Gra Alexisa się poprawiła. Pamiętam jak w w tamtym roku wszyscy na niego narzekali i już chcieli sprzedać. A teraz? Dobrze gra, strzela bramki, asystuje. Oby tak dalej.
Po komentarzach widzę, że ciężko wam dogodzić. Aguero nie, bo pewnie będzie drogi. Lewy tani, ale też nie, bo drewno... I weź tu dogódź wszystkim ; D Ja osobiście wolałabym Aguero, fakt hajsu dużo za pewne ale zdecydowanie lepiej on niż to nasze drewienko.
Mam nadzieję, że w zbliżających meczach reprezentacji zagra od początku lub wejdzie na 30-40 minut. Skoro to mecze towarzyskie należy dać mu szansę. W Barcelonie spisuje się doskonale.
Jordi jest dobrym obrońcą. Fakt, przegina z tym symulowaniem, ale mam nadzieje, że mu to minie. Jak rozgrywał dobre mecze to wszyscy się nim zachwycali, teraz każdy po nim jedzie i wyzywa. Jak przyjdzie co do czego to znowu zaczniecie go wychwalać pod niebiosa.
W " Barca moim życiem" mowa była o Elsie, wtedy spotykał się z nią, ale rozstali się już dawno ( podobno nie akceptowała tego, że Xavi większość czasu poswięca piłce nożnej ) Z Nurią jest od zeszłych wakacji ; )
Świetne spotkanie, dobra gra zespołowa. Teraz tylko przypieczętować zwycięstwo w niedzielę! Dobre spotkanie Mavrokefalidisa, transfer jak na razie sprawdzony. Ob grał tak dalej
Jordi to zdecydowanie jeden z lepszych transferów! Świetny piłkarz, bardzo szybki. Trochę jednak za bardzo nerwowy, nie potrafiący panować nad emocjami. Powinien nad tym popracować ; )
Obejrzałam jeszcze raz najciekawsze fragmenty i stwierdzam, że klub powinien zmienić nazwę na FC Drunkelona. To jest mordor co tam się działo. Alba bił Alexisa, Puyol rozbierał Valdesa.... Pique od samego początku był nieźle wstawiony. Młodzież też zaszalała! Montoya i Dos Santos nieźle mieli w bani haha. Ale i tak hełm Bartry bije wszystko!
Nie wiem jakim cudem Puyol to przeżył. Tak samo Pique. Oboje najwidoczniej nie ogarniali już na samym początku hahahah. Rozbierający się Puyol przebił wszystko. Nawet jego skarpetki wylądowały w tłumie. Kilka osób pytało o zdjęcia. Jakby ktoś chciał, zebrałam większość i wrzuciłam tutaj: http://weheartit.com/eres_tonto/sets/9703333-campeones-2012-2013 Z czasem pojawi się ich więcej. Na razie nie jest to go ogarnięcia ; )
19KamilFCB10 zgodzę się, że ten sezon w porównaniu do poprzednich jest słabszy, ale to nie zmienia faktu jak ważnym zawodnikiem jest. Tak jak wspomniałam Xavi ze względu na wiek i ostatnio na podatność na kontuzje nie powinien rozgrywać pełnych 90 minut. Jest Thiago, który tak naprawdę cały czas potrzebuje się ograć i jest idealny do gry gdy Xavi nie może.
0
Gra Alexisa się poprawiła. Pamiętam jak w w tamtym roku wszyscy na niego narzekali i już chcieli sprzedać. A teraz? Dobrze gra, strzela bramki, asystuje. Oby tak dalej.
0
Po komentarzach widzę, że ciężko wam dogodzić. Aguero nie, bo pewnie będzie drogi. Lewy tani, ale też nie, bo drewno... I weź tu dogódź wszystkim ; D Ja osobiście wolałabym Aguero, fakt hajsu dużo za pewne ale zdecydowanie lepiej on niż to nasze drewienko.
0
Mam nadzieję, że w zbliżających meczach reprezentacji zagra od początku lub wejdzie na 30-40 minut. Skoro to mecze towarzyskie należy dać mu szansę. W Barcelonie spisuje się doskonale.
0
Teraz tylko czekać na jego powrót. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. JdS jest młody i jeszcze dużo przed nim, jak nie u nas to w innym klubie.
0
Cóż tu dużo mówić. Co do kibiców Realu to: deal with it http://25.media.tumblr.com/7c756e39a9190df7604f5bbc79e43294/tumblr_mt6y1od0B61qisateo9_400.gif nie róbcie napinki co do sędziego. Barcelona była po prostu lepsza w tym meczu. Real też miał swoje sytuacje, ale albo ich nie potrafił wykorzystać albo na drodze stawał Valdes.
0
Brameczka Alexisa cudowna, świetne interwencje Valdesa tylko szkoda tej ostatniej. Liczy się zwycięstwo!
