5

Gramy po prostu gówno, a ludzie piszą ze wina Marciniaka XD

1

Inter zasłużenie, są lepsi i tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Frajernia w ataku...

0

Fakty sa takie ze druzyna w tym meczu jest obsrana podobnie jak my kibice... szkoda ale bedzie bardziej niz ciezko

1

Poki co 20 minut i Inter znacznie lepszy..

0

@aspr1me Jest roznica grac z druzyna z segunda jaka jest Valladoid xD

1

Przeciez jakis przypadkowy chłop z orlika by lepiej zagrał niz Martin xDDD

3

No chyba ostatnio taki stres przed meczem był właśnie przy półfinale w 2019, masakra XD

3

@Gacek5 Mam tutaj na Borka wykupiony pakiet ;D

2

@Bykunn Tak fake ale mysle ze Borek nieraz jeszcze przypomni o braku Lewandowskiego w meczu z Maltą ;D

1

@Ptasior Brzmi to komicznie gdy się patrzy na te dwa nazwiska xD

3

Nawet nie wiadomo co myśleć przed tym meczem, np przed rewanżem z Liverpoolem w 2019 czułem że Barca może się zesrać, no a po 1 połowie na Anfield byłem juz pewny ze to koniec dla nas i przewalimy XD
A teraz mam odczucia pół na pół, brak Balde i Kounde może ostro zaboleć, a Lewy przynajmniej w 2 połowie wejdzie także chociaż z przodu komplet.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @KrychaFCB

17

Mateusz Borek: Rozmawiałem z trenerem Flickiem. Robert Lewandowski właśnie uczy się pokory. Nie zagrał w meczu z Maltą dla Polskiej Reprezentacji. A teraz nie gra w półfinale Champions League dla Barcelony.
Następnym razem. Więcej szacunku dla Polskich barw. Panie Lewandowski. Pozdrawiam.

1

Urugwajski apostoł musi być bardziej fatalny niz nam się wydaje ze nawet dzis nie gra przy takich brakach xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

2

@Kgorecki2500 Minuta poświęcona dla Maciaka to i tak o minutę za dużo ;p

14

W przyszłym sezonie Premier League operatorzy kamer będą mogli wbiegać na boisko, by filmować celebracje goli!

Do tej pory kamery pojawiały się na murawie dopiero po końcowym gwizdku, ale liga wpadła na nowy pomysł, aby pokazać emocje widzom z jeszcze bliższej perspektywy.

Mike Keegan [Daily Mail]

8

@draxidox @D10SLEO Sławka zawsze cisną na twitterku w tych komentarzach, od przydupasa Kaczynskiego az po nazistów, no a teraz jest człowiekiem Tuska XD
Mentzen podejmuje ostatnią próbe walki o II ture i bardzo dobrze, trzeba cisnąć Batyra.

@barcelonaLM Dokładnie, nie mozna mieć swojego zdania ;p

3

@gumaz Sławek wyczuł moment i bardzo dobrze ;)

5

Kandydat na kanclerza Niemiec Friedrich Merz NIE uzyskał wymaganej większości w pierwszym głosowaniu w Bundestagu. Kandydata trojpartyjnej koalicji - CDU, CSU oraz SPD - poparło w tajnym głosowaniu 310 posłów. Zabrakło sześciu głosów.

brak większości przy wyborze kanclerza zdarzył się po raz pierwszy w historii RFN. To wielkie osłabienie Merza – oceniła redakcja Phoenix.

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro

1

@FcPortoFan1999 Będzie na miejscu w szatni Interu.

13

Na jutrzejszy mecz prawdopodobnie gotowi wrócić do składu Interu będą również Javier Zanetti, Maicon oraz Adriano.
Ciężko będzie.

1

Mateusz Borek w Mocy Futbolu:"Arda Guler ma na pewno TOP 3 lewą nogę na świecie."

1

@Gall Właśnie ostatnio bezdomny z mojej dzielnicy oddał jednemu z mieszkańcow jedno z nowszych Bugatti, ale myślę że na dniach pojawi się kolejny.

6

Znam kilku seniorów którzy chcą oddać swoje mieszkania i pójść do DPS-u, jeśli ktoś jest zainteresowany to można się zgłaszać. Pozdrawiam.

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Jakchcesz

0

@D10SLEO Ferrari

55

We wtorek zróbmy ten finał... ta drużyna na to zasługuje.

0

@Wojciech123 Po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.

4

Hansi Flick o planie powrotu Ter Stegen do wyjściowej XI: "Marc jest na dobrej drodze, a jego występy na treningach są fantastyczne. Nie myślę o zmianie czegokolwiek do końca sezonu, ale mógłbym. Tak to wygląda. Na razie wiem tyle, że Marc zagra jutro."

22

Christensen nie gra od roku w piłke i wchodzi w półfinale ligi mistrzów prxy stykowym wyniku xD
Matrix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?