Świetny mecz Bartry. Dobrze się spisał zastępując Pique. Jordi też naprawdę udany mecz, świetny w obronie i jak zwykle aktywny w ofensywie. Cesc strasznie. Byłam zawiedziona jego występem, mam nadzieję, że na rewanż wróci do formy. Iniesta - magia. Nic więcej o jego występie nie trzeba pisać.
Jakie oficjalne profile? Większość piłkarzy ma twittera, facebooka, instagrama. Nie odpisują na pytania, ale od czasu do czasu organizują jakiś konkurs, albo właśnie czat. Wczoraj Alba na swoim profilu na twitterze odpowiadał na pytania fanów.
No cóż na GD nie wróci, ale Barta spisał się świetnie zastępując Pique. I wierze, że poradzi sobie podczas jego nieobecności. Powinien dostawać więcej szans na grę, zresztą jak wszyscy nasi młodzi wychowankowie. To jest nasza przyszłość i musimy o nich dbać. Powinni dostawać szansę, a nie siedzieć na ławce. Potem się wszyscy dziwią, że chcą odejść. Nie oszukujmy się, pomału kończy się pewna era piłkarzy i musimy zacząć nową.
I bardzo dobrze. Ja jestem w pełni zadowolona z nowej wersji serwisu. Byłam przyzwyczajona do starej, jak zresztą większość z nas, ale ta wygląda bardziej nowocześnie. Zmiany z komentarzami jak najbardziej na plus. Mam nadzieję, że strona będzie się ciągle rozwijać.
Wszyscy sobie żarty robią. A wicie co ja czuje jak mam dzisiaj urodziny? I naprawdę nie żartuję.
A żart z Bońkiem dobry, ale od razu widać, że podpucha.
Oceny okropne, ale jak najbardziej prawidłowe. Ten mecz był straszny. Po świetnej formie VV w tym sezonie ślad zaginął. Alba beznadzieja. Rzadko to mówię, bo naprawdę uważam, że Jordi jest nam potrzebny. Nie jest rewelacyjnym obrońcom, ale bierze udział w akcjach ofensywnych i to z dobrym skutkiem. Jednak gdy i Jordi i Alves uczestniczą w tych akcjach, to nic dobrego z tego nie wychodzi. Alba zachował się głupio i dziecinnie, ale błagam nie skreślajmy go. Pamiętam ile osób skreślało go w tamtym sezonie, a potem co? Miał naprawdę dobre spotkania, mecz z Milanem chyba każdy pamięta. Nie przesadzajmy, że żaden z niego obrońca i, że nie pasuje do Barcy. Potem będzie jak z Alexisem. Najpierw wszyscy gnoili i skreślali, a teraz?
Mam nadzieję, że ich seria zwycięstw skończy się w meczu z Barceloną. Ciekawe, czy Aguero zdąży wrócić na LM. Mecz łatwy nie będzie, zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.
A tak poza tematem, piękna bramka Thiago, która zapewniła wczoraj zwycięstwo Bayernowi
Swoje najlepsze lata ma za sobą, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest i zawsze będzie najlepszy. 700 meczów, to dużo. Czy będzie 800? Nie mam pojęcia, wszystko zależy od tego w jakiej będzie formie. Pomału jest spychany na dalszy plan, często nie zaczyna meczy w pierwszym składzie tylko wchodzi na ostatnie minuty. Tak czy siak liczę na to, że pogra tak długo jak tylko zdrowie mu na to pozwoli
Nie rozumiem po co drążyć temat. Transfer wyniósł 57,1 mln i koniec kropka. Cała reszta to nie jest koszt transferu, tylko tak jak już wiele osób tu pisało zarobki itp. Skończyliby już o tym pisać. A ten szmatławiec "as" to już dowalił totalnie. Oni mają nierówno pod sufitem
Pinto jest tak pozytywnym człowiekiem, ma tyle energii i radości w sobie, że nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Mam nadzieję, że kontrakt przedłuży i zakończy u nas karierę
Od razu widać, że z Leo znają się jeszcze z czasów występów w drużynie młodzieżowej i że się przyjaźnią. A te wszystkie nagonki na Leo omijam. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał popsuć reputację. Nie widzę sensu się tym przejmować
Dobrze, że zostaje. Mam nadzieję, że będzie dostawał więcej minut na boisku i się rozwinie. Tacy piłkarze jak Montoya, Bartra czy Sergi Robero powinni zostać z nami przez długie lata.
