0

Mes que un club w takich chwilach nabiera jeszcze większego znaczenia

0

Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się jakieś oficjalne zdjęcia.

0

Co do meczu: oto co wrzuci Geri na fejsa z podpisem " na niedzielę gdyby padało" http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/600374_561744640508228_120327754_n.jpg hahaha błagam dajcie to na zdjęcie tygodni !

0

No me gusta :| Guardiola nie będzie współpracował z tą policją na boisku. Nie ma takiej opcji ; /

0

Mecz do łatwych nie będzie należał. Mam jednak nadzieję, że wygramy i zapewnimy sobie awans ; )

0

Song się dopasowywuje do klimatu widzę ; D
Wcale mnie nie dziwi. Cesc zawsze czegoś zapomni. ; p

0

4:1 dla Barcy ? Z Celticiem też miał być pogrom, manita i jak się skończyło wszyscy dobrze wiemy ; )

0

@AdrianM11 w sumie to wszyscy zostaliśmy przeleceni przez cały skład i sztab ; D

0

Skoro jaramy się tym, że lecieli nad Polską to można stwierdzić, że zostałam przelecona przez cały skład Barcelony . W sumie to wszyscy zostaliśmy przeleceni hahah

0

Na takich trudnych terenach zawsze boję się o kontuzje ale teraz to się boje by nie zamarzli tam ; D

0

No me gusta. Tyle powiem...

0

Xavi, Iniesta, Puyol, Messi są bezcenni.
Szkółka Barcelony jest bez wątpienia najlepsza na świecie i jeszcze przez wiele lat tak będzie. Wychowankowie tego klubu to podstawa.

0

Nie wyobrażam sobie nowego Camp Nou.. To jest historia. Piękne mecze tu się odbywały, świetne zwycięstwa.

0

Kolejna kontuzja. To samo co rok temu. Co miesiąc co raz więcej kontuzji. FC "Szpital" Barcelona sezon 2 czas zacząć.

0

Najgorsze jest to, że Alexis przez kontuzje wypada na 4 tygodnie

0

Xavi musi zostać w Barcelonie i tu zakończyć karierę. Jest nie zastąpiony i zrobił bardzo dużo dla tego klubu. Mam nadzieję, że następnie zobaczę go w roli trenera ; )

0

Pięknie jest patrzeć jak na naszych oczach tworzy się historia. Mam nadzieję, że Barcelona pobije ten rekord. Liczę również, że Leo pobije rekord Gerda Müller.

0

v1shoR nie ma za co Cię minusować. Dla mnie mecz tez był nudny.

0

Taka mała informacja. Dziewczyna Cesca, Daniella jest w ciąży.

0

Najgorsze jest to, że teraz na małym Thiago będzie wywierana presja. Może nie przez rodzinę ale przez media i cały piłkarski świat.

0

Najważniejsze, że urodziło się zdrowe ; )

0

foxxxx patrz post niżej od Twojego ; D I na cyfrze plus a nie canal +

0

Thiago nawet się nie urodził a już dostał małego Złotego Buto ; D co będzie potem hahaah

0

Gol w meczu Chelsea był niezwykły. A Inieście życzę kolejnych długich lat w Barcelonie.
Valdes rozwala system w tych włosach ; D

0

Powtarzam po raz 100, że zawsze w niego wierzyłam i wierzyć będę. Jeszcze nie raz pokaże, że zasługuje na grę w Barcelonie i w pierwszym składzie. Wczoraj rozegrał piękny mecz. Forma mu wróciła i mam nadzieję, że zostanie już z nim do końca sezonu i w reprezentacji również.

0

Leo jest geniuszem footballu i nic więcej pisać nie trzeba.

0

Dobry mecz Barcelony, piękna manita i wspaniały mecz Cesca. Zadziwia mnie ostatnio tymi asystami. 5 asyst w dwóch meczach.

0

I zaczyna się kolejna niekończąca się opowieść. Myślę, że Neymar jednak przejdzie do Barcelony.

0

Ma dopiero 25 lat, na pewno pobije wszystkie rekordy ; )

0

Mały Thiago będzie miał szczęście ; ) mam nadzieję, że wyrośnie na tak wspaniałego człowieka i piłkarza jak jego tata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?