Płakać za nim nie będę. Na początku wierzyłam w niego, a z czasem przestałam. Odejście do Chelsea to jak cios w serce dla kibica Arsenalu. RvP i Fabregas - dwa judasze
Jordi to jeden z moich ulubionych zawodników. Jest dobrym lewym obrońcą, na pewno nie najlepszym jak piszą niektórzy, ale ma szansę się nim stać. Świetnie radzi sobie w ofensywie, ale nie ma zbyt dużo szans by to pokazać. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie lepiej. Na lewej stronie jest niezastąpiony. Jest szybki i potrafi świetnie przejść do akcji ofensywnej. Powinien jednak popracować nad obroną i przystopować z symulowaniem, bo czasami aż oczy bolą.
Nie rozumiem dlaczego Marc nie zagrał w meczu. W tym sezonie pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. Ma serce do walki. Pamiętam jak jeszcze w tamtym roku większość osób w niego nie wierzyła i chciała sprzedać mówiąc, że nie ma potencjału. Widzę w nim mini wersje Puyola. Ma serce do gry, ma zapał i przede wszystkim umiejętności. Widać, że kocha ten klub całym sercem. Zasługuje na to by w przyszłości być kapitanem.
Nawet w takich chwil znajdą się ludzie, którym coś nie pasuje. Ja powiem tylko tyle. Podziwiam Adrie i Carlote, że dali rade wyjść i coś powiedzieć. Muszą być naprawdę silni.
Mają do rozegrania najtrudniejszy mecz w życiu. I nie chodzi tu o rywala. Dzisiaj będą walczyć ze sobą, ze swoją psychiką. Nie jest łatwo w takich chwilach myśleć tylko o zwycięstwie. Mam jednak nadzieje, że pokażą jak silną drużyną są i wygrają dla Tito.
Tito zawsze był skromnym człowiekiem. Media powinny to uszanować. A tak na marginesie, otworzyłam dzisiaj jedną z moich ulubionych książek i w oczy rzucił mi się ten cytat „Gdy zawodowo zajmujesz się piłką, więcej wygrywasz, niż przegrywasz” - Tito Vilanova.
Zapowiada się naprawdę dobrze. Wyszło już tyle biografii piłkarzy, w których piszą jedno i to samo. Taka książka to odmiana. Mam nadzieję, że będzie nam dane przeczytać ją w naszym języku.
Gównem jesteś jeżeli przestajesz wkładać serce w grę i nie walczysz, a nie jak przegrywasz. Możesz walczyć i przegrać, czy to czyni piłkarza gównem? Nie. Brak zaangażowania i brak wiary już tak.
Mam nadzieję, że to nic poważnego. Życzę mu jak najlepiej i nie wyobrażam sobie żeby miało go zabraknąć na Mundialu. Wczoraj, zaraz po Bartrze był jednym z najlepszych zawodników.
La Masia no es toca!
Genialny El Haddadi, 11 bramek i 6 asyst w tej edycji UEFA Youth League. Ostatnia bramka, cudo! Traore również pokazał się z dobrej strony. Brawo chłopaki!
Mascherano jeden mądry postanowił się zatrzymać. Teraz to potrafią w środku nocy czekać na piłkarzy i się drzeć? A na meczach cisza jak na pogrzebie. Ja rozumiem ich złość, bo sama jestem zła po ostatnich meczach, aloe żeby aż tak wylewać swoją frustrację? Żałosne.
Dużo osób narzeka na tę decyzję. Jest jeden wielki minus, a mianowicie nazwa stadionu, która zostanie zmieniona. A poza tym widzę same plusy. Stadion nie należy do nowoczesnych, potrzebne są zmiany. Wiadomo, że to kawał pięknej historii, wzlotów i upadków, ale idziemy na przód i takie zmiany są konieczne. Stadion dalej będzie stał w tym samym miejscu, tylko będzie większy i bardziej nowoczesny. Czy to źle?
Męczą go tymi pytaniami o FCB. Nie dziwie się, że już go to męczy i nie chce odpowiadać. Barcelona to już (niestety) przeszłość, piękne przeszłość dla Pepa. Teraz jest trenerem Bayernu i pytania powinny dotyczyć tego klubu.
0
23 sierpnia
7
Już widzę jak stoją w reklamie i śpiewają "Oooooo beko"
2
Płakać za nim nie będę. Na początku wierzyłam w niego, a z czasem przestałam. Odejście do Chelsea to jak cios w serce dla kibica Arsenalu. RvP i Fabregas - dwa judasze
0
Jordi to jeden z moich ulubionych zawodników. Jest dobrym lewym obrońcą, na pewno nie najlepszym jak piszą niektórzy, ale ma szansę się nim stać. Świetnie radzi sobie w ofensywie, ale nie ma zbyt dużo szans by to pokazać. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie lepiej. Na lewej stronie jest niezastąpiony. Jest szybki i potrafi świetnie przejść do akcji ofensywnej. Powinien jednak popracować nad obroną i przystopować z symulowaniem, bo czasami aż oczy bolą.
