0

183cm, podczas gdy obrońcy którzy go kryją mają przeciętnie 190cm

0

Nie sądze by warto było posyłać lage na niskiego i przeciętnie biegającego torresa -_-

0

Google.pl

0

Tak to jest jak się daje dupy spadkowiczom ;/

0

Nic dziwnego że tak słabo grają, moja rozgrzewka na Wf-ie jest intensywniejsza !!!

0

albo mistrzem trolingu

0

wideorecenzja - wsfaniała barca

0

Tymczasem Xavi po meczu... :
- Sędziowie nam nie pomagali
- zła godzina
- krzywa murawa
- powinien być karny
- zasłużyliśmy na wygraną
HUEHUE XD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?