Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 @Kgorecki2500 Frajer jest po to żeby go doić a tym frajerem jak już często bywało jestesmy my Polacy i całe te Państwo.
4
Joan Laporta: Ter Stegen to jest nasz chłopak, nasz kapitan, nigdy nie było co do tego wątpliwości.
0
@Faro No póki co to sie buja z inną laska xD
3
@michal26 jak dalej pójdzie to Platforma za 2 lata skończy z wynikiem 20% xD
16
#Parody
Mateusz Borek: Cypr. Fajne miejsce na wakacje. Na imprezę. Fajne. Fajne również żeby zagrać mecz. Drodzy Państwo. Wczoraj Legia przegrała 4-1 z Larnaką. To nie jest porażka. To jest wpie**ol europejski. Wstyd. Hańba. Do tego jeszcze przegrana Rakowa. Ja tak się zastanawiam. Po co my w ogóle bierzemy udział. W eliminacjach? PO CO? Pytam się.Pytam jako ekspert. Jako polak. Jako kibic. Jako fachowiec.
Bo naprawdę. Po co nam ten wstyd? Nie potrafimy grać w futbol. Jesteśmy zacofani. Jesteśmy biedni. Jesteśmy chyba też za głupi. Jestem wściekły. Jestem rozgoryczony. Jestem zawiedziony. Kolejny raz.
Powiedzmy sobie szczerze. To jest kompromitacja. Rewanże oddać walkowerem. Tyle w tej sprawie.
Natomiast. Jeszcze kilka słów o Barcelonie. To co się tam wyrabia. To po prostu brak słów. Szkoda się produkować. Ja gdybym był kibicem Barcelony. Zebrałbym chłopaków z miasta. A znam ludzi miasta. Pojechałbym pod biura klubu. Złapał Laporte. I obił mu twarz. I tyle generalnie. Taka rada ode mnie. Dla fanów. Kibiców Barcelony. Pozdrawiam. Dobrego weekendu. Pijcie sporo. Ja już to robię. Trzymajcie się.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Stinger_ @KrychaFCB @MessiForeverTheBest
0
@MessiForeverTheBest Będzie.
6
Gerard Rowero: Robert Lewandowski w najbliższych dniach dołączy do jednego z klubów Arabii Saudyjskiej.
7
Gruby oszust Laporta znowu musi wypychac piłkarzy żeby zarejestrować grajków, tym razem padło na naszego najlepszego obrońcę ostatniego sezonu który odchodzi za darmo do Arabów... kogo mamy na SO? Cubarsi - okej top, Christensem - dobry ale zdrowie kruche jak styropian, Araujo - przeciętny od 2 lat plus zdrowie również fatalne, jest jeszcze Eric ale ciężko go traktować poważnie na SO, a no i oczywiście jest Aston Martin XD
Współczuję Flickowi bo kibice oczekują dobrego wyniku w Lidze Mistrzów, a my nie mamy obrony i taka jest prawda, do tego brak zmiennika dla Balde który też nie jest okazem zdrowie ;p
A jak nie będzie wyniku w tym sezonie to kto będzie winny? No oczywiście trener, bo przeciez nie grubas ze swoimi przydupasami :) 10 sierpnia gramy gampera na camp nou prawda? Przecież Laporta ogłosił...
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro
2
@Lanosss Mati zachorował na wirus filipiński ;p
8
Borędzie, oburzony Borek
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @KrychaFCB @Stinger_
6
@NeroTFP1 Albo to zniknie z internetu albo z tym użytkownikiem będzie się kontaktował dział prawny Mateusza Borka.
0
@Criss18Barca Może być niezła kompromitacja xd
5
Crvena Zvezda na 2 biegu sobie ogrywa mistrza Polski na wyjeździe luźno 1-3
3
Ishak może dostać role w Klanie z takim aktorstwem.
12
Mateusz Niestety Borek.
18
Nie ma co się dziwić że Liverpool chce kupić tego Isaka, dobry grajek
19
Patrząc co dziś rano wygadywał Wałęsa to wniosek jest jeden - pokój bez klamek dla niego byłby prawidłowym rozwiązaniem, Lechu gdyby mógł to by z siebie świętego w Watykanie zrobił, a jest po prostu TW Bolkiem.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @July_6_BcN @ProMILs @Commando
3
@Kaktusek Żul Kunde - jeden z moich ulubionych graczy w tym klubie od momentu jego przybycia w 2022.
3
@Faro Wypadną z top4 w tym sezonie i będzie mieć Pico Williams swój projekt ;p
1
@Faro Dwóch pajaców.
5
Pożegnanie Andrzeja Dudy z prezydenturą... 10 lat pełnienia funkcji. Fenomen polityczny. Powtarzalność błędów przez lata, przez dekadę. Co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli żeby właśnie oglądać tą karierę. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej prezydentury? Że nie można wygrać ewidentnie bez układów. Że nie jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłancem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Przecież my, dzięki niemu żyliśmy życiem zastępczym. Dał niewiele, bardzo niewiele... Po prostu coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję że w polityce nie będzie jakiejś próby kontynuacji. Dudomemów już nie będzie nigdy. Natomiast ważne żeby były sukcesy polilityczne i zeby nic po Andrzeju Dudzie trwałego nie zostało. Dziękuję państwu. Do usłyszenia.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Comentateiro @michal26 @Safrani
0
@mordini123 Jak już to *Pan Borek.
10
Chyba najlepsza historia przeczytana w tym roku xDD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @Lanosss
6
@Nightraider Akurat taki np. De Jong przez 6 lat w klubie zagrał dobrze ile? Półtora roku to jest maks a zarabia chorą kase.
Ter Stegen przez ostatnie 6 lat - jeden dobry sezon. Tu się nie ma co pieścić bo nie jesteśmy w domu dziecka.
31
Ter Stegen to jest niesamowity frajer, jednak Leo Messi miał racje ze typa nie lubił, a takie pogłoski były już w 2019 roku.. toksyczny niemiecki typ z ego wyższym niż Ronaldo, odebrać opaskę i myślę że szybko każdy kibic zapomni że ktoś taki tutaj był.
3 dobre sezony na 10 xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
14
Araujo od 3 lat opowiada że będzie zajebisty i teraz to juz na pewno, a z roku na rok jest gorszy xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
3
Gerard Martin? Wizja gry. Przegląd pola. Podania. Asysty. Technika.
6
Raphinia jaki dramat gra xd
0
@Szymemdymek Ten mlody Dro może tam grać.
3
Fatalnie Raphinia wygląda.