw się
0
w sklepie heheszki
0
Ten Ronaldo prawie dorównuje naszemu fenomenalnemu Pedro Pedrito
1
Barcelonie brakuje światowej klasy skrzydłowego jakim jest fenomenalny Pedro Pedrito, gdy brak go na boisku Barca przygasa, ostatni mecz zagrali z nim i od razu 5:0, a bez niego tak kolorowo nie jest niestety ;/ On wprowadza taką magie na boiso której sam Ronaldinho by się nie powstydził .
0
0
Naucz się odmieniać nazwy klubów Valencja-Valencią, to tak samo jak na Tokyo byś powiedział Tokjo