17
Nie rozumiem dlaczego Marc nie zagrał w meczu. W tym sezonie pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. Ma serce do walki. Pamiętam jak jeszcze w tamtym roku większość osób w niego nie wierzyła i chciała sprzedać mówiąc, że nie ma potencjału. Widzę w nim mini wersje Puyola. Ma serce do gry, ma zapał i przede wszystkim umiejętności. Widać, że kocha ten klub całym sercem. Zasługuje na to by w przyszłości być kapitanem.
1
Wystarczy poszukać
0
Mam nadzieję, że Dongou, Bagnack, Samper i Munir zagrają w tym meczu.
2
Jak najbardziej. Według mnie autobiografia Iniesty i Xaviego to jedne z najlepszych
0
Coldplay - Viva la vida
1
To jest dopiero komentarz!
1
Nawet w takich chwil znajdą się ludzie, którym coś nie pasuje. Ja powiem tylko tyle. Podziwiam Adrie i Carlote, że dali rade wyjść i coś powiedzieć. Muszą być naprawdę silni.
1
Dani Alves pokazał jak się walczy z debilami! Dani 1 - 0 rasizm. Brawo!
0
Mają do rozegrania najtrudniejszy mecz w życiu. I nie chodzi tu o rywala. Dzisiaj będą walczyć ze sobą, ze swoją psychiką. Nie jest łatwo w takich chwilach myśleć tylko o zwycięstwie. Mam jednak nadzieje, że pokażą jak silną drużyną są i wygrają dla Tito.
5
Oglądałam mecz i widać, że Pep naprawdę bardzo to przeżywa. Zero reakcji przy strzelonych golach, tylko puste spojrzenie skierowane gdzieś w dal.
1
"Siła marzeń" Albert Puig
1
ma dołożyć wszelkich starań, by uczestniczyć w pogrzebie.
12
Tito zawsze był skromnym człowiekiem. Media powinny to uszanować. A tak na marginesie, otworzyłam dzisiaj jedną z moich ulubionych książek i w oczy rzucił mi się ten cytat „Gdy zawodowo zajmujesz się piłką, więcej wygrywasz, niż przegrywasz” - Tito Vilanova.
0
Za to kocham sport. W takich chwilach nie ma podziału.
1
Zapowiada się naprawdę dobrze. Wyszło już tyle biografii piłkarzy, w których piszą jedno i to samo. Taka książka to odmiana. Mam nadzieję, że będzie nam dane przeczytać ją w naszym języku.
8
Gównem jesteś jeżeli przestajesz wkładać serce w grę i nie walczysz, a nie jak przegrywasz. Możesz walczyć i przegrać, czy to czyni piłkarza gównem? Nie. Brak zaangażowania i brak wiary już tak.
3
Mam nadzieję, że to nic poważnego. Życzę mu jak najlepiej i nie wyobrażam sobie żeby miało go zabraknąć na Mundialu. Wczoraj, zaraz po Bartrze był jednym z najlepszych zawodników.
3
La Masia no es toca!
Genialny El Haddadi, 11 bramek i 6 asyst w tej edycji UEFA Youth League. Ostatnia bramka, cudo! Traore również pokazał się z dobrej strony. Brawo chłopaki!
0
Mascherano jeden mądry postanowił się zatrzymać. Teraz to potrafią w środku nocy czekać na piłkarzy i się drzeć? A na meczach cisza jak na pogrzebie. Ja rozumiem ich złość, bo sama jestem zła po ostatnich meczach, aloe żeby aż tak wylewać swoją frustrację? Żałosne.
0
El Haddadi nasza przyszłość! Niesamowity chłopak
0
Czytałam gdzieś, że stadion ma nosić nazwę sponsora, ale mogę się mylić. Tych informacji pojawia się teraz mnóstwo więc pewności nie mam.
1
Dużo osób narzeka na tę decyzję. Jest jeden wielki minus, a mianowicie nazwa stadionu, która zostanie zmieniona. A poza tym widzę same plusy. Stadion nie należy do nowoczesnych, potrzebne są zmiany. Wiadomo, że to kawał pięknej historii, wzlotów i upadków, ale idziemy na przód i takie zmiany są konieczne. Stadion dalej będzie stał w tym samym miejscu, tylko będzie większy i bardziej nowoczesny. Czy to źle?
0
Bardzo was proszę o wyrażenie swojej opinii i przepraszam za lekki spam, ale chcę wiedzieć co o tym sądzicie. https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/5732556-dodawanie-ulubionych-artyku%C5%82%C3%B3w
14
Świetny artykuł. Bardzo jasno pokazuje kto na tym najwięcej traci. Dzieci. Ich marzenia zabija FIFA. Gratuluję.
1
7 up! Nie ma co w sumie gdybać, czy byłoby tak samo jak w tamtym roku. Jedno jest pewne, gorzej chyba być nie może.
0
Męczą go tymi pytaniami o FCB. Nie dziwie się, że już go to męczy i nie chce odpowiadać. Barcelona to już (niestety) przeszłość, piękne przeszłość dla Pepa. Teraz jest trenerem Bayernu i pytania powinny dotyczyć tego klubu.