Niesamowity mecz Neymara! I jestem pod wrażeniem jaki postęp zrobił Roberto. Już wiele osób go skreślało, a chłopak prezentuje się coraz lepiej. Tylko obrona kuleje.... Forma Pique bez komentarza
Powitalne wideo? I co jeszcze? Czerwony dywan, szampan i truskawki? Uważam, że to jest zbędne. To nie jest jakiś tam mecz towarzyszki. To walka o LM. Nie zapomnę co zrobił dla klubu, ale nie sądzę żeby taka akcja była potrzebna. Myślę, że i bez takiej akcji oklaski na Camp Nou dostanie.
To naprawdę dobrze o nich świadczy. Mimo wolnego dnia, który mogli wykorzystać jak chcą, spędzić ten czas z rodziną to zdecydowali się przyjechać na trening. Brawo!
Osobiście od zawodnika jakim jest Pedro wymagam więcej. Dużo mówi się o jego odejściu, to powinien pokazać na co go stać, a teraz to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Ale to tylko moje zdanie.
Akurat co do Alby, to dobrze. Znając go to dostałby kartkę z Eibar i nie zagrałby z Realem. Zachowanie Alvesa niepotrzebne, ale co zrobić. To Alves, raz na jakiś czas musi mu odwalić. Po dzisiejszym meczu obaw nie mam. Suarez w formie, Leo się odblokował, wróci Neymar więc nie powinno być problemu, a przynajmniej mam taką nadzieją.
Lider!
Messi się odblokował, kolejny hattrick, a na dodatek zrównał się z Cristiano w liczbie bramek w tym sezonie. Wraca stary, dobry Suarez i strzela coraz więcej goli. Oj nie mogę się doczekać El Clasico!
Krótko, zwięźle i na temat Leo. Widać, że jest zmotywowany. Nie możemy popełnić tego samego błędu co z Malagą. Liczą się tylko 3 pkt i fotel lidera. A to, czy Leo dzisiaj strzeli hattricka, czy będzie manita nie jest dla mnie w tej chwili aż tak ważne. Oczywiście, że bym tego chciała, ale najważniejsze dzisiaj jest zwycięstwo.
Nie ważne, czy Leo strzeli, czy nie. Ważna wygrana i 3 punkty. Real stracił w Bilbao więc jest szansa na lidera. Przed meczem z Malagą wszyscy zakładali hattrick, manite, a dobrze wiemy jak to się skończyło...
Jordi jest świetnym obrońcą, ale z jego zachowaniem jest już inaczej. Te symulowanie, niepotrzebne i złośliwe faule na przeciwniku powinien już dawno zostawić ze sobą. W jego pierwszym sezonie w Barcelonie było to samo, potem się tego wyzbył, a teraz znów to samo. No cóż mam nadzieję, że w końcu mu to minie.
0
Czas na Verme i Bartre. Widać, że Pique jest daleki od swojej formy. Kolejny raz.
3
Rak to najgorsze cholerstwo...
0
Dlatego używam whatsappa. Tam przynajmniej dźwięk można zmienić. Mesengera i fb już prawie nie używam.
0
Można je chyba wyłączyć, nie ; ) ?
0
Przyznam się bez bicia, że też go skreślałam.
1
Niesamowity mecz Neymara! I jestem pod wrażeniem jaki postęp zrobił Roberto. Już wiele osób go skreślało, a chłopak prezentuje się coraz lepiej. Tylko obrona kuleje.... Forma Pique bez komentarza
6
Powitalne wideo? I co jeszcze? Czerwony dywan, szampan i truskawki? Uważam, że to jest zbędne. To nie jest jakiś tam mecz towarzyszki. To walka o LM. Nie zapomnę co zrobił dla klubu, ale nie sądzę żeby taka akcja była potrzebna. Myślę, że i bez takiej akcji oklaski na Camp Nou dostanie.
