0

Gracias por todo!

4

Kolejny mecz o 16:00. Za wcześnie jak dla mnie. Wole usiąść wieczorem przed telewizorem i obejrzeć w spokoju. Ale zapowiada się maraton 30 stycznia. Najpierw Barca, potem Malaga, a na koniec Athtletic. Ładnie.

0

Zabierz ją na mecz. Może ją zainteresuje.

0

https://tickets-fcb.fcbarcelona.com/fcbarcelona/en_US/entradas/evento/3935/session/229466/step1r2?_ga=1.189533551.592972864.1451042359 Kliknij na interesująca trybunę i poszukaj ; ) Najtańsze bilety są bodajże na Gol Sud i Gol Nord na samej górze. Ja byłam na Gol Sud Nike 2 Inferior i dałam bodajże 70 euro za mecz z Malagą. Wszystko zależy od rangi spotkania.

1

Challenge accepted! A tak na poważnie dla mnie liczy się zwycięstwo. Z jedną, trzema, czy pięcioma bramkami, nieważne. Byle wygrać i przypisać sobie trzy punkty.

5

Wesołych Świąt!

0

Pamiętam ten mecz jakby to było wczoraj. Na pierwszy rzut oka nie wyglądało to źle, ale z każdą następną powtórką docierało jak poważna może to być kontuzja.

0

Sam fakt spędzenia tyle czasu w podróży mnie przeraża oraz paniczny lęk przed lataniem. A to, że oni mają inne warunki to rzecz wiadoma.

3

13 godzin w samolocie... Ja przez dwie nie wiedziałam co ze sobą zrobić.

29

Oby odbyło się bez kontuzji. To najważniejsze. Od razu na myśli przychodzą mi KMŚ w 2011 i fatalna kontuzja Davida Villi...

0

W pierwszym składzie może nie, ale chętnie zobaczę go w drugiej połowie. Jest świeżo po kontuzji więc nie ma co ryzykować. Przed nami KMŚ więc pewnie tam dostanie szansę na grę.

3

Tak to jego zweryfikowane konto

1

Jakiś czas temu potraktowane byłoby to jako trolling hahaha

17

Mam nadzieje, że Roberto dzisiaj zagra.

0

Ciesze się, że zobaczę River Plate w KMŚ. Uwielbiam mecze Ligii argentyńskiej i moc trybun. Wiadomo, że w Japonii to nie będzie to samo, ale ciesze się, ze zagramy z nimi.

1

Tylko nie PSG. Już mam dość meczów z nimi. Moglibyśmy trafić na Arsenal. Nawet nie liczę na to, ze uda nam się wylosować Gent.

2

Co w tym dziwnego? Sam nie mógł jej odebrać, ze względu na obowiązki jakie wynikają z gry w Barcelonie. Wstawił tylko zdjęcia, a poza tym wpis brzmiał "Es un orgullo enorme recibir el reconocimiento como Mejor Deportista Croata de 2015. Mi padre lo ha recogido por mí " Ja tutaj nic o podziękowaniach nie widzę. Zresztą, czy to ważne? Otrzymał to otrzymał ; )

13

Świetny tatuaż z przekazem. Genialne wykonanie.

12

Wszyscy cules wczoraj https://vine.co/v/iulEPP5PWXg

3

Nie, 30 listopada

3

Jak każdy klasyk, w pubie pełnym cules ; )

1

Prawda jest taka, że jutro może być ciężko z dobrym streamem. Tutaj powinno być lepiej rojadirecta.me

0

Przejrzyj "Zloty kibiców", a jak nie ma to zawsze możesz zgłosić.

0

2:0


0

15

Pozdrowienia z fcbarca.com dla całego Narodowego! Bawcie się tam!

8

5 zawodników Barcy w wyjściowym składzie. Byle przetrwać 90 minut bez kontuzji.

0

Kończ waść, wstydu oszczędź!

0

Kolejne baby boom. Został jeszcze Alba ; D

0

Masip potrzebuje grać regularnie, a u nas tego nigdy nie dostanie. Lepiej dla niego będzie jak znajdzie jakiś klub, w którym będzie mógł liczyć na regularne występy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?