4

Nowy sondaż CBOS wykonany w dniach 3-6 marca

Koalicja Obywatelska - 34%(bez zmian)
PiS - 26%(-3 p.p)
Konfederacja - 18%(+1 p.p)
Lewica - 4%
Trzecia Droga - 4%
Partia Razem - 2%
Niezdecydowani - 11%

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @Xaviball @Comentateiro @Commando

54

Borek coś tam bredzi że jest rozbity i jest w szoku po tym że Liverpool to wygrał i że mu żal chłopaków z PSG xD
A jak Real wygrywał w takim stylu Ligi Mistrzów to mówił o mentalności, o charakterze i się podniecał tygodniami, śmieszne.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @Lanosss

6

Szczęsny zdecydowane MVP, w tym momencie top 3 bramkarzy na świecie.
Gdyby w tym meczu bronił Ter Stegen to byśmy tego spotkania nie wygrali i taka jest prawda futbolu ;)
Brawo drużyna.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

1

Szczęsny? TOP!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahaha Liverpool gol xDDD

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szczęsny ratuje byt Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzow bo reszta składu juz obsrana...

5

Raphinia od kilku tygodni gra jak nieprzytomny

1

@mekston Ten atencjusz wszystko napisze byle o nim gadac xD

1

@Pitinho Politycznie sie nie zgadzamy ale sportowo w 100% przyznaje Ci rację ;)

4

Zamknięty stadion dla Legii

1

A Lewandowski który w ogóle nie biega zostaje na boisku xDD le cabaret

0

XDDD i jak tu nie mówić o frajerstwie? Żałosne

2

PSG gra kosmicznie

0

@Salchent Szkoda czasu to pisac, niektorzy widza to co chca widziec xd

1

@kanver_ Zaraz zaślepieni Cię zjedzą

2

@Xxxbarca4ever Raczej zalosny strzal Lewego

1

Lewandowski zaczyna swój kabaret...

0

Czy Barcelona moze w koncu wejsc w mecz od poczatku?

0

@Arcybiskup Gdyby było dwoch niemców to co innego..

0

Ten de Jong jako kapitan XD oby nie dał dupy tym razem

13

@Roobo Tusk bredzi? Stare, znałem.

1

@Cule2013 #MimoWszystkoBiejat

7

USA i Ukraina prawdopodobnie mogą już w najbliższych godzinach lub dniach podpisać umowę dotyczącą wydobycia zasobów mineralnych - donosi Reuters.

Informacje troche jak przy okienkach transferowych xD
@Kgorecki2500 @michal26 @Criss18Barca @tomek8756 @Commando

9

@Roobo Za niedlugo mijanka z Zandbergiem ;P

1

@Cochise Będzie jedna debata w Tvp gdzie kazdy ma minute na odpowiedz i tyle z tego będzie, Nawrocki dziś powiedział że nie chce debaty z Mentzenem więc nie ma komu debatować xd

8

Wołodymyr Zelenski: Ukraina jest gotowa jak najszybciej zasiąść do negocjacji. Jesteśmy gotowi pracować pod silnym przywództwem prezydenta Trumpa. Jesteśmy gotowi działać szybko aby zakończyć wojnę, a pierwszymi etapami może być rozejm w powietrzu oraz uwolnienie więźniów. Jeśli chodzi o umowę w sprawie minerałów, Ukraina jest gotowa ją podpisać w dowolnym momencie i w dowolnej formie.


@Kgorecki2500 @michal26 @Roobo @tomek8756 @Criss18Barca @Xaviball

1

@Safrani Był sondaz na tvp info pokazywany ze 65% wyborcow Mentzena pojdzie na Nawrockiego a 35% na Trzaska, plus spora część w ogóle nie pojdzie jesli Slawka nie będzie w drugiej turze.

3

@michal26 @arasz1819 Tak się bardziej zastanawiając to faktycznie PiS nie miał kogo wystawić, taki Tarczyński? Głównie znany z tego że robił show w USA i wchodził w dupe Trumpowi xd
Mieć 5 lat na znalezienie kandydata i nie znaleźć żadnego konkretnego to też sztuka ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?