0
Coś pięknego. Pewnie sporo trzeba zapłacić za taką przyjemność, ale kto bogatemu zabroni ; )
0
I mam nadzieję, że nie ostatni!
0
Jordi ma tylko jeden problem: wymuszanie fauli... Mam nadzieję, że się opamięta i skończy aktorzyć na każdym kroku.
0
Jordi jest dobrym obrońcą. Fakt, przegina z tym symulowaniem, ale mam nadzieje, że mu to minie. Jak rozgrywał dobre mecze to wszyscy się nim zachwycali, teraz każdy po nim jedzie i wyzywa. Jak przyjdzie co do czego to znowu zaczniecie go wychwalać pod niebiosa.
0
25 pucharów, a nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Oby tak dalej
0
Ajjj kocham muzykę Pablo Alborana! Dobrze widzieć, że Tito ma na tyle sił, by uczestniczyć w takich koncertach
0
Piękny gest. Zarówno umieszczenie czcionki zaprojektowanej przez tą dziewczynę jak i pomysł, by bramkarze zagrali z nazwiskiem Ramalletsa
0
Widzę, że wyprzedaż w Barcelone trwa. To już się robi żenujące żeby klub opuściło jak dotąd 8 zawodników i przyszedł jeden
0
Dzięki Ronaldinho pokochałam piłkę nożną. Zaczęło się od Mistrzostw Świata w 2002. Dla mnie zawsze będzie ulubionym zawodnikiem.
0
W " Barca moim życiem" mowa była o Elsie, wtedy spotykał się z nią, ale rozstali się już dawno ( podobno nie akceptowała tego, że Xavi większość czasu poswięca piłce nożnej ) Z Nurią jest od zeszłych wakacji ; )
0
Xavi bardzo często działa charytatywnie z tego co czytałam, podoba mi się to ; )
0
Ta kwota jest śmieszna jak na takiego napastnika jak El guaje.. Co to ma być wyprzedaż posezonowa?
RoSELL panu już dziękujemy
0
mi tam kapibarę zawsze przypominał lub bobra ; D
0
Dobry mecz Alby, dwie ładne bramki, co na obrońcę to duży wyczyn. Oby tak dalej Alba!
0
Tak, sportklub transmituje zawsze mecze ; )
0
Wierzę, że wygramy! Mavrokefalidis po raz kolejny udowodni, że zasługuje na grę w FCB Regal. Powtórzę to po raz setny, świetny transfer.
0
Thiago rozgrywa świetny mecz! Cały czas wierze, że zostanie w Barcelonie
0
Świetne spotkanie, dobra gra zespołowa. Teraz tylko przypieczętować zwycięstwo w niedzielę! Dobre spotkanie Mavrokefalidisa, transfer jak na razie sprawdzony. Ob grał tak dalej
0
Jordi to zdecydowanie jeden z lepszych transferów! Świetny piłkarz, bardzo szybki. Trochę jednak za bardzo nerwowy, nie potrafiący panować nad emocjami. Powinien nad tym popracować ; )
0
Obejrzałam jeszcze raz najciekawsze fragmenty i stwierdzam, że klub powinien zmienić nazwę na FC Drunkelona. To jest mordor co tam się działo. Alba bił Alexisa, Puyol rozbierał Valdesa.... Pique od samego początku był nieźle wstawiony. Młodzież też zaszalała! Montoya i Dos Santos nieźle mieli w bani haha. Ale i tak hełm Bartry bije wszystko!
0
Nie wiem jakim cudem Puyol to przeżył. Tak samo Pique. Oboje najwidoczniej nie ogarniali już na samym początku hahahah. Rozbierający się Puyol przebił wszystko. Nawet jego skarpetki wylądowały w tłumie. Kilka osób pytało o zdjęcia. Jakby ktoś chciał, zebrałam większość i wrzuciłam tutaj: http://weheartit.com/eres_tonto/sets/9703333-campeones-2012-2013 Z czasem pojawi się ich więcej. Na razie nie jest to go ogarnięcia ; )
0
Teraz dopiero widać skutki tego urazu z początku kwietnia. Nie ma co dramatyzować, że nie pobije rekordu. Ma przecież następny sezon, nie ; ) ?
0
Tez nigdy o nim nie słyszałam ; ) Mam nadzieję, że jego umiejętności rozwiną się jeszcze bardziej i zobaczymy go kiedyś w pierwszej drużynie
0
19KamilFCB10 zgodzę się, że ten sezon w porównaniu do poprzednich jest słabszy, ale to nie zmienia faktu jak ważnym zawodnikiem jest. Tak jak wspomniałam Xavi ze względu na wiek i ostatnio na podatność na kontuzje nie powinien rozgrywać pełnych 90 minut. Jest Thiago, który tak naprawdę cały czas potrzebuje się ograć i jest idealny do gry gdy Xavi nie może.