Klocuch12
Dołączył/a: kwiecień 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
RAKITIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
karny!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Messi w tym sezonie król asyst
0
ale o Albie jak zwalił już tak nie napiszesz?
0
oh ty rudzielcu ;/
1
Podam ci teraz tajną informacje...
google.pl
Nie musisz dziękować :)
0
w ich przypadku to może to być co najwyżej busik :)
0
Czemu mam dostać bana za avatar?
1
Witam Panów i Panie
2
3.. 2... 4... START
0
Każdy tak mówi, a potem manita w dupke heheheszki
0
TYLKO PLATFORMA OBYWATELSKA!
0
Co ty wygadujesz? Oboje mają 1,80 :D
0
To już nie mogę się pochwalić że świetnie dochodzę do sytuacji strzeleckich? GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI :)
0
Kruci! Real już przegrywa.
7
ja też świetnie dochodze
1
hahahhahahahahahahaha xd
0
Jest wręcz fenomenalnie kolego :)
0
jest wręcz fenomenalnie
2
Teraz priorytetem moim zdaniem powinno być poćwiczenie wykańczania akcji, bo te sety Munira rażą w oczy, ale mu można jeszcze darować bo jest młody i to jego pierwsze mecze w La Liga, ale żeby nasz genialny i fenomenalny Pedro Pedrito nie mógł wykończyć akcji? ;/
1
Trudno powiedzieć czy to przebudzenia Barcy czy może zmęczenie przeciwnika.
4
Jak na razie Barcelona gra celująco, pozwólcie że przywołam trochę statystyk:
- 3 mecze, i 3 wygrane mecze
- 6 zdobytych goli i 0 straconych, co daje jak łatwo policzyć średnią 2 goli na mecz i na 0 z tyłu
- Messi 2 gole i 3 asysty
Cieszy forma obrony oraz powrót króla na szczyt swojej formy, a na dodatek nasi najwięksi rywale dostają lanie od byle jakich pachołków, no i jeszcze dziś na pewno ktoś z nich straci pkt. ,ja osobiście liczę na remis :D
0
0
Atak: Neymar-Aguero-Messi
Pomoc: Iniesta-Vidal-Koke
Obrona: Alba-Marquinhos-Pique-Cuardado
GK: Ter Stegen
Kupić: Aguero,Vidal,Koke,Marquinhos,Cuardado,Ter Stegen
Sprzedać: Sanchez,Xavi,Fabregas,Alves,Valdes,Pinto,Mascherano,Pedro,Tello,Afellay,Dos Santos,Sergio Robero,Cuencena
Z Barcy B dodać do Barcy z 3 zawodników
Na rezerwe kupić Haliovica,Reine
Sancheza mozna dodac do transferu z Vidalem
MLODY PRO SKLAD A ZARZAD JESZCZE NIE STRACI WIECEJ NIZ 50 MLN :)
1
Kortis leprzy
2
Sam se odpocznij, Barca ma na transfery 150mln więc Vidal 40, Courtois 40,Hazard 60 :)
0
Czy my potrzebujemy stopera?Mamy dobrego Pique i Albe, oraz obiecującego Bartre i Montoye, nam obrońca się przyda ale tylko na rezerwe :)
0
Kupić Hazarda, Courtisa i Vidala i jakiś ŚO
0
Neymar-Messi-Hazard
Iniesta-Fabregas
Vidal
Alba-Pique-Bartra-Montoya
Courtois