Nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie to był najlepszy mecz. Na długo zostanie w pamięci każdego kibica. A szczególnie tym, którzy byli tego wieczoru na Camp Nou.
Chciałabym być w takim momencie na Camp Nou. Coś pięknego. Dla Leo nie ma rekordu, którego by nie pobił. Geniusz. Piękny mecz, zakończony wysokim zwycięstwem, hattrickiem Messiego i pobiciem rekordu Zarry. Wróciliśmy do gry. Czego chcieć więcej.
Jordito rozegrał wczoraj świetny mecz. W ogóle w tym sezonie rzadko zdarzają mu się słabe mecze. Utrzymuje wysoki poziom, dobrze radzi sobie w ofensywie. Oby tak dalej.
W jego żyłach płynie bordowo - granatowa krew. Widać, że kocha ten klub całym sercem. Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś w opasce kapitana naszej drużyny. Idealnie pasuje do tej roli.
Dużo osób mówił, że nic jeszcze nie pokazał. Dopiero co wrócił do gry. Wiem, że trenował z drużyną, ale to nie to samo. Przyjdzie czas, że będzie strzelał. Może nie tak dużo jak w Liverpoolu, ale bramki nadejdą. Mam nadzieję, że pierwszą zobaczymy dzisiaj.
Za każdym razem, gdy nadchodzi przerwa reprezentacyjna mam nadzieję, że wrócą bez kontuzji. El Clasico się zbliża, nie można sobie pozwolić na żadne straty.
Fajnie ponownie zobaczyć legendy klubu w akcji. Nie będę kłamać pisząc, że pamiętam te czasy, bo większość z tych piłkarzy znam tylko z opowiadań lub obejrzanych filmów. Moja przygoda z tym klubem zaczęła się dopiero w 2006, a wszystko dzięki Ronaldinho. A Koszulka ze zdjęcia, cudo! Również jestem jej dumną posiadaczką.
Ja akurat koszykówkę zaczęłam oglądać jakiś czas temu, szkoda że jest tutaj tak mało fanów tego sportu. Zmiany w poprzednim sezonie były duże, odeszło kilku zawodników, ale poziom prezentowali dobry. Dzisiaj finał Superpucharu z Realem i szansa na puchar. Liczę na zwycięstwo
Liczyłam na debiut Vermy, ale będzie trzeba jeszcze poczekać. Nie ma co panikować z Jordito, czy Pique. We wtorek gramy z PSG więc Lucho pewnie nie chce dzisiaj ryzykować niepotrzebnych urazów. Liczę na Bartrę od pierwszych minut.
Przedłużenie kontraktu Jordiego to obowiązek. Ma DNA Barcy. Wychowanek, w którego wątpiono i tak trafił do Valencii. Tam pokazał na co go stać i wrócił do nas. Nie wyobrażam sobie teraz Barcelony bez Alby. Obrońca na długie lata.
1
Nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie to był najlepszy mecz. Na długo zostanie w pamięci każdego kibica. A szczególnie tym, którzy byli tego wieczoru na Camp Nou.
5
Chciałabym być w takim momencie na Camp Nou. Coś pięknego. Dla Leo nie ma rekordu, którego by nie pobił. Geniusz. Piękny mecz, zakończony wysokim zwycięstwem, hattrickiem Messiego i pobiciem rekordu Zarry. Wróciliśmy do gry. Czego chcieć więcej.
14
Jordito rozegrał wczoraj świetny mecz. W ogóle w tym sezonie rzadko zdarzają mu się słabe mecze. Utrzymuje wysoki poziom, dobrze radzi sobie w ofensywie. Oby tak dalej.
22
Bardzo obszerny, a przede wszystkim ciekawy wywiad. Mówi prosto z mostu o tym co się teraz dzieje w klubie i to i się podoba.
3
W jego żyłach płynie bordowo - granatowa krew. Widać, że kocha ten klub całym sercem. Mam nadzieję, że zobaczę go kiedyś w opasce kapitana naszej drużyny. Idealnie pasuje do tej roli.
