Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Martineza 34 letniego ściągną xd
3
@Frimpong Modlili się.
1
@Kgorecki2500 Ta beka z Nawrockiego to coś pięknego xd
1
@CLS63AMG Każdy może liczyć na pomoc Karola.
2
Karol Nawrocki? Pomoc. Wsparcie. Barwne znajomości. Silna ręka.
0
@zTx Nic nie szkodzi chociaż spróbować w tym trybie wyborczym
7
Karol Nawrocki: Dziewczyny same do mnie podchodziły i pytały czy mogą dorobić, nie miałem serca im odmówić, więc im pomogłem.
4
@Aragorn33 Świetny wpis, ostry i pokazujący że Sławek jako przystawka nie ma zamiaru skończyć.
15
Witold Tumanowicz(Konfederacja):"Nieodpowiedzialna reakcja sztabowców PiS i ataki na Sławomira Mentzena odbiją się na Nawrockim w drugiej turze."
Wojna PiSu z Konfederacją.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Aragorn33 @Comentateiro @Roobo
8
@Aragorn33 Boli dupa pisowców że Sławek nie jest na ich smyczy xD
A ludzie PiSu chyba nie wiedzą że to co robią tylko szkodzi Nawrockiemu ;p
1
@ProMILs No mnie już pisowcy przekonali i nie pójdę do II tury wyborów, a jeszcze kilka dni temu brałem pod uwage głos na Nawrockiego ale cóż.. PiS szybko przypomniał jakimi są pajacami ;p
1
@Safrani @arasz1819 Dla fanatyków Mentzen stał sie "zdrajcą" bo wypił piwo xD
ale mnie zawiódł Stanowski bo okazał sie zwykłym pisiorem.. sam mówi o polaryzji, że politycy nie potrafią normalnie rozmawiać, a jak już Sławek z Trzaskiem i Sikorskim pokazali że normalna rozmowa jest możliwa to Stanowski się zesrał tak samo jak ci idioci z pisu i od Brauna.
5
@gumaz Pisowcy chyba serią chcą by za 2 lata była koalicja Platformy z Konfederacją xD
19
Stanowski jednak nie żartował z tym Mentzenem i faktycznie ma problem z wypitym piwem z Rafałem xD
Żałosne ze strony Stanowskiego i cóż dobrze wiedzieć że jest po prostu betonem pisowskim.
@Kgorecki2500 @michal26 @July_6_BcN @tomek8756
13
@Kgorecki2500 Opcje są dwie - albo Stanowski znowu robi sobie jaja.
Albo - ma ból dupy że Mentzen odciął się od PiSu i nie poparł Nawrockiego, zobaczymy ale na ten moment to po prostu żałosny wpis Stanowskiego.
1
@Gibbon_FCB @michal26 Kabaret to jest xD Stanowski w takim razie jest betonowym pisiorem i boli go że Mentzen sie odciął i jest niezależny, ból dupy mają niesamowity.
0
@michal26 Ciekawe czy ten atak spowoduje mniej głosów od wyborców Sławka na Nawrockiego ;P
22
Teraz dopiero wszystko nadrabiam co się wczoraj wydarzyło i to jest nieprawdopodobne jak pisowcy zesrali się... i w sumie o co? O to że Mentzen pokazał Polakom że można normalnie rozmawiać z konkurentem politycznym nawet przy piwku? Żałośni fanatycy pisowscy znowu przypomnieli jaką są sektą idiotów.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @July_6_BcN @michal26 @Comentateiro @Jakchcesz @Roobo
5
@Mezocyklon87 Sławek mi zaimponował, potwierdził swoją niezależność i to ze jest prawdziwyn liderem swojego ugrupowania.
1
@Arkon Bo te maski też mają szlachetne.
0
@Arkon Zawsze wspieram szlachetne walki.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pan doktor Mentzen? TOP.
46
Cóż szkodzi obiecać.
11
@D10SLEO Wszystko jasne. Byle nie Trzaskowski.
0
@July_6_BcN W jednej z gmin(Świerklany) bardzo blisko mnie w powiecie to Nawrocki zdobył 38,68%
Mentzen 22,99%, a Trzaskowski 18,33% także dość przyjemnie :D
1
@Kgorecki2500 @July_6_BcN
U mnie w Rybniku takie wyniki:
Trzaskowski - 31,18%
Nawrocki - 28,96%
Mentzen - 16,95%
Braun - 5,77%
Ale w powiecie rybnickim juz wyniki inne:
Nawrocki - 35,62%
Trzaskowski - 23,73%
Mentzen - 19,47%
Braun - 6,13%
1
@Kgorecki2500 Brak struktur i jakiś konkretnych ludzi na listach pewnie będzie kluczowy, ale tak czy siak Konfa musi teraz przez najblizsze 2 lata zrobić wszystko by być jak najblizej 20%, to jest do zrobienia.
0
@Kgorecki2500 Jestem ciekawy jak to rozegrają bo okej 15% super wynik przy wysokiej frekwencji i jest ogromny potencjał na 20% za 2 lata ale wyborców Brauna albo trzeba jakoś zachęcić do zagłosowania na Konfe albo będą się chcieli dogadać, ciężki temat.
0
@michal26 Konfa myślisz ze będzie analizować powrót Brauna?
Jego 7% to jednak bardzo dobry wynik.