Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Andi18 Typowa Polska, a potem cyk rozbiory ;P
11
@Astad A największym kondominium na świecie jest Polska - kondominium Niemiecko Rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym.
1
@Cule_10 Za Flicka swietnie nam idzie na wyjazdach
17
Ale co kibice Legii pośpiewali "jazda z ku**ami" to ich, chcieli no to Chelsea pojechała ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Safrani Jako wyborca Sławka uwazam ze brak 15% to bedzie mocna porażka, tutaj musi byc miedzy 15-20% przy takim żalosnym kandydacie jakim jest Nawrocki.
0
@gumaz Zbierałem się na sobotnie zakupy z mamą, doskonale pamietam tamten poranek ;p
0
Juz myslałem ze Lewandowski to dal nad bramką xDDD
Brawo Barca, jazda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaucho Raphinia.
0
@robsesh A Lewus jak Rasiak
1
BVB coraz lepiej wygląda..
1
Lewandowski wypad z boiska
3
Na strumyku na angielskim przynajmniej bez reklam w czasie hymnu xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@sergio5 @misterio a czy wiecie że w championship mozesz w barazach wygrac 7;0 a w rewanzu przegrac 1;0 i mamy dogrywkę?
2
Lewandowski dzisiaj potrafi wyjść w pierwszym składzie na BVB, a na ważny eliminacyjny mecz z Maltą to jakoś nie był gotowy...
1
@Arkon Otóż to, patrząc co wyrabia Nawrocki i jego towarzystwo to można wypatrywać w najbliższych tygodniach mijanki z Mentzenem.
Do tego różne jeszcze brudy mogą na Batyra wychodzić tak jak wspominał profesor Dudek.
1
@Arkon Tadek Batyr do tego specjalnie stawia warunek by Republika brała również udział przy debacie, bo nie chce by ta debata sie odbyła xD
2
@Commando Joanna Senyszyn
5
AfD wychodzi na prowadzenie w Niemczech.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM @Comentateiro @Roobo @michal26
1
Graham Allen, urzędnik Departamentu Obrony USA wzywa Donalda Trumpa, by nałożył 500% cła na Chiny.
17
#Parody
Mateusz Borek: Ja nie rozumiem. Po prostu dla mnie. To co dziś się wydarzyło. To jest skandal. To jest naplucie kibicowi. W twarz. Mam pytanie do Kyliana Mbbape. Chłopie. Po co ty przychodziłeś do Realu Madryt? Po co? Pytam się. Przegrywać takie spotkania?! Nie chce już Cie oglądać. Możesz wracać do Paryża. Kolejny. Rudiger. Człowieku. Weź ty sie zastanów. Myślisz czasami? Odpowiedz mi. Jestem zdemolowany. Nie rozumiem jak. Jak do tego doszło.
Generalnie. Potrzeba zmian. Transferów. Trenera. Przykry wieczór. Pozdrawiam. Musiałem się napić.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Lanosss @barcelonaLM @Kessie @KrychaFCB
0
Arsenal w 2 połowie zagrał po prostu perfekcyjnie, zagrał tak jak należy grać z Realem ;) szacunek
0
Merino najlepsza "9" hahaha
1
RICE CO ZA GOSC! Takiej historii to by nikt nie przewidział xD brawo Rice
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Mikel Arteta: To jest proces.
1
Arsenal jest żałosny
0
75 letni Kryszak pewnie za chwile załaduje bramke dla Realu i tyle z tego będzie
0
@Poversky1000 Arsenal sie za chwile zesra, spokojnie.