0

I to mi się w nim najbardziej podoba. Ma kilka dni wolnego a ćwiczy. W święta, w wigilię by jak najszybciej wrócić.

0

A tyle osób wątpiło w Tito, w to czy sobie poradzi. Jak widać ich przypuszczenia były błędne. Barca zaczęła ten sezon najlepiej jak się da. Mam nadzieję, że w nowym roku dalej będa kontynuować serię zwycięstw! Ten sezon będzie piękny !

0

Dokładnie! To zwycięstwo było bardzo ważne. Właśnie ze względu na chorobę Tito. Wygrana ich podbudowała, dała siły. Oby tak dalej !

0

Pique rozgrywa świetny sezon. Mam nadzieję, że tak zostanie bo ma przed sobą jeszcze wiele lat gry. Co do jego związku z Shakirą widać, że różnica wieku nie ma tu znaczenia i się kochają. Tworzą naprawdę ładną parę ; )

0

Teraz najważniejsze by chemioterapira przebiegala dobrze ; ) Mam nadzieję, że spędzi święta z rodziną w domu ; )

0

syn Tito napisał na twiterze, ze dziękuje za wsparcie, pozdrawia i pisze, ze wszystko będzie dobrze ; )

0

szczerze ? powinni wyłaczyć komentowanie pod tym postem i pisać tylko aktualnizacje bo jak czytam te komentarze to aż mi was zal...

0

jaka operacja ; / ? jest aż tak powaznie ? błągam nie...

0

Wszystko zaczęło się ukłądać: liga, przedłużone konrakty, powrót Abidala a tu nagle jeb wszystko poszło w pizdu.... Anims Tito ! Oby szybko wyzdrowiał

0

Jak tylko pojawiłą się inf o odwołanie konferencji, obiady i wywiady piłkarzy to wiedziałam, ze coś się stalo ale nie sądziłam, że to będzie to.. Nadal mam nadzieję, ze to nie prawda

0

na razie ine jest to oficjalny komunikat chyba. Tylko MD o tym pisze. mam taką nadzieję.

0

Eric " o rany rany jestem niepokonany" Abidal wraca do gry ! Niesamowity człowiek z wolą walki !

0

To była tylko formalność ; )

0

Pique dobrze gada! Mówi to co mysli i dlatego go lubię. mam nadzieję, że zobaczymy go w roli prezydenta FC Barcelony.

zidaunbpe od kiedy liczba meczy, na których się jest świadczy o tym, ze jest cię prawdziwym cule ? ; /

0

Przepraszam, ze nie na temat ale informacja bardzo przydatna gdyby ktoś chciał skosztowac win od Iniesrty ! Dostępne w Polsce ! http://bodegainiesta.pl/

0

Bardzo lubię El Guaje od czasów gdy grał w Valnci. Miał pecha z tą kontuzją, rok przerwy prawie i teraz dostaje mało szans na grę ale mam nadzieję, że go nie sprzadamy. Xavi dobrze gada, polać mu ! Villa w przyszłości nam się przyda! Myślę, że żaden kibic nie wyobraża sobie odejścia El Guaje.
A tak na marginasie: świetne zachowanie kibiców na Camp Nou wczoraj, którzy skandowali "Villa"

0

Mam nadzieję, że Xavi wystąpi dziś od pierwszej minuty. Ma szanse na pobicie rekordu w liczbie rozegranych meczy w wyjściowej jedenastce.

0

bardzo dobrze, że wracają te paski i duży plus za wyjazdówkę w barwach Katalonii !

0

soryy ale moderatorzy mi działają na nerwy... dlaczego nie banujecie takich ludzi jak spanishpassions ? jestem moderatorem na innym forum i tam tez się pojawiają takie linki i jest to od rauz usuwane po kilku minutach i dawany jest ban na IP . czy to takie trudne ; / ?

0

Gdy tylko leci jakiś mecz na Europsort to oglądam. Dobrze ogląda się tak młodych i uzdolnionych chłopaków. Mam nadzieję, że zajdą daleko w NextGen Series a nawet je wygrają !

0

Nie ukrywam, że bardzo chciałabym zobaczyć taki właśnie mecz. Chociaż Arsenal nie jest już w takiej formie co kiedyś spotkanie mogłoby być ciekawe. Zresztą do tego czasu ich gra może się poprawić.

0

Rzecz bezcenna, historyczna powiedziałabym nawet !

0

Każdy ma szanse na wygraną według mnie. Tak jak pisze john_sacramoni, Vettel, Bolt, Phelps tak naprawdę wszyscy zasługuja na ta nagrodę więc ciężko jest zdecydować.

0

Cesc to brał chyba lekcje żartów u Strasburgera...

0

Powiem tak. Dobrze, że zostaje. Czasem strzeli jakąś ładną bramkę, przeprowadzi obiecujaca akcję, zanotuje asystye ale wkurza mnie jedna rzecz: niech skończy aktorzyć. Bo to co wyrabia czasami w polu karnym to żenada.

0

czekam jeszcze tylko na komntarz kogoś: " taaa pamiętam ten mecz" Założe się, że znajdzie się taki agent tutaj ; D

0

dawidJames07 ja 12 hahaha no ale tyle razy o tym słyszałam, oglądałam w internecie, ze się pamięta

0

dawidJames07 taa 2005 roki i 1/8 finału LM ; )

0

Od Ronaldinho zaczęła się moja przygoda z piłką nożna a przede wszystkim z Barceloną. I za to mu serdecznie dziękuje. Zawsze go podziwiałam i będę podziwiać.

0

Xavi jest niezastąpiony. Życzę mu jeszcze wielu spotkań rozegranych w barwach Blaugrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?