Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT za Daegu
1
@Faro Rashford pewnie będzie typowym rezerwowym i za rok wylotka ;p
0
@FcPortoFan1999 Coś tak czułem że w tym problem xd
0
@FcPortoFan1999 A czemu nie chce? ;d
6
@clyde Dostał polecenie z Berlina że ma byc cicho więc rozkaz wykonał.
2
@Lanosss Kolego. Ale w szpitalu to chyba Ty chcesz wylądować.
10
Boras ma znajomości na mieście także lepiej uważać ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @Kessie @KrychaFCB
0
@Kgorecki2500 Dali mu większosc konstytucyjną, więc sobie ją zmienił proste ;p
6
Po 8 piwach bym lepiej uderzył xDD
0
Tym razem Legijny imigrant juz legalnie wyrownuje ;p
0
@FcPortoFan1999 Szczeście sprzyja lepszym ;D
0
@FcPortoFan1999 zasłużenie
2
@Frimpong Marciniak by wyłączyl sluchawke od varu.
0
Znaczny spalony, a sprawdzali godzine xd
0
Banik zrobi Legii bana na puchary.
15
Pokład normalnych, wszyscy pamiętamy jak Borek leciał na boks do Krasnodaru w lutym 2022 ;P
@Kgorecki2500 @Comentateiro @tomek8756 @Lanosss @mekston @Kessie @KrychaFCB @Lionel_Messi10 @barcelonaLM
2
@Aragorn33 Ktoś na tym na pewno zyska, a ktoś straci.. Konfederacja ma tą przewage nad PiSem że po prostu nie rządziła i jest w tej kwestii czysta, więc dla ludzi ich ataki w stronę pisu są bardziej wiarygodne niż ataki pisu w stronę Konfy, a pisowcy 8 lat sami rządzili i co robili to każdy wie także zobaczymy.
Konfa ma jedno kluczowe ale nie takie łatwe zadanie - utrzymać jedność partii.
Tak czy siak będzie ciekawie w najbliższych 2 latach ;p
Ja osobiście chcialbym i chyba o tym kiedyś tutaj pisałem - koalicje Platformy z Konfederacją i skupienie się tylko głównie na gospodarce ;)
1
@Aragorn33 Dzisiaj mi mój wujek(beton pisowski od lat) stwierdził że wszystko stało się jasne - Konfederacja jest projektem sterowanym przez Tuska ;P
Z rodziną o polityce juz mi się nie chce dyskutować, wiec tylko się zaśmiałem, a patrząc po komentarzach pisowców to sporo ludzi takie rzeczy wypisuje również w necie.
1
@Syt400 KopytoBorka123
9
Można sobie ten komentarz pana komentatora, eksperta Mateusza Borka podłożyć pod dzisiejszego gola Christensena ;P
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @tomek8756 @mekston @Kessie @KrychaFCB @barcelonaLM @Lanosss
6
@bart_azz Skończył sie i jest plackiem.
2
Rekin Torres wygryzie Lewego.
0
Gavi pięknie! :)
1
@pep71 Przekaze mu.
0
@Filipem Chlopy walczą o miejsce w składzie ;p
0
Ferran REKIN Torres znowu atakuje
1
@Esteban_ Bardziej niz troche xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Klasowy obrońca, a szwagry chciały go za grosze wypchnąć.
1
@JanZagloba Jutro piątek takze tylko wiara pozostala ;p