0

@tbas Martineza 34 letniego ściągną xd

3

@Frimpong Modlili się.

1

@Kgorecki2500 Ta beka z Nawrockiego to coś pięknego xd

1

@CLS63AMG Każdy może liczyć na pomoc Karola.

2

Karol Nawrocki? Pomoc. Wsparcie. Barwne znajomości. Silna ręka.

0

@zTx Nic nie szkodzi chociaż spróbować w tym trybie wyborczym

7

Karol Nawrocki: Dziewczyny same do mnie podchodziły i pytały czy mogą dorobić, nie miałem serca im odmówić, więc im pomogłem.

4

@Aragorn33 Świetny wpis, ostry i pokazujący że Sławek jako przystawka nie ma zamiaru skończyć.

15

Witold Tumanowicz(Konfederacja):"Nieodpowiedzialna reakcja sztabowców PiS i ataki na Sławomira Mentzena odbiją się na Nawrockim w drugiej turze."

Wojna PiSu z Konfederacją.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Aragorn33 @Comentateiro @Roobo

8

@Aragorn33 Boli dupa pisowców że Sławek nie jest na ich smyczy xD
A ludzie PiSu chyba nie wiedzą że to co robią tylko szkodzi Nawrockiemu ;p

1

@ProMILs No mnie już pisowcy przekonali i nie pójdę do II tury wyborów, a jeszcze kilka dni temu brałem pod uwage głos na Nawrockiego ale cóż.. PiS szybko przypomniał jakimi są pajacami ;p

1

@Safrani @arasz1819 Dla fanatyków Mentzen stał sie "zdrajcą" bo wypił piwo xD
ale mnie zawiódł Stanowski bo okazał sie zwykłym pisiorem.. sam mówi o polaryzji, że politycy nie potrafią normalnie rozmawiać, a jak już Sławek z Trzaskiem i Sikorskim pokazali że normalna rozmowa jest możliwa to Stanowski się zesrał tak samo jak ci idioci z pisu i od Brauna.

5

@gumaz Pisowcy chyba serią chcą by za 2 lata była koalicja Platformy z Konfederacją xD

19

Stanowski jednak nie żartował z tym Mentzenem i faktycznie ma problem z wypitym piwem z Rafałem xD
Żałosne ze strony Stanowskiego i cóż dobrze wiedzieć że jest po prostu betonem pisowskim.
@Kgorecki2500 @michal26 @July_6_BcN @tomek8756

13

@Kgorecki2500 Opcje są dwie - albo Stanowski znowu robi sobie jaja.

Albo - ma ból dupy że Mentzen odciął się od PiSu i nie poparł Nawrockiego, zobaczymy ale na ten moment to po prostu żałosny wpis Stanowskiego.

1

@Gibbon_FCB @michal26 Kabaret to jest xD Stanowski w takim razie jest betonowym pisiorem i boli go że Mentzen sie odciął i jest niezależny, ból dupy mają niesamowity.

0

@michal26 Ciekawe czy ten atak spowoduje mniej głosów od wyborców Sławka na Nawrockiego ;P

22

Teraz dopiero wszystko nadrabiam co się wczoraj wydarzyło i to jest nieprawdopodobne jak pisowcy zesrali się... i w sumie o co? O to że Mentzen pokazał Polakom że można normalnie rozmawiać z konkurentem politycznym nawet przy piwku? Żałośni fanatycy pisowscy znowu przypomnieli jaką są sektą idiotów.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @July_6_BcN @michal26 @Comentateiro @Jakchcesz @Roobo

5

@Mezocyklon87 Sławek mi zaimponował, potwierdził swoją niezależność i to ze jest prawdziwyn liderem swojego ugrupowania.

1

@Arkon Bo te maski też mają szlachetne.

0

@Arkon Zawsze wspieram szlachetne walki.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Pan doktor Mentzen? TOP.

46

Cóż szkodzi obiecać.

11

@D10SLEO Wszystko jasne. Byle nie Trzaskowski.

0

@July_6_BcN W jednej z gmin(Świerklany) bardzo blisko mnie w powiecie to Nawrocki zdobył 38,68%
Mentzen 22,99%, a Trzaskowski 18,33% także dość przyjemnie :D

1

@Kgorecki2500 @July_6_BcN
U mnie w Rybniku takie wyniki:

Trzaskowski - 31,18%
Nawrocki - 28,96%
Mentzen - 16,95%
Braun - 5,77%

Ale w powiecie rybnickim juz wyniki inne:

Nawrocki - 35,62%
Trzaskowski - 23,73%
Mentzen - 19,47%
Braun - 6,13%

1

@Kgorecki2500 Brak struktur i jakiś konkretnych ludzi na listach pewnie będzie kluczowy, ale tak czy siak Konfa musi teraz przez najblizsze 2 lata zrobić wszystko by być jak najblizej 20%, to jest do zrobienia.

0

@Kgorecki2500 Jestem ciekawy jak to rozegrają bo okej 15% super wynik przy wysokiej frekwencji i jest ogromny potencjał na 20% za 2 lata ale wyborców Brauna albo trzeba jakoś zachęcić do zagłosowania na Konfe albo będą się chcieli dogadać, ciężki temat.

0

@michal26 Konfa myślisz ze będzie analizować powrót Brauna?
Jego 7% to jednak bardzo dobry wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?