Alba to powinien mieć zajęcia indywidualne z rozszerzonym materiałem. Bardzo go lubię, ale jego zachowanie jest strasznie irytujące. Jeszcze zrozumiem te symulki, ale to jak czasem potraktuje rywale to przesada..
Przegraliśmy i już. Serii zwycięstw nie polepszymy, ale czy to ważne? Boli tylko, że wracamy do punktu wyjścia i znów tracimy do lidera. Mogliśmy zdobyć łatwo 3 pkt, bo mecze z Malagą na CN zawsze szły po naszej myśli, ale tym razem to oni byli górą. Malaga szybko zdobyła bramkę po błędzie Alvesa. Jordi starał się jeszcze to naprawić, mało brakowało, ale wyszło jak wyszło i w 8 minucie przegrywaliśmy 0:1. Malaga potem zaczęła się bronić i tyle. A co do Lucho to uważam, że media za bardzo na niego naciskają. W kółko drążą jeden i ten sam temat (ostatnia konferencja przed meczem). Szukają winnych, a kogo się uczepić jak nie trenera? Oceniać go i rozliczać będę po sezonie. A co do zachowania Jordito to brak mi słów. Jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i to już od czasów Valenci. W pierwszym sezonie w Barcelonie zachowywał się dokładnie tak samo jak we wczorajszym meczu. Jak niedoświadczony dzieciak. I to mnie boli. Myślałam, że to zachowanie już mu przeszło, bo w tym sezonie poza wczorajszym wybrykiem nie miał takich. Zachowanie ewidentnie na czerwoną kartkę, a tłumaczenie że mu nerwy puściły to żadne wytłumaczenie. Bardzo podoba mi się jego gra i to, że włącza się w akcje ofensywne, w chwili obecnej nie wyobrażam sobie nikogo innego jako LO u nas. Mam nadzieję, że to zachowanie mu w końcu minie.
"Kampania wyborcza" nabiera tempa. Cieszy mnie to, że wychodzą z jakąś inicjatywą, próbują ratować wizerunek i poprawiać relacje. Szkoda tylko, że dopiero teraz.
Mecze z Malagą to jedne z moich ulubionych. A na dodatek Malaga to druga drużyna, której kibicuje w lidze hiszpańskiej. Dzisiaj jednak jasne jest, że liczy się dla mnie tylko zwycięstwo Barcelony.
Kibiców Realu ukarano za ich zachowanie więc pewnie czeka to i tych kibiców. Nie rozumiem tylko po co obrażać rywala podczas meczu z innym przeciwnikiem. Psuje to wizerunek klubu tylko.
Nie wiem w czym wam przeszkadza to wifi. Przed meczem i w przerwie jest przydatne. W dzisiejszych czasach przy tych wszystkich serwisach społecznościowych.... Wifi sytuacji na CN raczej nie zmieni. Ci co dopingują dalej będą to robić, a reszta która przyszła się polansowac to już inna sprawa. Na to nic nie pradzimy. Ja w domu robię większy doping niż ci turyści na CN.
Straci na tym, że nie może trenować z drużyną, ale mam nadzieję, że to nie wpłynie na jego karierę. Ma potencjał, umiejętności. Aż miło patrzeć na jego grę. Nic tylko życzyć mu powodzenia i wytrwałości.
Doczekałam czasów, że od newsa związanego z klubem, ważniejszy jest ten o banie jakiegoś użytkownika. Gdzie te stare czasy, starzy użytkownicy, o których słuch zaginął. Czasem widzę tu jeszcze stałych bywalców, piszących z sensem, ale pojawia się coraz więcej bezsensownych komentarzy, dyskusji (taka jak ta).
Co do pana B. mnie już nic nie zdziwi. Władze tego klubu niżej nie upadną. Z niecierpliwością czekam na wybory.
Nie podoba mi się to jak potraktowali Abidala. Dał wiele tej drużynie jako piłkarz, a mnie jako człowiek. Zawsze podziwiałam go za wole walki, za siłę. Jest dla mnie autorytetem. Tacy jak on powinni zasiadać w tym klubie i mam nadzieję, że tak też się stanie.
Jordito jest jednym z moich ulubionych zawodników, ale muszę przyznać racje wszystkim, którzy mówią, ze spotkanie z VIllarreal, nie należało do najlepszych w jego wykonaniu. Uważam, że to jedno z najsłabszych w tym sezonie. Jordi gra w każdym meczu. Na dodatek często włącza się w akcje ofensywne, dużo biega, ma bardzo dobre powroty i widać przemęczenie. Ogólnie sezon rozgrywa bardzo dobry (pomijając bramki samobójcze, ale gdyby ich nie strzelał to by się Jordi Alba nie nazywał, taki już nawyk ; D ) Mam nadzieję, że w tym tygodniu naładuje baterie i wróci do formy. Liczę na to.
