0

23 sierpnia

7

Już widzę jak stoją w reklamie i śpiewają "Oooooo beko"

2

Płakać za nim nie będę. Na początku wierzyłam w niego, a z czasem przestałam. Odejście do Chelsea to jak cios w serce dla kibica Arsenalu. RvP i Fabregas - dwa judasze

0

Jordi to jeden z moich ulubionych zawodników. Jest dobrym lewym obrońcą, na pewno nie najlepszym jak piszą niektórzy, ale ma szansę się nim stać. Świetnie radzi sobie w ofensywie, ale nie ma zbyt dużo szans by to pokazać. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie lepiej. Na lewej stronie jest niezastąpiony. Jest szybki i potrafi świetnie przejść do akcji ofensywnej. Powinien jednak popracować nad obroną i przystopować z symulowaniem, bo czasami aż oczy bolą.

17

Nie rozumiem dlaczego Marc nie zagrał w meczu. W tym sezonie pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. Ma serce do walki. Pamiętam jak jeszcze w tamtym roku większość osób w niego nie wierzyła i chciała sprzedać mówiąc, że nie ma potencjału. Widzę w nim mini wersje Puyola. Ma serce do gry, ma zapał i przede wszystkim umiejętności. Widać, że kocha ten klub całym sercem. Zasługuje na to by w przyszłości być kapitanem.

1

Wystarczy poszukać

; )

0

Mam nadzieję, że Dongou, Bagnack, Samper i Munir zagrają w tym meczu.

2

Jak najbardziej. Według mnie autobiografia Iniesty i Xaviego to jedne z najlepszych

0

Coldplay - Viva la vida

1

To jest dopiero komentarz!

1

Nawet w takich chwil znajdą się ludzie, którym coś nie pasuje. Ja powiem tylko tyle. Podziwiam Adrie i Carlote, że dali rade wyjść i coś powiedzieć. Muszą być naprawdę silni.

1

Dani Alves pokazał jak się walczy z debilami! Dani 1 - 0 rasizm. Brawo!

0

Mają do rozegrania najtrudniejszy mecz w życiu. I nie chodzi tu o rywala. Dzisiaj będą walczyć ze sobą, ze swoją psychiką. Nie jest łatwo w takich chwilach myśleć tylko o zwycięstwie. Mam jednak nadzieje, że pokażą jak silną drużyną są i wygrają dla Tito.

5

Oglądałam mecz i widać, że Pep naprawdę bardzo to przeżywa. Zero reakcji przy strzelonych golach, tylko puste spojrzenie skierowane gdzieś w dal.

1

"Siła marzeń" Albert Puig

1

ma dołożyć wszelkich starań, by uczestniczyć w pogrzebie.

12

Tito zawsze był skromnym człowiekiem. Media powinny to uszanować. A tak na marginesie, otworzyłam dzisiaj jedną z moich ulubionych książek i w oczy rzucił mi się ten cytat „Gdy zawodowo zajmujesz się piłką, więcej wygrywasz, niż przegrywasz” - Tito Vilanova.

0

Za to kocham sport. W takich chwilach nie ma podziału.

1

Zapowiada się naprawdę dobrze. Wyszło już tyle biografii piłkarzy, w których piszą jedno i to samo. Taka książka to odmiana. Mam nadzieję, że będzie nam dane przeczytać ją w naszym języku.

8

Gównem jesteś jeżeli przestajesz wkładać serce w grę i nie walczysz, a nie jak przegrywasz. Możesz walczyć i przegrać, czy to czyni piłkarza gównem? Nie. Brak zaangażowania i brak wiary już tak.

3

Mam nadzieję, że to nic poważnego. Życzę mu jak najlepiej i nie wyobrażam sobie żeby miało go zabraknąć na Mundialu. Wczoraj, zaraz po Bartrze był jednym z najlepszych zawodników.

3

La Masia no es toca!
Genialny El Haddadi, 11 bramek i 6 asyst w tej edycji UEFA Youth League. Ostatnia bramka, cudo! Traore również pokazał się z dobrej strony. Brawo chłopaki!

0

Mascherano jeden mądry postanowił się zatrzymać. Teraz to potrafią w środku nocy czekać na piłkarzy i się drzeć? A na meczach cisza jak na pogrzebie. Ja rozumiem ich złość, bo sama jestem zła po ostatnich meczach, aloe żeby aż tak wylewać swoją frustrację? Żałosne.

0

El Haddadi nasza przyszłość! Niesamowity chłopak

0

Czytałam gdzieś, że stadion ma nosić nazwę sponsora, ale mogę się mylić. Tych informacji pojawia się teraz mnóstwo więc pewności nie mam.

1

Dużo osób narzeka na tę decyzję. Jest jeden wielki minus, a mianowicie nazwa stadionu, która zostanie zmieniona. A poza tym widzę same plusy. Stadion nie należy do nowoczesnych, potrzebne są zmiany. Wiadomo, że to kawał pięknej historii, wzlotów i upadków, ale idziemy na przód i takie zmiany są konieczne. Stadion dalej będzie stał w tym samym miejscu, tylko będzie większy i bardziej nowoczesny. Czy to źle?

0

Bardzo was proszę o wyrażenie swojej opinii i przepraszam za lekki spam, ale chcę wiedzieć co o tym sądzicie. https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/5732556-dodawanie-ulubionych-artyku%C5%82%C3%B3w

14

Świetny artykuł. Bardzo jasno pokazuje kto na tym najwięcej traci. Dzieci. Ich marzenia zabija FIFA. Gratuluję.

1

7 up! Nie ma co w sumie gdybać, czy byłoby tak samo jak w tamtym roku. Jedno jest pewne, gorzej chyba być nie może.

0

Męczą go tymi pytaniami o FCB. Nie dziwie się, że już go to męczy i nie chce odpowiadać. Barcelona to już (niestety) przeszłość, piękne przeszłość dla Pepa. Teraz jest trenerem Bayernu i pytania powinny dotyczyć tego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?