Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ludzie na twitterze oczywiście ostro podnieceni tym co zrobił Braun i piszą że zaraz będzie miał 10% poparcia xD niesamowite towarzystwo
@Kgorecki2500 @michal26
6
Szymon Hołownia: Grzegorz Braun będzie miał zakaz wchodzenia do sejmu.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756
0
Laporta uśmiechnięty
11
Wiadomosc do pijanego kuleszy.
2
No nic w takim wypadku czyli przy pozostaniu probierza trzeba liczyć że kibice oleją całkowicie reprezentacje na narodowym i tyle, a Robert niech się nie daje namówic na żaden powrót do tej frajerni.
Przyjemnoscią będzie oglądanie jak ta zgraja patałachów i alkoholików sięgnie dna jako reprezentacja i instytucja jaką jest PZPN :)
w meczu z Holandią licze na solidne 5;0 dla pomarańczowych.
@Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
0
@chosenone Wybory na prezesa pzpn sa w tym roku, a nie za rok ;p
3
Probierz to zwykły pet bez honoru.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Jerzy Engel glównym faworytem do objęcia reprezentacji Polski.
4
Probierz z Kuleszą powinni teraz na kolankach przyjsc do pana Lewandowskiego i przeprosic i przyznac ze są zwykłymi frajerami :)
Brawa dla Finlandii!
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss
1
@Zoker Czyli nalepka na kibel.
2
Do przerwy 1;0 dla Finów, w drugiej połowie miejmy nadzieję na podwyższenie prowadzenia ;)
3
Prawie 2;0 hahaha, szkoda bylo blisko
1
Bednarkowi juz prąd odcina XD
0
@junior1905 Dzieki
2
Brawo Finlandia! Jazda dalej jeszcze po drugiego
0
Hahahaha frajerzy xDD pięknie
1
Alez rozegranie wolnego, widac ze najpewniej pomysł Probierza xD
20
"Polacy wyczuli ze Finowie jednak nie są tacy groźni" XDD
0
Finlandia sie rozkręca, ładnie.
0
Piątek to niezły placek xD
0
@Consigliere Az sobie to wyobraziłem XD
5
Ciekawe ile razy dzisiaj w trakcie meczu Borek powie "niestety" :p
3
Gdzie jest kapitan Zieliński w podobno turbo ekstra ważnym meczu dla polskiej reprezentacji? Nie gra bo łydka go troche szczypie? Chłopak w sile wieku, a jakoś 40 letni Modric i Cristiano potrafią zagrać dla swoich reprezentacji, mam nadzieje na zdecydowaną reakcje Probierza i odebranie Zielińskiemu funkcji kapitana ;)
4
@Kgorecki2500 PSL nie ma jaj zeby sie postawić.
3
No ciekawe xD
31
#Parody
Mateusz Borek: Słuchajcie. To co się dzieje obecnie. To jest skandal. To jest przykre. To jest szok. Dla mnie osobiście. Jako kibica. Reprezentacji Polski. Ostatnio przy rozmowie z Lewandowskim. Czułem że ma do mnie pretensje. Ktoś mu coś powiedział. Że ja go niby atakowałem. W ostatnich miesiącach. I ja mam pytanie. Czy ja serio atakowałem Lewego? Ktoś ma odwagę mi to powiedzieć? To zapraszam pod siedzibę kanału sportowego. Bo według mnie. Zawsze miał wsparcie. Z mojej strony. Zawsze rozumiałem że chce odpocząć. Czy w meczu z Maltą. Czy również teraz. Chłopak jest wyczerpany. Szczególnie mentalnie.
Natomiast. Zachowanie Probierza. Ciężkie do zrozumienia. Mógł do mnie zadzwonić. Zapytać o radę. Ja jestem do dyspozycji trenera. Oraz PZPN-u.
Generalnie. Trzeba poczekać. Zawsze warto rozmawiać. Cierpliwość. Pokora. Zrozumienie. Tymi cechami się kieruję. Polecam je również Michałowi.
No a wieczorem Finlandia. Butelka. Kraj. Mecz. Rywal. Kibicujemy. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Kessie @KrychaFCB
28
Henryk Kasperczak jako jeden z nielicznych związanych z polską piłką trzeźwo i trafnie się wypowiedział na temat Lewego i całej tej sytuacji, pan Kasperczak zawsze top.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @mekston @Comentateiro @barcelonaLM
1
@Gronek Jeśli ci alkoholik dzwoni z dupy wieczorem i odbiera funkcje kapitana którą pełniłes 11 lat to mozna się wkurzyc delikatnie mówiąc.
53
Tomasz Włodarczyk: Najpierw była narracja, że piłkarze klaskali i wpadli w euforię po ogłoszeniu, że Robert Lewandowski stracił opaskę kapitana. Z tego co wiem to jest kompletna bzdura, a piłkarze się od tego odżegnują - jedyne oklaski, jakie miały miejsce, pojawiły się po tym, jak Piotr Zieliński został przedstawiony nowym kapitanem i wygłosił swoje przemówienie i były to oklaski dla Piotra Zielińskiego, a nie przeciw Robertowi Lewandowskiemu.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @mekston
11
Michał prodiż Probierz poinformował dzisiaj rano Piotra Zielińskiego o zabraniu mu opaski kapitana.
Od dziś kapitanem jest selekcjoner wraz z Prezesem PZPN.