2

@Kgorecki2500 Czyli jesteś w 29% które uwazaja ze jest bez zmian ;)
Ale nie dziwie sie ze 57% uwaza ze jest gorzej, jak widziałem np. rachunki za gaz od pewnych osób w moim bliskim otoczeniu to sie mozna było za glowę zlapać że tak podrożało, mi tez zdrożało ale powiedzmy ze stabilnie ;p

29

- Polakom żyje się coraz gorzej. Aż 57,5% badanych przez IBRiS twierdzi, że w ciągu ostatniego roku ich gospodarstwa domowe zbiedniały i żyje im się gorzej.

Poprawę sytuacji zadeklarowało jedynie 9,3% badanych.

Pracownia zwraca uwagę że szczególnie gorzej żyje się 85% badanych w wieku 50-59 lat oraz 82% między 18 a 30 rokiem życia.

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @Commando

1

@michal26 Nie dziwię sie, też bym to olał raczej xd

1

@Kgorecki2500 Frekwencja top ;D

0

@FcPortoFan1999 Otóż to i właśnie dlatego sztab Nawrockiego na taką debate nie pozwoli.

3

@FcPortoFan1999 Nikomu debata nie jest na rękę, a Nawrocki niecałe 2 tygodnie temu powiedział że nie chce debaty z Mentzenem, a to byłaby jedyna sensowna na ten moment debata bo walczą o 2 miejsce

4

@Roobo Kaczyński wierzy w cuda raczej, wczoraj szef sztabu Nawrockiego napisal ze trwa "specjalna operacja sondażowa" XD

1

@wawrzyn1 Lubie sie tak miło zaskakiwać ;D

2

Te ostatnie 20 minut to był znowu jakiś kosmos, nie do zajechania jestesmy xD Ta drużyna faktycznie moze wygrac wszystko tylko skutecznosc musimy mieć taką jak podczas tych ostatni 20 minut dzisiaj ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

1

Ferran REKIN Torres!

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze tylko brakuje zeby Lenglet strzelił na 2;0 xD

0

Sorloth na dobicie

6

@wawrzyn1 Tak jak Roma

1

A potem Lewandowski wychodzi do wywiadów i opowiada jakieś bzdury że się czuje fizycznie jak 25 latek xD drugi Cristiano

7

Niech gra ten cholerny Ferran ale byle nie Lewandowski... no chyba ze chcemy przegrac sezon grajac w "10"
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

Drewniakowski do arabii...

0

To Atletico grało 120 minut w srode czy Barcelona? Bo po przebiegu tego meczu póki co mozna mieć wątpliwości xD

1

No jesli my takiego czegos nie strzelamy to coz...

1

Lewus juz zaczyna xd

0

@BorzyKrzys Możesz mnie oznaczać ;)

5

@blakkudium Zamiast brac tanszego Williamsa ogranego w La Liga, to bedziemy celować w sredniego Diaza xD

3

@Kgorecki2500 Tacy uśmiechnięci a ciągle obrażają i plują jadem XD

1

@D10SLEO Powyzej wkleiłem tylko zdecydowanych wyborców dlatego kazdy ma wiecej %.

8

Nowy sondaż IPSOS dla TVP:

Rafał Trzaskowski - 40%(+3,2)
Karol Nawrocki - 23,2%(-3,4)
Sławomir Mentzen - 19%(+2,2)
Szymon Hołownia - 6,7%(-1,1)
Adrian Zandberg - 3,3%(+1,1)
Magda Biejat - 2,2%
Grzegorz Braun - 2,2%(-1,1)
Krzysztof Stanowski 2,1%(-1,1)
Marek Jakubiak - 1,1%
@Kgorecki2500 @michal26 @Roobo @Comentateiro @Criss18Barca @Xaviball @Commando @barcelonaLM

0

@VeB 1899 Przecież ciągle mowił ze Canal + to najlepsze miejsce xD

0

United juz w dupsko xDD

3

@Kgorecki2500 @michal26 U mnie w Rybniku będzie juz za 2 tygodnie 29 marca, spoko to wypada bo akurat sobota więc się przejde na pewno ;D

1

@Lewy952468xx Jeśli przegramy puchary z takimi przegrywami jak Atletico, to będzie to po prostu frajerstwo.

1

@michal26 Sławek w kwietniu ma odwiedzić około 70 miejscowości, to jest kosmos jak bardzo aktywną kampanię prowadzi i na pewno jeszcze sporo niezdecydowanych przekona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?