2
Za takie gesty kocham tą drużynę jeszcze bardziej! Oby było jak najwięcej asyst!
0
Bardzo dobra wiadomość.
1
Humory na treningu dopisują, kto oglądał relacje ten widział ; )
Wszystkiego najlepszego dla Jordito, więcej opanowania na boisku chłopie!
0
Coś mi się zdaje, że trafimy na Juve.
1
To naprawdę dobrze o nich świadczy. Mimo wolnego dnia, który mogli wykorzystać jak chcą, spędzić ten czas z rodziną to zdecydowali się przyjechać na trening. Brawo!
2
Wiem, dlatego będzie pauzował z Eibar. To właśnie napisałam ; )
1
Osobiście od zawodnika jakim jest Pedro wymagam więcej. Dużo mówi się o jego odejściu, to powinien pokazać na co go stać, a teraz to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Ale to tylko moje zdanie.
1
Akurat co do Alby, to dobrze. Znając go to dostałby kartkę z Eibar i nie zagrałby z Realem. Zachowanie Alvesa niepotrzebne, ale co zrobić. To Alves, raz na jakiś czas musi mu odwalić. Po dzisiejszym meczu obaw nie mam. Suarez w formie, Leo się odblokował, wróci Neymar więc nie powinno być problemu, a przynajmniej mam taką nadzieją.
2
Aż dziwne, że Pedro nie znalazł się w "czerwonym".
0
Świetna frekwencja! Stadion wypełniony, piękny wynik, fotel lidera. Czego chcieć więcej?
0
Lider!
Messi się odblokował, kolejny hattrick, a na dodatek zrównał się z Cristiano w liczbie bramek w tym sezonie. Wraca stary, dobry Suarez i strzela coraz więcej goli. Oj nie mogę się doczekać El Clasico!
4
Jak kocha, to poczeka ; D
0
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji większość odejdzie do innego klubu.
0
Piękne okładki! Teraz my musimy zrobić swoje i wygrać dzisiejszy mecz.
4
Dziękuję w imieniu wszystkich użytkowniczek!
Visca el Barca!
1
Krótko, zwięźle i na temat Leo. Widać, że jest zmotywowany. Nie możemy popełnić tego samego błędu co z Malagą. Liczą się tylko 3 pkt i fotel lidera. A to, czy Leo dzisiaj strzeli hattricka, czy będzie manita nie jest dla mnie w tej chwili aż tak ważne. Oczywiście, że bym tego chciała, ale najważniejsze dzisiaj jest zwycięstwo.
0
Myślałam, że to tylko chwilowy kryzys, ale co mecz widać, że nie jest dobrze. Są już w strefie spadkowej, źle to wygląda.
0
Nie ważne, czy Leo strzeli, czy nie. Ważna wygrana i 3 punkty. Real stracił w Bilbao więc jest szansa na lidera. Przed meczem z Malagą wszyscy zakładali hattrick, manite, a dobrze wiemy jak to się skończyło...
0
To jutro z okazji Dnia Kobiet poproszę o wygraną. Tyle mi wystarczy!
0
Jako jeden z nielicznych mówi z sensem. Naprawdę go lubię, nie gada głupot i widać, że twardo stąpa po ziemi. Oby więcej takich trenerów jak Paco.
1
Jordi jest świetnym obrońcą, ale z jego zachowaniem jest już inaczej. Te symulowanie, niepotrzebne i złośliwe faule na przeciwniku powinien już dawno zostawić ze sobą. W jego pierwszym sezonie w Barcelonie było to samo, potem się tego wyzbył, a teraz znów to samo. No cóż mam nadzieję, że w końcu mu to minie.
1
Śmieszą mnie osoby mówiące, że nie ma spalonego i argumentują to ustawieniem obrońcy Granady. Przepisy moi drodzy, przepisy się kłaniają!
0
Bardzo dobra decyzja. Sergio jest nam bardzo potrzebny.