0
O tym właśnie mówię, to nie jest jego pozycja do gry i tutaj nic nie zdziała. Jak Lucho tego nie zmieni, to i Suarez niczego nie pokaże.
0
Dużo osób mówił, że nic jeszcze nie pokazał. Dopiero co wrócił do gry. Wiem, że trenował z drużyną, ale to nie to samo. Przyjdzie czas, że będzie strzelał. Może nie tak dużo jak w Liverpoolu, ale bramki nadejdą. Mam nadzieję, że pierwszą zobaczymy dzisiaj.
2
Rafinha ma jakiś uraz, że nie powołany? Obecność Sergi Roberto mnie zaskoczyła, spodziewałam się raczej Rafinhi.
1
Nawiązanie do "La masia no es toca"
tocar - dotykać ; )
wróć jak nauczysz się hiszpańskiego.
0
Jordi Alba no es toca!
15
nie życz drugiemu tego co Tobie niemiłe.
39
Za każdym razem, gdy nadchodzi przerwa reprezentacyjna mam nadzieję, że wrócą bez kontuzji. El Clasico się zbliża, nie można sobie pozwolić na żadne straty.
0
Nie ma co porównywać do tego co było w zeszłym sezonie ; )
1
Fajnie ponownie zobaczyć legendy klubu w akcji. Nie będę kłamać pisząc, że pamiętam te czasy, bo większość z tych piłkarzy znam tylko z opowiadań lub obejrzanych filmów. Moja przygoda z tym klubem zaczęła się dopiero w 2006, a wszystko dzięki Ronaldinho. A Koszulka ze zdjęcia, cudo! Również jestem jej dumną posiadaczką.
0
czy ja wiem, czy tutaj zaskoczył. Zaskakiwał już bardziej w tym sezonie.
0
Ja akurat koszykówkę zaczęłam oglądać jakiś czas temu, szkoda że jest tutaj tak mało fanów tego sportu. Zmiany w poprzednim sezonie były duże, odeszło kilku zawodników, ale poziom prezentowali dobry. Dzisiaj finał Superpucharu z Realem i szansa na puchar. Liczę na zwycięstwo
0
Pokazuje ile Messi dzisiaj strzeli
0
Jest już w Wolves U21
1
Mam nadzieję, że remis z La Rosaleda dał im do myślenia i dzisiaj zagrają lepiej. Nie ma co oglądać się na innych tylko grać swoje.
2
Liczyłam na debiut Vermy, ale będzie trzeba jeszcze poczekać. Nie ma co panikować z Jordito, czy Pique. We wtorek gramy z PSG więc Lucho pewnie nie chce dzisiaj ryzykować niepotrzebnych urazów. Liczę na Bartrę od pierwszych minut.
0
Verma i teraz Suarez ; )
7
Przy takich newsach komentarze powinny być wyłączone.
2
Jedno wiem na pewno. Camp Nou jutro będzie wyglądać magicznie. Liczę na dobrą grę i kolejne 3 pkt.
0
O to chodzi? Charlie Brown - On My Way
2
Przedłużenie kontraktu Jordiego to obowiązek. Ma DNA Barcy. Wychowanek, w którego wątpiono i tak trafił do Valencii. Tam pokazał na co go stać i wrócił do nas. Nie wyobrażam sobie teraz Barcelony bez Alby. Obrońca na długie lata.
1
Nie mogę się doczekać meczu. Dopiero co zaczął się sezon, a już była przerwa reprezentacyjna. Na szczęście wraca La liga.
0
Jordi to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Dobra wypowiedź o Munirze i Lucho. Zmiany były potrzebne i dobrze, że nie boi się tego powiewdzieć
0
Dobrze, że obyło się bez kontuzji na meczach reprezentacji. Czas skupić się na lidze.
Oficjalnie: El Clasico w sobotę, 25 października o 18 ; )
0
Pytanie do redakcji. Czy istnieje możliwość zaktualizowanie zakładki Futbol base? Bo chyba nie jest aktualna.
5
Bardzo dobrze. Takie sparingi są potrzebne. I przynajmniej Suarez będzie mógł w nich uczestniczyć co pomoże mu na zgranie.