1

@APTAPT za Daegu

1

@Faro Rashford pewnie będzie typowym rezerwowym i za rok wylotka ;p

0

@FcPortoFan1999 Coś tak czułem że w tym problem xd

0

@FcPortoFan1999 A czemu nie chce? ;d

6

@clyde Dostał polecenie z Berlina że ma byc cicho więc rozkaz wykonał.

2

@Lanosss Kolego. Ale w szpitalu to chyba Ty chcesz wylądować.

10

Boras ma znajomości na mieście także lepiej uważać ;p


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @Kessie @KrychaFCB

0

@Kgorecki2500 Dali mu większosc konstytucyjną, więc sobie ją zmienił proste ;p

6

Po 8 piwach bym lepiej uderzył xDD

0

Tym razem Legijny imigrant juz legalnie wyrownuje ;p

0

@FcPortoFan1999 Szczeście sprzyja lepszym ;D

0

@FcPortoFan1999 zasłużenie

2

@Frimpong Marciniak by wyłączyl sluchawke od varu.

0

Znaczny spalony, a sprawdzali godzine xd

0

Banik zrobi Legii bana na puchary.

15

Pokład normalnych, wszyscy pamiętamy jak Borek leciał na boks do Krasnodaru w lutym 2022 ;P


@Kgorecki2500 @Comentateiro @tomek8756 @Lanosss @mekston @Kessie @KrychaFCB @Lionel_Messi10 @barcelonaLM

2

@Aragorn33 Ktoś na tym na pewno zyska, a ktoś straci.. Konfederacja ma tą przewage nad PiSem że po prostu nie rządziła i jest w tej kwestii czysta, więc dla ludzi ich ataki w stronę pisu są bardziej wiarygodne niż ataki pisu w stronę Konfy, a pisowcy 8 lat sami rządzili i co robili to każdy wie także zobaczymy.
Konfa ma jedno kluczowe ale nie takie łatwe zadanie - utrzymać jedność partii.
Tak czy siak będzie ciekawie w najbliższych 2 latach ;p
Ja osobiście chcialbym i chyba o tym kiedyś tutaj pisałem - koalicje Platformy z Konfederacją i skupienie się tylko głównie na gospodarce ;)

1

@Aragorn33 Dzisiaj mi mój wujek(beton pisowski od lat) stwierdził że wszystko stało się jasne - Konfederacja jest projektem sterowanym przez Tuska ;P
Z rodziną o polityce juz mi się nie chce dyskutować, wiec tylko się zaśmiałem, a patrząc po komentarzach pisowców to sporo ludzi takie rzeczy wypisuje również w necie.

1

@Syt400 KopytoBorka123

9

Można sobie ten komentarz pana komentatora, eksperta Mateusza Borka podłożyć pod dzisiejszego gola Christensena ;P


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @tomek8756 @mekston @Kessie @KrychaFCB @barcelonaLM @Lanosss

6

@bart_azz Skończył sie i jest plackiem.

2

Rekin Torres wygryzie Lewego.

0

Gavi pięknie! :)

1

@pep71 Przekaze mu.

0

@Filipem Chlopy walczą o miejsce w składzie ;p

0

Ferran REKIN Torres znowu atakuje

1

@Esteban_ Bardziej niz troche xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas Klasowy obrońca, a szwagry chciały go za grosze wypchnąć.

1

@JanZagloba Jutro piątek takze tylko wiara pozostala ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?