Widać, że po kontuzji nie ma już śladu. Jest w formie, jak zwykle, często włącza się do akcji ofensywnych, oby tak dalej. Mam nadzieję, że nie będzie łapał częstych kontuzji.
W ostatnim meczu widać było, że gra pewnie. Nie dostaje wielu szans, ale gdy nadejdą spisuje się doskonale co widać przeważnie w Pucharze Króla. Teraz ma szansę się wykazać w meczach ligowych, a przede wszystkim w LM co może odbić się pozytywnie na jego ewentualnym przedłużenie kontraktu.
Cieszę się, że Martino daje szansę debiutu wychowankom i to w tak młodym wieku. Debiut jak najbardziej udany. W ciągu tych kilku minut pokazał się od dobrej strony. Ta jedna akcja naprawdę imponująca. Podoba mi się, że w ciągu kilku minut potrafi się czymś takim popisać. Oby dostawał więcej szans.
Zawodnik na długie lata. Od początku wierzyłam, że będzie dla nas jednym z najważniejszych zawodników. Oby utrzymywał taką formę jak dotychczas, asystował i strzelał bramki. To jego czas.
Bartra i Montoya zdecydowanie powinni pozostać w klubie. U Bartry już widać bardzo duże postępy, to będzie obrońca na lata jeżeli będzie się tak dalej rozwijał. Montoya potrzebuje gry. W obecnej sytuacji, najlepiej w miejsce Alvesa. Dani ostatnio nie gra równo. Raz rozegra dobre spotkanie, czasami zawali, a jego podania czasami załamują.
0
Świetny mecz Bartry. Dobrze się spisał zastępując Pique. Jordi też naprawdę udany mecz, świetny w obronie i jak zwykle aktywny w ofensywie. Cesc strasznie. Byłam zawiedziona jego występem, mam nadzieję, że na rewanż wróci do formy. Iniesta - magia. Nic więcej o jego występie nie trzeba pisać.
8
Przydałaby się wysoka wygrana, w dobrym stylu, bez straty bramki.
0
Jest taka opcja ; ) Kliknij "polecają" i masz listę.
0
Jakie oficjalne profile? Większość piłkarzy ma twittera, facebooka, instagrama. Nie odpisują na pytania, ale od czasu do czasu organizują jakiś konkurs, albo właśnie czat. Wczoraj Alba na swoim profilu na twitterze odpowiadał na pytania fanów.
0
No cóż na GD nie wróci, ale Barta spisał się świetnie zastępując Pique. I wierze, że poradzi sobie podczas jego nieobecności. Powinien dostawać więcej szans na grę, zresztą jak wszyscy nasi młodzi wychowankowie. To jest nasza przyszłość i musimy o nich dbać. Powinni dostawać szansę, a nie siedzieć na ławce. Potem się wszyscy dziwią, że chcą odejść. Nie oszukujmy się, pomału kończy się pewna era piłkarzy i musimy zacząć nową.
20
I bardzo dobrze. Ja jestem w pełni zadowolona z nowej wersji serwisu. Byłam przyzwyczajona do starej, jak zresztą większość z nas, ale ta wygląda bardziej nowocześnie. Zmiany z komentarzami jak najbardziej na plus. Mam nadzieję, że strona będzie się ciągle rozwijać.
0
nie śmieszne
0
Wszyscy sobie żarty robią. A wicie co ja czuje jak mam dzisiaj urodziny? I naprawdę nie żartuję.
A żart z Bońkiem dobry, ale od razu widać, że podpucha.
0
Przepraszam za off top ale o mało co nie umarłam ze śmiechu. Świetny pomysł z tymi avatarami. Obrazek świetny!
0
Forca doble V!
0
Następny się znalazł. Gdyby wynik był na ich korzyć, to żaden by się nie odezwał.
0
Oceny okropne, ale jak najbardziej prawidłowe. Ten mecz był straszny. Po świetnej formie VV w tym sezonie ślad zaginął. Alba beznadzieja. Rzadko to mówię, bo naprawdę uważam, że Jordi jest nam potrzebny. Nie jest rewelacyjnym obrońcom, ale bierze udział w akcjach ofensywnych i to z dobrym skutkiem. Jednak gdy i Jordi i Alves uczestniczą w tych akcjach, to nic dobrego z tego nie wychodzi. Alba zachował się głupio i dziecinnie, ale błagam nie skreślajmy go. Pamiętam ile osób skreślało go w tamtym sezonie, a potem co? Miał naprawdę dobre spotkania, mecz z Milanem chyba każdy pamięta. Nie przesadzajmy, że żaden z niego obrońca i, że nie pasuje do Barcy. Potem będzie jak z Alexisem. Najpierw wszyscy gnoili i skreślali, a teraz?
