Skoro jaramy się tym, że lecieli nad Polską to można stwierdzić, że zostałam przelecona przez cały skład Barcelony . W sumie to wszyscy zostaliśmy przeleceni hahah
Xavi, Iniesta, Puyol, Messi są bezcenni.
Szkółka Barcelony jest bez wątpienia najlepsza na świecie i jeszcze przez wiele lat tak będzie. Wychowankowie tego klubu to podstawa.
Xavi musi zostać w Barcelonie i tu zakończyć karierę. Jest nie zastąpiony i zrobił bardzo dużo dla tego klubu. Mam nadzieję, że następnie zobaczę go w roli trenera ; )
Pięknie jest patrzeć jak na naszych oczach tworzy się historia. Mam nadzieję, że Barcelona pobije ten rekord. Liczę również, że Leo pobije rekord Gerda Müller.
Powtarzam po raz 100, że zawsze w niego wierzyłam i wierzyć będę. Jeszcze nie raz pokaże, że zasługuje na grę w Barcelonie i w pierwszym składzie. Wczoraj rozegrał piękny mecz. Forma mu wróciła i mam nadzieję, że zostanie już z nim do końca sezonu i w reprezentacji również.
0
Mes que un club w takich chwilach nabiera jeszcze większego znaczenia
0
Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś oficjalne zdjęcia.
0
Co do meczu: oto co wrzuci Geri na fejsa z podpisem " na niedzielę gdyby padało" http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/600374_561744640508228_120327754_n.jpg hahaha błagam dajcie to na zdjęcie tygodni !
0
No me gusta :| Guardiola nie będzie współpracował z tą policją na boisku. Nie ma takiej opcji ; /
0
Mecz do łatwych nie będzie należał. Mam jednak nadzieję, że wygramy i zapewnimy sobie awans ; )
0
Song się dopasowywuje do klimatu widzę ; D
Wcale mnie nie dziwi. Cesc zawsze czegoś zapomni. ; p
0
4:1 dla Barcy ? Z Celticiem też miał być pogrom, manita i jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy ; )
0
@AdrianM11 w sumie to wszyscy zostaliśmy przeleceni przez cały skład i sztab ; D
0
Skoro jaramy się tym, że lecieli nad Polską to można stwierdzić, że zostałam przelecona przez cały skład Barcelony . W sumie to wszyscy zostaliśmy przeleceni hahah
0
Na takich trudnych terenach zawsze boję się o kontuzje ale teraz to się boje by nie zamarzli tam ; D
0
No me gusta. Tyle powiem...
0
Xavi, Iniesta, Puyol, Messi są bezcenni.
Szkółka Barcelony jest bez wątpienia najlepsza na świecie i jeszcze przez wiele lat tak będzie. Wychowankowie tego klubu to podstawa.
0
Nie wyobrażam sobie nowego Camp Nou.. To jest historia. Piękne mecze tu się odbywały, świetne zwycięstwa.
0
Kolejna kontuzja. To samo co rok temu. Co miesiąc co raz więcej kontuzji. FC "Szpital" Barcelona sezon 2 czas zacząć.
0
Najgorsze jest to, że Alexis przez kontuzje wypada na 4 tygodnie
0
Xavi musi zostać w Barcelonie i tu zakończyć karierę. Jest nie zastąpiony i zrobił bardzo dużo dla tego klubu. Mam nadzieję, że następnie zobaczę go w roli trenera ; )
0
Pięknie jest patrzeć jak na naszych oczach tworzy się historia. Mam nadzieję, że Barcelona pobije ten rekord. Liczę również, że Leo pobije rekord Gerda Müller.
0
v1shoR nie ma za co Cię minusować. Dla mnie mecz tez był nudny.
0
Taka mała informacja. Dziewczyna Cesca, Daniella jest w ciąży.
0
Najgorsze jest to, że teraz na małym Thiago będzie wywierana presja. Może nie przez rodzinę ale przez media i cały piłkarski świat.
0
Najważniejsze, że urodziło się zdrowe ; )
0
foxxxx patrz post niżej od Twojego ; D I na cyfrze plus a nie canal +
0
Thiago nawet się nie urodził a już dostał małego Złotego Buto ; D co będzie potem hahaah
0
Gol w meczu Chelsea był niezwykły. A Inieście życzę kolejnych długich lat w Barcelonie.
Valdes rozwala system w tych włosach ; D
0
Powtarzam po raz 100, że zawsze w niego wierzyłam i wierzyć będę. Jeszcze nie raz pokaże, że zasługuje na grę w Barcelonie i w pierwszym składzie. Wczoraj rozegrał piękny mecz. Forma mu wróciła i mam nadzieję, że zostanie już z nim do końca sezonu i w reprezentacji również.
0
Leo jest geniuszem footballu i nic więcej pisać nie trzeba.
0
Dobry mecz Barcelony, piękna manita i wspaniały mecz Cesca. Zadziwia mnie ostatnio tymi asystami. 5 asyst w dwóch meczach.
0
I zaczyna się kolejna niekończąca się opowieść. Myślę, że Neymar jednak przejdzie do Barcelony.
0
Ma dopiero 25 lat, na pewno pobije wszystkie rekordy ; )
0
Mały Thiago będzie miał szczęście ; ) mam nadzieję, że wyrośnie na tak wspaniałego człowieka i piłkarza jak jego tata.