Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nowy sondaż CBOS wykonany w dniach 3-6 marca
Koalicja Obywatelska - 34%(bez zmian)
PiS - 26%(-3 p.p)
Konfederacja - 18%(+1 p.p)
Lewica - 4%
Trzecia Droga - 4%
Partia Razem - 2%
Niezdecydowani - 11%
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @Xaviball @Comentateiro @Commando
54
Borek coś tam bredzi że jest rozbity i jest w szoku po tym że Liverpool to wygrał i że mu żal chłopaków z PSG xD
A jak Real wygrywał w takim stylu Ligi Mistrzów to mówił o mentalności, o charakterze i się podniecał tygodniami, śmieszne.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @mekston @Lanosss
6
Szczęsny zdecydowane MVP, w tym momencie top 3 bramkarzy na świecie.
Gdyby w tym meczu bronił Ter Stegen to byśmy tego spotkania nie wygrali i taka jest prawda futbolu ;)
Brawo drużyna.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
1
Szczęsny? TOP!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hahaha Liverpool gol xDDD
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szczęsny ratuje byt Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzow bo reszta składu juz obsrana...
5
Raphinia od kilku tygodni gra jak nieprzytomny
1
@mekston Ten atencjusz wszystko napisze byle o nim gadac xD
1
@Pitinho Politycznie sie nie zgadzamy ale sportowo w 100% przyznaje Ci rację ;)
4
Zamknięty stadion dla Legii
1
A Lewandowski który w ogóle nie biega zostaje na boisku xDD le cabaret
0
XDDD i jak tu nie mówić o frajerstwie? Żałosne
2
PSG gra kosmicznie
0
@Salchent Szkoda czasu to pisac, niektorzy widza to co chca widziec xd
1
@kanver_ Zaraz zaślepieni Cię zjedzą
2
@Xxxbarca4ever Raczej zalosny strzal Lewego
1
Lewandowski zaczyna swój kabaret...
0
Czy Barcelona moze w koncu wejsc w mecz od poczatku?
0
@Arcybiskup Gdyby było dwoch niemców to co innego..
0
Ten de Jong jako kapitan XD oby nie dał dupy tym razem
13
@Roobo Tusk bredzi? Stare, znałem.
1
@Cule2013 #MimoWszystkoBiejat
7
USA i Ukraina prawdopodobnie mogą już w najbliższych godzinach lub dniach podpisać umowę dotyczącą wydobycia zasobów mineralnych - donosi Reuters.
Informacje troche jak przy okienkach transferowych xD
@Kgorecki2500 @michal26 @Criss18Barca @tomek8756 @Commando
9
@Roobo Za niedlugo mijanka z Zandbergiem ;P
1
@Cochise Będzie jedna debata w Tvp gdzie kazdy ma minute na odpowiedz i tyle z tego będzie, Nawrocki dziś powiedział że nie chce debaty z Mentzenem więc nie ma komu debatować xd
8
Wołodymyr Zelenski: Ukraina jest gotowa jak najszybciej zasiąść do negocjacji. Jesteśmy gotowi pracować pod silnym przywództwem prezydenta Trumpa. Jesteśmy gotowi działać szybko aby zakończyć wojnę, a pierwszymi etapami może być rozejm w powietrzu oraz uwolnienie więźniów. Jeśli chodzi o umowę w sprawie minerałów, Ukraina jest gotowa ją podpisać w dowolnym momencie i w dowolnej formie.
@Kgorecki2500 @michal26 @Roobo @tomek8756 @Criss18Barca @Xaviball
1
@Safrani Był sondaz na tvp info pokazywany ze 65% wyborcow Mentzena pojdzie na Nawrockiego a 35% na Trzaska, plus spora część w ogóle nie pojdzie jesli Slawka nie będzie w drugiej turze.
3
@michal26 @arasz1819 Tak się bardziej zastanawiając to faktycznie PiS nie miał kogo wystawić, taki Tarczyński? Głównie znany z tego że robił show w USA i wchodził w dupe Trumpowi xd
Mieć 5 lat na znalezienie kandydata i nie znaleźć żadnego konkretnego to też sztuka ;p