2

@KRISU77 Na 95% wygra je Trzaskowski i takie są fakty, przy drugiej turze Rafał - Karol to nawet nie idę głosować, bo nie chce mi się kolejny raz oddawać głosu przeciw komuś.
5 lat temu w II turze zaglosowałem na Trzaskowskiego i wystarczy mi takich glosowań

3

@ViscaelBarca2007 Kolego. Jaki Mati? Jaki Borek? Pan Borek.

1

@ranger3120 Muszą być jakieś konsekwencje dla osób ktore fałszywie oskarżają, to jest niesamowite jak łatwo mozna komuś zepsuć opinię a czasami nawet życie.

3

Niezły cyrk z tym Alvesem, zostal opluty przez wiekszosc a tu został teraz uniewinionny.. powinien dostać potężne odszkodowanie.

0

@Cule1234 Małysz niech będzie prezesem i trenerem w jednym.

2

@Comentateiro Jasna sprawa ale wiesz bardziej mam na myśli że Radek miałby raczej swoje zdanie i nie byłby takim typowym 'rezydentem' a Trzaskowski takim będzie podobnie jak Duda czy Komorowski i w tym jest problem.
No i Sikorskiego jako polityka po prostu szanuje.

@Jakchcesz No własnie i to jest spory problem :D taki chociaż plus że Mentzen usunął z partii tych idiotycznych radykałów od Korwina i Brauna, więc będą mogli poważniej myśleć o dobrym wyniku, ostatnio nawet poseł Zembaczyński z KO(który delikatnie mówiąc po prawej stronie nie jest lubiany) powiedział że może być możliwosc rozmów z Konfederacją, także wydaje się że za 2 lata mogą być ciekawe negocjacje koalicyjne w Polsce ;P

4

@Ojciec5tkidzieci Bartoszewiczowi służby lub jakaś partia zebrała te podpisy, trzeba być naiwniakiem zeby wierzyć że jakis random w tak krótkim czasie to ogarnąl.
Jeszcze te jego teksty że do domu mu ludzie sami te listy wysyłali XD

1

@bartekvisca Tylko na kogo czlowiek z umiarkowanie prawicowymi poglądami ma glosowac w tym kraju? Z Trzaskowskim w wiekszosci spraw sie nie zgadzam i wolałbym zdecydowanie Radka Sikorskiego, a Nawrocki? To karykatura a nie kandydat, wiec zostaje Mentzen lub jacyś frajerzy typu Hołownia czy Bartoszewicz xD
W kwestii aborcji sie nie zgadzam z Mentzenem od lat ale wybór jest jaki jest.

27

#Parody

Mateusz Borek: Ja mam takie pytanie. Do wszystkich. Którzy mnie ogladają. Czytają. Czy Lewandowski czuje się Polakiem? Czy może bardziej jednak Katalończykiem? Patrzę. Obserwuję. Widzę. Jego uśmiechy na boisku. W meczu z Osasuną. Strzelona bramka. Bardzo szybko. Zaangażowanie. Siła. A w Polskiej reprezentacji. Tego nie pokazuje. U nas jest. Oszczędzanie się. Odpuszczanie. Tak nie postępuje. Prawdziwy kapitan.
Dla mnie osobiście. To umówmy się. Ale to jest żałosne. Nie rozumiem tego. Ważniejszy jest dla niego klub. Także GENERALNIE. Ja nie chcę takiego kapitana. W naszej reprezentacji. Tyle ode mnie.
Bez gratulacji dla Lewandowskiego i Barcelony. Pozdrawiam Polaków. Prawdziwych Polaków.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @mekston @barcelonaLM @Lanosss @KrychaFCB

0

@THunterG99 Wiadomo, jaja sobie robie po prostu ;d

2

Lewandowski znowu na pustą

1

Fatalnie gra Lewy w tym meczu.

2

@Rupert_Haubica Fati to jest za slaby nawet na Radomiaka

0

@Cvzx Gavi chociaz ostro pressuje a Roberto to na boisku po prostu był bo był pomijając male wyjatki jak gol z PSG ;p

0

Gavi dziś duzo lepiej, nie jest elektryczny i dobrze z piłką wyglada.

2

Jeszcze mamy Torre z pomocników, zapomniałem o nim XD

0

Ziobro zaskoczenia z tym Olmo

1

Lewy jaka mina po golu Rekina xDD

2

@ViscaelBarca2007 Bór? Kolego. Za mądry się robisz. Bóra to w lesie poszukaj. Pan Borek.

0

Gdyby zamiast Flicka. Był Adam Nawałka. To Lewandowski by dzisiaj zagrał.

1

@Destroyer_of_Worlds Mówisz o nalepce na ubikacje?

14

Podobno Borek dzwonił do Flicka żeby mu przekazać by nie wystawiał Lewandowskiego.

1

@Kgorecki2500 #Seneszyn2025.

2

@Destroyer_of_Worlds Jeśli masz taki dylemat to w pierwszej turze możesz spokojnie zagłosować na Mentzena, a w drugiej jeśli Mentzen się nie dostanie, to sobie zagłosujesz bez żadnego dylematu na Trzaskowskiego który wejście do drugiej tury ma więcej niż pewne.

1

@Criss18Barca A no jeśli Sławek wypadnie dobrze w debacie to kazdego zaskoczy, bo umówmy się ale wiekszosc jest nastawiona(w tym ja) ze bedzie średnio, a jeśli jednak dobrze wypadnie to może sporo zyskać.

5

Nowy sondaż Research Partner, warianty II tury, wykonany w dniach 21/24 marca:

Rafał Trzaskowski - 56,9%(+1,8)
Karol Nawrocki - 43,1%(-1,8)

Rafał Trzaskowski - 53,0%(-1,7)
Sławomir Mentzen - 47,0%(+1,7)

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Commando @Criss18Barca @Roobo @Xaviball @barcelonaLM

2

@maciar Dokładnie, te bramki Arsenalu to z pierwszego meczu w 1/8 w 2011, a te bramki Leo to rewanż ale z 2010 roku ;)

4

@michal26 Mentzen gdy o tym mówi to Hołownia go wyzywa od ruskich XD bedzie wgniatał Putina w ziemię patykami.

8

@Criss18Barca Kulesza został prezesem i zaczęło się podkopywanie pozycji Sousy plus takie Borki w tym pomogły, no i Sousa zobaczył co jest grane i się zawinął, bo raczej nie chciało mu sie pracować z alkoholikami i amatorami.

6

@Comentateiro Jesli PSL wyjdzie z tego upadłego sojuszu z Hołownią to najpewniej wejdą jak zwykle do sejmu, a Lewica to ciężki temat, gdyby to Zandberg był ich główną twarzą to mieliby wieksze szanse, bo facet jest merytoryczny i ma odpowiednią charyzme.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?