Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Zero Konkretów na pierwsze 100 dni Prezydentury!
5
Komentarz usunięty
7
@urbipl XDDDD zasmiane fest, pluje polskim politykom w morde i zadowolony
3
Pięknie gramy znowu w tym miesiącu, a Yamal to jest po prostu inny poziom, cudowna gra.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Penia najlepszy bramkarz swiata!
0
Jak my tego Martina sprzedamy za 10 milionów to bedzie najwieksze oszustwo w historii XD
0
Alez akcja cos pieknego! A Yamalek to geniusz
2
@JoseArkadioMorales Gavi ma charakter zwyciezcy, a Fati to leń i mięczak.
1
@JoseArkadioMorales Gavi juz wrocil
3
@adamek20151 Młody człowieku..
0
Poleci ktoś jakąś dobrą nalepkę na ubikacje?
2
Ronald Araújo i FC Barcelona uzgodnili przedłużenie umowy. Pod koniec tygodnia jego agenci będą w Katalonii, aby podpisać nowy kontrakt.
@gerardromero
3
Ronald Araújo przedłuży umowę z FC Barceloną.
@RogerTorello
1
Rozmowy pomiędzy Barceloną a Ronaldem Araujo w sprawie przedłużenia kontraktu zostaną WZNOWIONE.
@tjuanmarti
0
Juventus jest gotów zaoferować 50M euro za Ronalda Araujo, aby przekonać FC Barcelonę. Nie chcą odpuścić tej operacji.
@DiMarzio
2
Neymar znów daje znak że wraca w tym roku do Barcelony ;P https://pbs.twimg.com/media/GhQEfFIWkAAnSu4?format=jpg&name=900x900
0
@Cule1234 Tusk się wściekł
0
@Nazio_87 Dodaj ze jesz przez to tylko suchy chleb.
1
@Awtameok_Klana Coż ja przeziębiony nie byłem od ponad roku, a bywam regularnie w tłumach ludzi, imprezy itp. także polecam po prostu polepszyć odpornosc i nie narzekac ;P
7
@VeB 1899 Wyjazd z nim, niech idzie do cienkiego Turynku, jak widać bardzo nie chce tu grac bo juz rok temu negocjował z Bayernem ale kontuzja popsuła mu plany ;p
1
@tomek8756 Dobijak ;p
0
Sankcja, która do niedawna była nakładana tylko w tym turnieju została zmodyfikowana, aby zawodnik mógł odbyć karę jeśli nie weźmie udziału w turnieju ponownie - dlatego Wojciech Szczęsny nie zagra w meczu z Realem Betis w Pucharze Króla.
@mundodeportivo
5
Pierwszy puchar Flicka, swietny mecz, a o Szczęsnym sie nie chce wypowiadac bo to co odwalił to kryminał i tyle, mogło byc w 11 spokojnie z 7;1.
Teraz odrabiać punkty w La Lidze, licze ze faktycznie sie obudzilismy ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss
1
Przy 5;2 tylko kibice i pilkarze Barcelony moga byc obsrani xD stres niesamowity jest
2
Ostatni mecz Araujo dla Barcelony i to z Realem Xd
1
Yamal i długo długo nikt.
2
@Kaamilos87 Rapha to akurat konkretny zjazd.
3
Balde i Szczęsny do zmiany.
3
Raphinia jeszcze kiedys strzeli gola?