A tyle osób wątpiło w Tito, w to czy sobie poradzi. Jak widać ich przypuszczenia były błędne. Barca zaczęła ten sezon najlepiej jak się da. Mam nadzieję, że w nowym roku dalej będa kontynuować serię zwycięstw! Ten sezon będzie piękny !
Pique rozgrywa świetny sezon. Mam nadzieję, że tak zostanie bo ma przed sobą jeszcze wiele lat gry. Co do jego związku z Shakirą widać, że różnica wieku nie ma tu znaczenia i się kochają. Tworzą naprawdę ładną parę ; )
Jak tylko pojawiłą się inf o odwołanie konferencji, obiady i wywiady piłkarzy to wiedziałam, ze coś się stalo ale nie sądziłam, że to będzie to.. Nadal mam nadzieję, ze to nie prawda
Przepraszam, ze nie na temat ale informacja bardzo przydatna gdyby ktoś chciał skosztowac win od Iniesrty ! Dostępne w Polsce ! http://bodegainiesta.pl/
Bardzo lubię El Guaje od czasów gdy grał w Valnci. Miał pecha z tą kontuzją, rok przerwy prawie i teraz dostaje mało szans na grę ale mam nadzieję, że go nie sprzadamy. Xavi dobrze gada, polać mu ! Villa w przyszłości nam się przyda! Myślę, że żaden kibic nie wyobraża sobie odejścia El Guaje.
A tak na marginasie: świetne zachowanie kibiców na Camp Nou wczoraj, którzy skandowali "Villa"
soryy ale moderatorzy mi działają na nerwy... dlaczego nie banujecie takich ludzi jak spanishpassions ? jestem moderatorem na innym forum i tam tez się pojawiają takie linki i jest to od rauz usuwane po kilku minutach i dawany jest ban na IP . czy to takie trudne ; / ?
Gdy tylko leci jakiś mecz na Europsort to oglądam. Dobrze ogląda się tak młodych i uzdolnionych chłopaków. Mam nadzieję, że zajdą daleko w NextGen Series a nawet je wygrają !
Nie ukrywam, że bardzo chciałabym zobaczyć taki właśnie mecz. Chociaż Arsenal nie jest już w takiej formie co kiedyś spotkanie mogłoby być ciekawe. Zresztą do tego czasu ich gra może się poprawić.
Każdy ma szanse na wygraną według mnie. Tak jak pisze john_sacramoni, Vettel, Bolt, Phelps tak naprawdę wszyscy zasługuja na ta nagrodę więc ciężko jest zdecydować.
Powiem tak. Dobrze, że zostaje. Czasem strzeli jakąś ładną bramkę, przeprowadzi obiecujaca akcję, zanotuje asystye ale wkurza mnie jedna rzecz: niech skończy aktorzyć. Bo to co wyrabia czasami w polu karnym to żenada.
Od Ronaldinho zaczęła się moja przygoda z piłką nożna a przede wszystkim z Barceloną. I za to mu serdecznie dziękuje. Zawsze go podziwiałam i będę podziwiać.
0
I to mi się w nim najbardziej podoba. Ma kilka dni wolnego a ćwiczy. W święta, w wigilię by jak najszybciej wrócić.
0
A tyle osób wątpiło w Tito, w to czy sobie poradzi. Jak widać ich przypuszczenia były błędne. Barca zaczęła ten sezon najlepiej jak się da. Mam nadzieję, że w nowym roku dalej będa kontynuować serię zwycięstw! Ten sezon będzie piękny !
0
Dokładnie! To zwycięstwo było bardzo ważne. Właśnie ze względu na chorobę Tito. Wygrana ich podbudowała, dała siły. Oby tak dalej !
0
Pique rozgrywa świetny sezon. Mam nadzieję, że tak zostanie bo ma przed sobą jeszcze wiele lat gry. Co do jego związku z Shakirą widać, że różnica wieku nie ma tu znaczenia i się kochają. Tworzą naprawdę ładną parę ; )
0
Teraz najważniejsze by chemioterapira przebiegala dobrze ; ) Mam nadzieję, że spędzi święta z rodziną w domu ; )
0
syn Tito napisał na twiterze, ze dziękuje za wsparcie, pozdrawia i pisze, ze wszystko będzie dobrze ; )
0
szczerze ? powinni wyłaczyć komentowanie pod tym postem i pisać tylko aktualnizacje bo jak czytam te komentarze to aż mi was zal...
