Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Braun to debil i tyle w temacie tego osobnika.
0
@PatrykBarca Jeszcze pewno pozostanie 1 kapitanem, bo nikt nie bedzie miał jaj zabrać toksykowi opaski xd
1
@Criss18Barca Nawet przedłużone kontrakty musza być na nowo rejestrowane, wystarczy przypomnieć cyrk z Gavim i tylko jak dobrze pamiętam dzięki wyrokowi sądu jest on teraz zarejestrowany xd Także czeka nas jeszcze sporo jaj związanych z rejestracjami.
6
My z Gerardem Romero jestsmy w zasadzie 1;1 juz od zeszłego roku
1
@mekston Młody człowieku... będzie.
3
Znowu lanie wody o tym 1:1.. w sierpniu bedziemy ta? Ale którego roku? Bo mniej wiecej od 2022 roku co pare miesiecy wracamy do 1:1 xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@Matiasio Jeśli bedziesz miał szacunek do pana Borka to wytrzymasz długo.
10
Wracam sobie po tygodniowym banie i patrząc na to co sie działo w tym czasie z transferem Williamsa, tym ze tracimy dalej czas na Diaza, tym ze okazalo sie ze w sumie powrot na camp nou na 10 sierpnia nie jest taki pewny... to dobrze ze miałem tego bana, bo pewnie bym wyleciał w tym czasie na miesiac ;)
Ale co najwazniejsze nasza kadra pana Kuleszy Cezarego dalej nie ma nowego selekcjonera i tym samym Borek dalej moze przewidywać, uplastyczniać, dzwonić, rozmawiać, także generalnie jest dobrze. Pozdrawiam
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @Kessie @KrychaFCB
1
@icon3520 Romero juz wyliczył 150% szans na transfer takze here we go to przy tym będzie pikuś ;p
1
@mr Barca Ja za 2 miesiace tez 26 ;p
3
@ViscaelBarca2007 Grabara
4
@GeneralXavi Bo Tusk to nie jest polski premier tylko polskojęzyczny.
2
Gepard Romero gra o swoje być albo nie być w tym momencie xD
daje on obecnie 99,9% na to że Nico przyjdzie do Barcy... przeciez jakby to sie wysypało to ludzie by mu to w Katalonii chyba nawet za 10 lat wypominali ;P
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@tomek8756 Posłuchaj młody człowieku, albo to zniknie z internetu albo będzie kontaktował się z Tobą mój dział prawny
4
No i juz na ten moment zdementowane ale co bylismy w zasadzie 1:1 przez 2 godziny to nasze xDD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
3
@partymaker Od znanego hiszpańskiego dziennikarza Mateo Boreo.
1
Brakuje jeszcze 40 milionów do zasady 1:1.
4
Barcelona nie ma ustalonej daty zapłaty klauzuli Nico Williamsa. Chcą to zrobić przed 16 Lipca zanim Nico wróci do treningów w Bilbao.
[Catalunya Radio]
Te same pierniczenie co rok temu xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@Lionel_Messi10 Dokładnie, albo ten tydzien albo żaden.
1
@FcPortoFan1999 Co to oznacza dla Roberta Kubicy?
1
Florian Plettenberg(Sky): Bayern Monachium wciąż obserwuje sytuację Nico Williamsa na wypadek gdyby FC Barcelona nie mogła zagwarantować mu rejestracji.
Klub z Monachium jest w kontakcie z agentem Nico.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Faro
2
@Faro
0
@Safrani Jasna sprawa, ale to że agent Nico sam się zgłosił do klubu to jest raczej potwierdzone, tak samo to że każdy wiedział ze bedzie problem w Lipcu 2025 z rejestracjami w Barcelonie ale chyba tylko Nico Williams o tym nie wiedział ;p
1
@Faro Dokładnie, więcej zdecydowania, bo juz rok temu dał popis gdy wodził klub za nos.
0
@Safrani 2 tygodnie podawali że Nico jest gotowy na podobne ryzyko jak Olmo i poczeka na rejestracje, a teraz nagle sie obudzili ze bedzie problem xD kazdy zwykly kibic wiedzial ze problem z rejestracja bedzie i raczej dopiero w sierpniu sie uda to ogarnac podobnie jak z Olmo.
0
Jak dziś czytam różne newsy na temat Nico Williamsa to mi się śmiać chce, znowu jakieś informacje że Barcelona czeka na ostateczne "tak" od Nico.. a przecież według wielu dziennikarzy to on sie pierwszy zgłosił w sprawie transferu XD
Teraz info że Athletic dalej wierzy w pozostanie i uwaza ze przedłużenie kontraktu przez Nico jest mozliwe.
Są dwie opcje: Albo ten transfer już upadł i jest po sprawie.
Albo ten transfer jest dogadany i to już jest pewniak że dołączy do Barcy. Nic pomiędzy już w tym momencie ;P
15
Świetny utwór tego artysty - https://zapodaj.net/plik-G7YNxwAvqo
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston @barcelonaLM @Comentateiro @Kessie @KrychaFCB
5
Sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski wykonany w dniach 27-29 czerwca:
Prawo i Sprawiedliwość - 28,3%(-1,7)
Koalicja Obywatelska - 25,6%(-7,4)
Konfederacja - 15%(-1)
Lewica - 6,6%(+0,6)
Partia Razem 5,0%(-0,2)
Polska 2050 - 4,4%
PSL - 4,1%
Korona Polska Brauna - 3,9%
Trudno powiedzieć - 7,1%(+2,9)
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Roobo @Comentateiro @Criss18Barca @Commando @Xaviball
1
@JimMorrisonFCB ja również, ogólnie no ciężko żeby woleć gościa bez głowy czyli tym samym bez mózgu...
7
Romero show, pijemy