6

Baza wojskowa USA w Al-Hasaka, w północno wschodniej Syrii została zaatakowana - przekazuje Irańska agencja Mehr.

@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@gumaz Kurde a ja myslałem że był kandydatem Platformy Obywatelskiej no bo w koncu "obywatelski" ;/

2

@draxidox woloszanski zwykły komunistyczny kapuś.

0

@Faro Dał sie przekonać rodzince ;p

0

@patrykzmc2000 Ale to idioci są, mogł Nico za darmo odejsc i im wała pokazać ;)

2

@esem91 *Z wielkim panem Mateuszem Borkiem.

9

Mati Borek dziś w programie "tylko sport" w kanale sportowyn pociskał takie teksty jakbym czytał własne #Parody Borka ;P

np "Czarek musi wybrać mądrze" "dzwoniłem ostatnio kilka razy do prezesa ale ode mnie nie odbiera"
"Trzeba być cierpliwym, trzeba wybrać trenera na spokojnie"
"Japonia naród samurajów" - dlatego własnie pozwolili by Skorży bez problemu odejsć do reprezentacji Polski xD

Przeciez takie banaluki i lanie wody to kazdy przez 2 godziny mogłby pociskać
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @tomek8756 @Lanosss @KrychaFCB @barcelonaLM @Kessie @mekston

0

@FcPortoFan1999 Jan Urban z tego co mówią na miescie jest za miękki dla Kuleszy, bo Czarek lubi twardych chłopaków.

1

@ornung Alvarez

40

Kuba Błaszczykowski z tego co widzę to z klasą i pełnym szacunkiem sie wypowiedział o całej sytuacji z Lewandowskim i Probierzem, a pijusy typu Lato czy Kosecki będą walić w Lewego i domagać sie przeprosin XD bo miał czelność w wieku 37 lat być zmęczony i wyczerpany psychicznie i uraził tym innego pijusa Probierza ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss

1

@Lionel_Messi10 Wyższa matematyka Geparda Moreno ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BorzyKrzys Piechociński kolejny frajer systemu.

15

Ter Stegen: Joan Garcia? Nie wiem kto to jest.

13

Joan Laporta juz gotowy, podobnie jak rok temu


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

21

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Widzę w ostatnich dniach. Podobnie jak rok temu. W szeregach kibiców. Fanów Barcelony. Ekstazę. Jakąś chorą radość. Z powodu Nico Williamsa. I ja mam do was. Pytanie. Z czego się tak cieszycie? Że przeciętny. No może w miarę solidny. Williams chce do was przejść? Zresztą. Ale umówmy się. Nie macie pieniędzy. Nie macie gwarancji. Nie macie możliwości. By zrobić ten transfer.
No i Generalnie. To Mastantuono. Który dołączył do Realu Madryt. Takim talentem jest. A Nico Williams po prostu nie. Ja oglądałem River Plate. Mam kontakty. W Ameryce Południowej. Znam ludzi. Znam tam trenerów. Także wiem co mówię.
Natomiast. Każdy piłkarz. Może nie wejść dobrze do drużyny. Nawet największy talent. Którym jest Mastantuono. Oczywiście nie mówię o presji. Bo presję to ma pielęgniarka. W szpitalu.
Jeszcze krótki apel. Do Czarka Kuleszy. Wybierz mądrze selekcjonera. Zadzwoń do mnie. Omówimy. Doradzę. Pomogę. Tyle ode mnie. Smacznych drinków. Gorących dziewczyn w bikini. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Kessie @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @KrychaFCB @Stinger_

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Laporta trzeci rok z rzędu sprzeda Barca Vision i cyk będzie można robić transfery, a za rok znowu sprzeda to samo, perpetum mobile ;P

@Lionel_Messi10

6

Gdziekolwiek nie spojrzę wszędzie widzę Nico Williamsa, idę ulicą Williams, wchodzę do sklepu Williams, gram w bilarda Williams, kompletnie mi odbiło, Williams Williams Williams.. otwieram drzwi Williams no! ;p

5

Kamil Grosicki planem G dla FC Barcelony na pozycję lewo skrzydłowego - informuje Hiszpański dziennikarz Mateo Borreko.

2

@Derean Umknęlo mi to,
2 godziny temu inne dobre zrodlo pisalo ze Diaz jest dalej planem A xd

0

@Derean Diaz poki co jest pierwszy na liscie.

4

Typowa otoczka polskiej piłki, alkoholik Grzesiu Lato(kiedys wybitny piłkarz ale to juz daleka przeszlosc) mówi obecnemu najlepszemu polskiemu piłkarzowi że powinien przeprosić innego alkoholika Miska Probierza XD
@tomek8756 @Lanosss @mekston @Lionel_Messi10

1

Deco: Nico Williams to przeszłość.

1

Nikt z kadry nie podziękował publicznie Probierzowi za wspólną pracę. Sprawę ostro skomentował Mateusz Borek

– Piłkarze są biznesmenami. Projektują kariery i obawiają się, że nie spodoba się to kibicom czy przyszłemu selekcjonerowi. Nie rozumiem tego, nie rozumiem, dlaczego komuś nie podziękować za wspólną pracę – mówił Borek w Kanale Sportowym.

2

Luis Diaz nadal pozostaje preferowaną opcją do wzmocnienia linii ataku. @santiovalle

3

@Gomess Okreslenie "polaczki" idealnie pasuje do takich osobników jak kosecki.

1

@Stinger_ w 2019 wygrał LM Liverpool po tym jak nas rozjechali na Anfield ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?