0

0

RAKITIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

karny!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Messi w tym sezonie król asyst

0

ale o Albie jak zwalił już tak nie napiszesz?

0

oh ty rudzielcu ;/

1

Podam ci teraz tajną informacje...
google.pl
Nie musisz dziękować :)

0

w ich przypadku to może to być co najwyżej busik :)

0

Czemu mam dostać bana za avatar?

1

Witam Panów i Panie

2

3.. 2... 4... START

0

Każdy tak mówi, a potem manita w dupke heheheszki

0

TYLKO PLATFORMA OBYWATELSKA!

0

Co ty wygadujesz? Oboje mają 1,80 :D

0

To już nie mogę się pochwalić że świetnie dochodzę do sytuacji strzeleckich? GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI :)

0

Kruci! Real już przegrywa.

7

ja też świetnie dochodze

1

hahahhahahahahahahaha xd

0

Jest wręcz fenomenalnie kolego :)

0

jest wręcz fenomenalnie

2

Teraz priorytetem moim zdaniem powinno być poćwiczenie wykańczania akcji, bo te sety Munira rażą w oczy, ale mu można jeszcze darować bo jest młody i to jego pierwsze mecze w La Liga, ale żeby nasz genialny i fenomenalny Pedro Pedrito nie mógł wykończyć akcji? ;/

1

Trudno powiedzieć czy to przebudzenia Barcy czy może zmęczenie przeciwnika.

4

Jak na razie Barcelona gra celująco, pozwólcie że przywołam trochę statystyk:
- 3 mecze, i 3 wygrane mecze
- 6 zdobytych goli i 0 straconych, co daje jak łatwo policzyć średnią 2 goli na mecz i na 0 z tyłu
- Messi 2 gole i 3 asysty
Cieszy forma obrony oraz powrót króla na szczyt swojej formy, a na dodatek nasi najwięksi rywale dostają lanie od byle jakich pachołków, no i jeszcze dziś na pewno ktoś z nich straci pkt. ,ja osobiście liczę na remis :D

0

0

Atak: Neymar-Aguero-Messi
Pomoc: Iniesta-Vidal-Koke
Obrona: Alba-Marquinhos-Pique-Cuardado
GK: Ter Stegen
Kupić: Aguero,Vidal,Koke,Marquinhos,Cuardado,Ter Stegen
Sprzedać: Sanchez,Xavi,Fabregas,Alves,Valdes,Pinto,Mascherano,Pedro,Tello,Afellay,Dos Santos,Sergio Robero,Cuencena
Z Barcy B dodać do Barcy z 3 zawodników
Na rezerwe kupić Haliovica,Reine
Sancheza mozna dodac do transferu z Vidalem
MLODY PRO SKLAD A ZARZAD JESZCZE NIE STRACI WIECEJ NIZ 50 MLN :)

1

Kortis leprzy

2

Sam se odpocznij, Barca ma na transfery 150mln więc Vidal 40, Courtois 40,Hazard 60 :)

0

Czy my potrzebujemy stopera?Mamy dobrego Pique i Albe, oraz obiecującego Bartre i Montoye, nam obrońca się przyda ale tylko na rezerwe :)

0

Kupić Hazarda, Courtisa i Vidala i jakiś ŚO

0

Neymar-Messi-Hazard
Iniesta-Fabregas
Vidal
Alba-Pique-Bartra-Montoya
Courtois

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?