16

Cóż szkodzi obiecać.

0

@Maker0 Tak, oczywiscie.

0

Rzeczy wspomniane w rozmowie Hansiego Flicka z Nico

•Jego rola
•Zalety gry z kolegami z reprezentacji
•Nico wspomniał również konkretnie o „Pucharze z dużymi uszami”. To jego marzenie.

0

@MOLESTA Diaz -Nie

25

Bingo coroczne związane z transferem Nico Williamsa:

- Jest na wakacjach.
- Będzie rozmawiał z bliskimi
- rozmawiał z bliskimi
- wrócił z wakacji
- wróci za kilka dni z wakacji
- Poczekać kilka tygodni
- brak gwarancji
- optymizm
- pesymizm
- szaleje na punkcie przyjścia do Barcelony
- Powiedział tak
- powiedział nie
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @tomek8756 @Lanosss @mekston

0

Romero zaraz bedzie chował kopertę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Zbigniew Boniek ODPOWIADA Michałowi Probierzowi:

"Widzę, że Trener Probierz wniosków nie wyciąga wcale. Dopiero co przegrał wszczętą awanturę z jedną legendą, czyli z Lewym, a teraz szuka nowych wrogów. P.S. powoływanie się na jakieś rzekomo prywatne rozmowy i publikowanie ich tak eleganckiemu gentlemanowi na jakiego się kreuje nie wypada.

Jakby opublikować Jego opinie na temat zawodników z prywatnych rozmów, to przestałby być selekcjonerem dużo wcześniej. Żeby mieć klasę nie wystarczy ubrać garnitur. Ukłony i trochę refleksji Michał."

Pan Boniek wyjaśnia śmiesznego Probierza ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston @barcelonaLM

3

W mediach społecznościowych ruszają z hasztagiem: Laporta sprowadź Nico Williamsa.

#LaportafichóNico

2

@marcin62 No tak temat upadl ze dzis wszystkie powazne zrodla podały ze klauzula zapłacona.

0

@Roobo No i gitara, niech leco.

0

@ProMILs Jak się regularnie wypija spore ilosci spyrytusu to do głowy rozne dziwne pomysły mogą przychodzic i Probierz jest tego najlepszym przykladem razem z Kuleszą.

12

Mateusz Borek: Wykonałem parę telefonów. Popytałem. Porozmawiałem. Uruchomiłem swoje tajne Hiszpańskie kontakty. I mogę potwierdzić. Z pełnym przekonaniem. Tak. Xavi Hernandez jest możliwy.

24

@VegetaPolska Był polak wiec teraz portugalczyk musi być.

7

@macio_944 Stanowski się podsumował jak dołączył do frontu fanatyków którzy rzucili sie na Mentzena za to piwo z Rafalem i Sikorem, no wtedy po prostu pisowiec z niego wyszedł niesamowity ;p

A od kilku tygodni puszczają jako kanał oczko w kierunku Brauna wlaśnie.

0

@Starrk Tusk Donald.

12

Nigdy bym sie nie spodziewał ze bede tutaj jednym z głównych obrońcow Lewego xD

Ale no ku**a kto to jest Piotr Żelazny? Jakiś pachołek obraża najlepszego polskiego piłkarza w historii który grał u najlepszych trenerow, a w Bundeslidze jest absolutną legendą tak samo Bayernu, a jakiś frajer bedzie mówił że jest inaczej, banda debili po prostu.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston

3

Kamil Grosicki chce WRÓCIĆ do reprezentacji Polski!

Mateusz Borek:"Powiedział mi, że mogę przekazać, że jeśli nowy trener będzie chętny, to może dograć elimancje i spuentować karierę mundialem."

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston

1

Wystarczył jeden telefon od Kuleszy do Robercika Lewandowskiego i Probierz znika xD ciekawe co mu Robert powiedział że z samego rana Prodiż dymisja.

0

Oho widze ze frajerska reprezentacja polski w młodszej kategorii rownież w dupe ;p

1

@Gibbon_FCB Co? xDD

6

– Zadzwonię do Roberta, bo trzeba wysłuchać dwóch stron. Wysłuchałem Michała i chcę porozmawiać z Robertem. Każdy z tych panów ma swoje racje. Nie chcę być żadnym sędzią i arbitrem, ale chcę wyciągnąć wnioski i zobaczyć gdzie błędy zostały popełnione. Spróbuję zadzwonić dziś, chociaż wiem, że Robert jest zajęty. Jadę na mecz młodzieżówki, ale zadzwonię dzisiaj do Roberta.

– Obaj panowie mają ciężkie charaktery. Z Michałem odbyłem już rozmowę i chciałbym posłuchać stanowiska Roberta i zobaczyć, jakie jest jego stanowisko i czym to jest spowodowane. Dopóki nie porozmawiam z Robertem nie mam żadnego rozwiązania – skomentował Cezary Kulesza.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss @tomek8756

12

Elonowi widze rurka zmiękła xd

1

@michal26 Jesli chodzi o Jakubiaka to tez go lubie i na pewno pomoze przyciągnąć wyborców Pisu, a Kukiz no kiedyś gościa bardzo lubiłem a obecnie to sam nie wiem co o nim sądzić.

To fakt Konfa ma szanse na te 20% bo dla ludzi juz jest prawie normalną partią, teraz skrajna jest Korona Brauna wiec o Mentzenie i Bosaku juz ta opinia byc taka nie moze xD

0

@MessiForeverTheBest Otóż to ;d

@michal26 Dokładnie, mam nadzieję ze uda sie w koncu zakopać ten PSL.

11

Sawicki i te całe towarzystwo z PSLu to zwykłe pajacyki, tyle wycia z ich strony o zmianie premiera a tu cyk grzecznie głosujemy za swoim panem Donaldem ;D

@Kgorecki2500 @michal26

5

@Transu96 @Kgorecki2500 Gdybym ja mial sobie tak niszczyc co mi sie nie podoba to bym musial z pół polski zniszczyc ;p

0

@michal26 No z tym Jakubiakiem to ciekawe, myslalem ze z pisu bedzie startować.

0

@Transu96 Zniszczył wystawę LGBT.

0

@michal26 Jesli Braun bedzie miał 10% to wtedy Konfa z góra 13% bo nie wierze ze Konfa i Braun w sumie mogą miec wiecej niz jakieś 25%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?