Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@michal26 Gość jest niemożliwy XD nie dość że w ogóle nie ma charyzmy to w dodatku bredzi i zalicza ciągłe wpadki, tak jak mówiłes niech wytrzyma jeszcze ten miesiac ;p
@arasz1819 jesli Mentzena nie bedzie w drugiej turze to ja osobiscie nie ide głosowac, na pewno na tego drewniaka Nawrockiego głosu nie oddam.
1
@tbas A no musi wypadać lepiej niż Nawrocki, tyle dobrego dla Sławka że doktor;)Nawrocki to drewno, bo np taki Duda to w debatach przewaznie świetnie sobie radził.
3
@Encore Początek marca, a Mentzen juz zaczyna przebijać 20%, także jak najbardziej jest to do zrobienia.
8
Karol Nawrocki: "Nie będzie drugiej tury. Wygram w pierwszej."
Cóż, doktor Nawrocki chyba znowu się pomylił, bo raczej miał na myśli "odpadnę w pierwszej" ;)
@Kgorecki2500 @michal26 @Roobo @tomek8756 @Comentateiro
4
@Roobo Granica psychologiczna czyli 20% zaczyna być przekraczana, jako że mamy dopiero marzec to szanse Mentzena na II turę są po prostu realne, będzie ciekawie ;)
1
Lamine Yamal jest podekscytowany możliwością gry ze swoim idolem Neymarem w Barcelonie
5
@Commando @Kgorecki2500 Dla niego to lepsze są codzienne pytania z dupy albo gadanie o gejach xD szkoda czasu odpowiadac
2
Europa wydała więcej pieniędzy na zakup rosyjskiej ropy i gazu niż na obronę Ukrainy i to znacznie –DonaldTrump
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Donald Trump: "Jedynym prezydentem, który nie pozwolił oddać Rosji Putina żadnej części terytorium Ukrainy, jest prezydent Donald Trump."
6
@Roobo PSL jeśli chce próbować się ratować to powinien jak najszybciej odejść z tej koalicji z Hołownią, bo ten gość jest już skompromitowany po całości.
@michal26 Otóż to, a Konfa koło 20% pewnie ustabiluzuje poparcie.
13
@Comentateiro Wywalenie głównego hamulcowego czyli Brauna otworzyło drzwi do większego poparcia, ogólnie bardzo możliwe że w kolejnej kadencji sejmu mogą być tylko 3 partie czyli KO, PiS oraz Konfa(zobaczymy jeszcze co będzie z samym PSL), trzeba przyznać że Tusk po mistrzowsku pożarł Hołownie i Lewice ;P
@Kgorecki2500 Wynik Mentzena w prezydenckich tez będzie kluczowy co do przyszłosci, jeśli faktycznie będzie miał 20+% to przebije tą granice psychologiczną, taki Kukiz też przebił ale nie miał on wtedy żadnego zaplecza ani partii.
18
Najnowszy sondaż OGB dla Stanu Polityki
Platforma Obywatelska - 36,5%(+3,4)
Prawo i Sprawiedliwość - 32,7%(-1,8)
Konfederacja - 19,03%(+1,1)
Lewica - 5,3%(-0,5)
Trzecia Droga - - 5,2%(-2,0)
Partia Razem - 1,2%(+0,8)
@Kgorecki2500 @michal26 @Xaviball @Roobo @Criss18Barca @tomek8756 @Comentateiro
0
@michal26 Polscy politycy i eksperci znowu w szoku, za szybko dla nich wszystko się dzieje ;P
4
Wołodymyr Zelenski po szczycie w Londynie: "Jestem gotowy podpisać umowę o minerałach z USA.
Myślę, że mogę odbudować relację z Panem Prezydentem Donaldem Trumpem."
Myślałem że Zełenski dluzej poczeka z takimi wypowiedziami, to się w pale nie mieści ;)
@Kgorecki2500 @michal26 @Roobo @Xaviball @Criss18Barca @tomek8756
8
@Bykunn Jako wyborca Mentzena to muszę przyznać że Stanowski lubi na siłę się przyczepić, a Tusk dobrze że zaczyna grać na powiedzmy 2 fronty, powinien otworzyc jeszcze kolejny z Chinami żeby Trump widział że coś faktycznie "możemy" i nie jestesmy tylko lizusami.
1
@xvcWinterSoldier Nawrocki na pierwszej turze skończy ;)
0
@Terroriser A co zrobił?
1
Legendarna juz jest ta ekipa mistrzów w awanturze o kasę ;)
3
Lewy jak rasowy obronca
0
@ZuczekFCB1899 Od listopada chlop nie ma formy
0
Lewus do zmiany
0
Lewandowski wieczne pretensje xD
3
Calkiem niezly ten Yamal bez formy XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@kamiVeB Jak Araujo podniesie ręke.
1
@michal26 W PiSie chyba myślą że jak powiedzą to samo co Mentzen to ludzie jednak zagłosują na Nawrockiego xD "strategia" ułomna niesamowicie.
6
@michal26 Wystawiają Mentzenowi drogę do II tury ;)
2
@barcelonaLM Mentzen II tura i tyle w temacie ;)
2
Tomasz Ćwiąkała: Gdyby sędzia lepiej prowadził to spotkanie, to Real Madryt by tego meczu nie przegrał.
1
Szef NATO: Wołodymyr Zełenski musi znaleźć sposób na przywrócenie stosunków z Donaldem Trumpem.