0
jaka operacja ; / ? jest aż tak powaznie ? błągam nie...
0
Wszystko zaczęło się ukłądać: liga, przedłużone konrakty, powrót Abidala a tu nagle jeb wszystko poszło w pizdu.... Anims Tito ! Oby szybko wyzdrowiał
0
Jak tylko pojawiłą się inf o odwołanie konferencji, obiady i wywiady piłkarzy to wiedziałam, ze coś się stalo ale nie sądziłam, że to będzie to.. Nadal mam nadzieję, ze to nie prawda
0
na razie ine jest to oficjalny komunikat chyba. Tylko MD o tym pisze. mam taką nadzieję.
0
Eric " o rany rany jestem niepokonany" Abidal wraca do gry ! Niesamowity człowiek z wolą walki !
0
To była tylko formalność ; )
0
Pique dobrze gada! Mówi to co mysli i dlatego go lubię. mam nadzieję, że zobaczymy go w roli prezydenta FC Barcelony.
zidaunbpe od kiedy liczba meczy, na których się jest świadczy o tym, ze jest cię prawdziwym cule ? ; /
0
Przepraszam, ze nie na temat ale informacja bardzo przydatna gdyby ktoś chciał skosztowac win od Iniesrty ! Dostępne w Polsce ! http://bodegainiesta.pl/
0
Bardzo lubię El Guaje od czasów gdy grał w Valnci. Miał pecha z tą kontuzją, rok przerwy prawie i teraz dostaje mało szans na grę ale mam nadzieję, że go nie sprzadamy. Xavi dobrze gada, polać mu ! Villa w przyszłości nam się przyda! Myślę, że żaden kibic nie wyobraża sobie odejścia El Guaje.
A tak na marginasie: świetne zachowanie kibiców na Camp Nou wczoraj, którzy skandowali "Villa"
0
Mam nadzieję, że Xavi wystąpi dziś od pierwszej minuty. Ma szanse na pobicie rekordu w liczbie rozegranych meczy w wyjściowej jedenastce.
0
bardzo dobrze, że wracają te paski i duży plus za wyjazdówkę w barwach Katalonii !
0
soryy ale moderatorzy mi działają na nerwy... dlaczego nie banujecie takich ludzi jak spanishpassions ? jestem moderatorem na innym forum i tam tez się pojawiają takie linki i jest to od rauz usuwane po kilku minutach i dawany jest ban na IP . czy to takie trudne ; / ?
0
Gdy tylko leci jakiś mecz na Europsort to oglądam. Dobrze ogląda się tak młodych i uzdolnionych chłopaków. Mam nadzieję, że zajdą daleko w NextGen Series a nawet je wygrają !
0
Nie ukrywam, że bardzo chciałabym zobaczyć taki właśnie mecz. Chociaż Arsenal nie jest już w takiej formie co kiedyś spotkanie mogłoby być ciekawe. Zresztą do tego czasu ich gra może się poprawić.
0
Rzecz bezcenna, historyczna powiedziałabym nawet !
0
Każdy ma szanse na wygraną według mnie. Tak jak pisze john_sacramoni, Vettel, Bolt, Phelps tak naprawdę wszyscy zasługuja na ta nagrodę więc ciężko jest zdecydować.
0
Cesc to brał chyba lekcje żartów u Strasburgera...
0
Powiem tak. Dobrze, że zostaje. Czasem strzeli jakąś ładną bramkę, przeprowadzi obiecujaca akcję, zanotuje asystye ale wkurza mnie jedna rzecz: niech skończy aktorzyć. Bo to co wyrabia czasami w polu karnym to żenada.
0
czekam jeszcze tylko na komntarz kogoś: " taaa pamiętam ten mecz" Założe się, że znajdzie się taki agent tutaj ; D
0
dawidJames07 ja 12 hahaha no ale tyle razy o tym słyszałam, oglądałam w internecie, ze się pamięta
0
dawidJames07 taa 2005 roki i 1/8 finału LM ; )
0
Od Ronaldinho zaczęła się moja przygoda z piłką nożna a przede wszystkim z Barceloną. I za to mu serdecznie dziękuje. Zawsze go podziwiałam i będę podziwiać.
0
Xavi jest niezastąpiony. Życzę mu jeszcze wielu spotkań rozegranych w barwach Blaugrany