Po długiej przerwie w końcu wraca La Liga i od razu czeka nas ciężki mecz. Anoeta zawsze sprawiała kłopoty. Mecz będzie ciężki, ale wierzę że uda nam się zgarnąć bardzo ważne 3 pkt.
Kto oglądał mecze, w których gra w Juvenil A, wie że jest dobrym bramkarzem. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, jego szanse na grę w rezerwach, a potem w pierwszej drużynie nie są duże. Podjął dobrą decyzje. Jest młody, musi grac stale i się rozwijać.
Abidal to nie tylko wspaniały piłkarz, ale także człowiek. Udowodnił, że nigdy nie wolno się poddawać i zawsze trzeba walczyć do końca. I za to właśnie z całego serca mu dziękuje. Gracies Abi!
Brak mi słów, naprawdę brak mi słów na jego głupotę.
Ale z drugiej strony dobra wymówka na egzamin!
- Dlaczego się Pani nie przygotowała?
- Nie zaadoptowałam się do godziny egzaminu.
Genialne!
1
Alba to powinien mieć zajęcia indywidualne z rozszerzonym materiałem. Bardzo go lubię, ale jego zachowanie jest strasznie irytujące. Jeszcze zrozumiem te symulki, ale to jak czasem potraktuje rywale to przesada..
0
Przegraliśmy i już. Serii zwycięstw nie polepszymy, ale czy to ważne? Boli tylko, że wracamy do punktu wyjścia i znów tracimy do lidera. Mogliśmy zdobyć łatwo 3 pkt, bo mecze z Malagą na CN zawsze szły po naszej myśli, ale tym razem to oni byli górą. Malaga szybko zdobyła bramkę po błędzie Alvesa. Jordi starał się jeszcze to naprawić, mało brakowało, ale wyszło jak wyszło i w 8 minucie przegrywaliśmy 0:1. Malaga potem zaczęła się bronić i tyle. A co do Lucho to uważam, że media za bardzo na niego naciskają. W kółko drążą jeden i ten sam temat (ostatnia konferencja przed meczem). Szukają winnych, a kogo się uczepić jak nie trenera? Oceniać go i rozliczać będę po sezonie. A co do zachowania Jordito to brak mi słów. Jest jednym z moich ulubionych piłkarzy i to już od czasów Valenci. W pierwszym sezonie w Barcelonie zachowywał się dokładnie tak samo jak we wczorajszym meczu. Jak niedoświadczony dzieciak. I to mnie boli. Myślałam, że to zachowanie już mu przeszło, bo w tym sezonie poza wczorajszym wybrykiem nie miał takich. Zachowanie ewidentnie na czerwoną kartkę, a tłumaczenie że mu nerwy puściły to żadne wytłumaczenie. Bardzo podoba mi się jego gra i to, że włącza się w akcje ofensywne, w chwili obecnej nie wyobrażam sobie nikogo innego jako LO u nas. Mam nadzieję, że to zachowanie mu w końcu minie.
2
"Kampania wyborcza" nabiera tempa. Cieszy mnie to, że wychodzą z jakąś inicjatywą, próbują ratować wizerunek i poprawiać relacje. Szkoda tylko, że dopiero teraz.
0
Mecze z Malagą to jedne z moich ulubionych. A na dodatek Malaga to druga drużyna, której kibicuje w lidze hiszpańskiej. Dzisiaj jednak jasne jest, że liczy się dla mnie tylko zwycięstwo Barcelony.
0
Kibiców Realu ukarano za ich zachowanie więc pewnie czeka to i tych kibiców. Nie rozumiem tylko po co obrażać rywala podczas meczu z innym przeciwnikiem. Psuje to wizerunek klubu tylko.
0
Nie wiem w czym wam przeszkadza to wifi. Przed meczem i w przerwie jest przydatne. W dzisiejszych czasach przy tych wszystkich serwisach społecznościowych.... Wifi sytuacji na CN raczej nie zmieni. Ci co dopingują dalej będą to robić, a reszta która przyszła się polansowac to już inna sprawa. Na to nic nie pradzimy. Ja w domu robię większy doping niż ci turyści na CN.