0
Piękne słowa Xaviego. Aragonés był wielkim człowiekiem i trenerem. Tchnął nowe życie w reprezentacje Hiszpanii.
0
Mam nadzieję, że ich seria zwycięstw skończy się w meczu z Barceloną. Ciekawe, czy Aguero zdąży wrócić na LM. Mecz łatwy nie będzie, zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.
A tak poza tematem, piękna bramka Thiago, która zapewniła wczoraj zwycięstwo Bayernowi
0
Nie są złe. I co z tego, że różowe. Zresztą to tylko koszulki wyjazdowe. Kolor nie gra żadnej roli.
0
Swoje najlepsze lata ma za sobą, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest i zawsze będzie najlepszy. 700 meczów, to dużo. Czy będzie 800? Nie mam pojęcia, wszystko zależy od tego w jakiej będzie formie. Pomału jest spychany na dalszy plan, często nie zaczyna meczy w pierwszym składzie tylko wchodzi na ostatnie minuty. Tak czy siak liczę na to, że pogra tak długo jak tylko zdrowie mu na to pozwoli
0
MD też przegięło trochę. Ale co tu się dziwić? Coś na okładce musi się znaleźć, jakaś afera musi być zawsze.
0
Nie rozumiem po co drążyć temat. Transfer wyniósł 57,1 mln i koniec kropka. Cała reszta to nie jest koszt transferu, tylko tak jak już wiele osób tu pisało zarobki itp. Skończyliby już o tym pisać. A ten szmatławiec "as" to już dowalił totalnie. Oni mają nierówno pod sufitem
0
Pinto jest tak pozytywnym człowiekiem, ma tyle energii i radości w sobie, że nie wyobrażam sobie Barcy bez niego. Mam nadzieję, że kontrakt przedłuży i zakończy u nas karierę
0
Od razu widać, że z Leo znają się jeszcze z czasów występów w drużynie młodzieżowej i że się przyjaźnią. A te wszystkie nagonki na Leo omijam. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał popsuć reputację. Nie widzę sensu się tym przejmować
0
Dobrze, że zostaje. Mam nadzieję, że będzie dostawał więcej minut na boisku i się rozwinie. Tacy piłkarze jak Montoya, Bartra czy Sergi Robero powinni zostać z nami przez długie lata.
0
Wygląda świetnie. Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję tam być. Ceny pewnie strasznie wysokie, ale być tam i wyjść z pustymi rękami nie wypada.
0
Widać, że po kontuzji nie ma już śladu. Jest w formie, jak zwykle, często włącza się do akcji ofensywnych, oby tak dalej. Mam nadzieję, że nie będzie łapał częstych kontuzji.
0
Świetny pomysł. Warto wspomnieć tez o tym http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/tots-units-fem-forca-la-historia-de-la-passio-barcelonista-a-polonia Po raz kolejny oficjalna strona napisałam o polskich cules
0
W ostatnim meczu widać było, że gra pewnie. Nie dostaje wielu szans, ale gdy nadejdą spisuje się doskonale co widać przeważnie w Pucharze Króla. Teraz ma szansę się wykazać w meczach ligowych, a przede wszystkim w LM co może odbić się pozytywnie na jego ewentualnym przedłużenie kontraktu.
0
Cieszę się, że Martino daje szansę debiutu wychowankom i to w tak młodym wieku. Debiut jak najbardziej udany. W ciągu tych kilku minut pokazał się od dobrej strony. Ta jedna akcja naprawdę imponująca. Podoba mi się, że w ciągu kilku minut potrafi się czymś takim popisać. Oby dostawał więcej szans.
0
Zawodnik na długie lata. Od początku wierzyłam, że będzie dla nas jednym z najważniejszych zawodników. Oby utrzymywał taką formę jak dotychczas, asystował i strzelał bramki. To jego czas.
0
Czekam z niecierpliwością na jego powrót.
0
Bartra i Montoya zdecydowanie powinni pozostać w klubie. U Bartry już widać bardzo duże postępy, to będzie obrońca na lata jeżeli będzie się tak dalej rozwijał. Montoya potrzebuje gry. W obecnej sytuacji, najlepiej w miejsce Alvesa. Dani ostatnio nie gra równo. Raz rozegra dobre spotkanie, czasami zawali, a jego podania czasami załamują.
0
a czy Alexis nie ma przypadkiem kontraktu do 2016?