0
Wersja mobilna jest świetna, nie mogę wyjść z podziwu. Wszystko działa jak należy, a od strony wizualnej wygląda znakomicie.
0
Straci na tym, że nie może trenować z drużyną, ale mam nadzieję, że to nie wpłynie na jego karierę. Ma potencjał, umiejętności. Aż miło patrzeć na jego grę. Nic tylko życzyć mu powodzenia i wytrwałości.
4
Widać, widać! Ostatnio mało się udzielam, bo walczę z sesją. Obiecuję się poprawić!
10
Doczekałam czasów, że od newsa związanego z klubem, ważniejszy jest ten o banie jakiegoś użytkownika. Gdzie te stare czasy, starzy użytkownicy, o których słuch zaginął. Czasem widzę tu jeszcze stałych bywalców, piszących z sensem, ale pojawia się coraz więcej bezsensownych komentarzy, dyskusji (taka jak ta).
Co do pana B. mnie już nic nie zdziwi. Władze tego klubu niżej nie upadną. Z niecierpliwością czekam na wybory.
2
Nie podoba mi się to jak potraktowali Abidala. Dał wiele tej drużynie jako piłkarz, a mnie jako człowiek. Zawsze podziwiałam go za wole walki, za siłę. Jest dla mnie autorytetem. Tacy jak on powinni zasiadać w tym klubie i mam nadzieję, że tak też się stanie.
0
Jordito jest jednym z moich ulubionych zawodników, ale muszę przyznać racje wszystkim, którzy mówią, ze spotkanie z VIllarreal, nie należało do najlepszych w jego wykonaniu. Uważam, że to jedno z najsłabszych w tym sezonie. Jordi gra w każdym meczu. Na dodatek często włącza się w akcje ofensywne, dużo biega, ma bardzo dobre powroty i widać przemęczenie. Ogólnie sezon rozgrywa bardzo dobry (pomijając bramki samobójcze, ale gdyby ich nie strzelał to by się Jordi Alba nie nazywał, taki już nawyk ; D ) Mam nadzieję, że w tym tygodniu naładuje baterie i wróci do formy. Liczę na to.
29
Cały Christo. Prosto z mostu i na temat. Co tu dużo mówić, ma rację.
0
Po długiej przerwie w końcu wraca La Liga i od razu czeka nas ciężki mecz. Anoeta zawsze sprawiała kłopoty. Mecz będzie ciężki, ale wierzę że uda nam się zgarnąć bardzo ważne 3 pkt.
19
Kto oglądał mecze, w których gra w Juvenil A, wie że jest dobrym bramkarzem. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, jego szanse na grę w rezerwach, a potem w pierwszej drużynie nie są duże. Podjął dobrą decyzje. Jest młody, musi grac stale i się rozwijać.
1
Prawdziwa uczta dla kibica, ale dla piłkarzy ciężki miesiąc.
0
nie w Hiszpanii ; )
1
tutaj są linki, wystarczy znaleźć http://www.rojadirecta.me/ Polecam stronę, bo są wszystkie mecze.
1
Wszyscy zdjęcia z rodziną, Jordi z figurką mikołaja ;D
Neymar i Alves już mnie niczym nie zaskoczą.
0
Abidal to nie tylko wspaniały piłkarz, ale także człowiek. Udowodnił, że nigdy nie wolno się poddawać i zawsze trzeba walczyć do końca. I za to właśnie z całego serca mu dziękuje. Gracies Abi!
1
nadszedł ten czas, że trzeba płakać
9
Brak mi słów, naprawdę brak mi słów na jego głupotę.
Ale z drugiej strony dobra wymówka na egzamin!
- Dlaczego się Pani nie przygotowała?
- Nie zaadoptowałam się do godziny egzaminu.
Genialne!
0
Aż mi brakuje słów żeby to skomentować. Jeżeli Zubi chciał kogoś rozśmieszyć to ten żart zdecydowaniu mu się udał.
1
I chwała Gemperowi za to! 115 lat pięknej historii klubu. A poza tym piękny mecz i chyba jeszcze lepszy komentarz
0
Ciekawe ile samochodów uzbiera Alba zanim zrobi prawko.
1
Ma się te znajomości ; )
A tak serio wystarczy się zapytać na twitterze/facebooku ; )
0
dzisiaj tylko w multilidze
0
Tak, mecz będzie w ramach multiligi ; )
0
Śmiać się, czy płakać.....
7
Warto poświęcić 30 minut na obejrzenie wszystkich bramek Leo w lidze, coś pięknego