Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Przede wszystkim taki ktoś nie mógłby smierdziec, rozumiem ciężkie sytuacje itp, ale no nie chcialbym spożywać wigilii z kimś kto jest delikatnie mówiąc nie umyty od dłuższego czasu. ;p
0
@gumaz Kowal jak zawsze w punkt.
1
@MesQueUnClub96 Oby Haaland przeszedł do Barcelony.
2
Barcelona myśli już o przyszłości. W związku z tym latem zamierza ruszyć po Erlinga Haalanda. O szczegółach na antenie „El Chiringuito” opowiedział Jordi Jota.
– Decyzja została podjęta. Barcelona latem pójdzie po Erlinga Haalanda. Klub uruchamia „plan Haaland” z kilku powodów. W klubie wątpią, że Robert Lewandowski poradzi sobie w przyszłym sezonie jako podstawowy napastnik. Spójrzmy na ostatnich sześć meczów, Lewandowski raz nie zagrał w ogóle, a pięć razy był zmieniany przed końcem spotkań – podkreślił na wizji.
– To też właściwy moment, aby wyciągnąć Haalanda z Manchesteru City. Wszyscy znamy ich sytuację, wyniki. Z tego, co słyszę, gracz również podjął już decyzję o odejściu przyszłego lata. Joan Laporta utrzymuje zaś doskonałe stosunki z agentką Norwega, Rafaelą Pimientą – dodał dziennikarz.
6
@NeroTFP1 Czy naprawdę my dziś codziennie mamy się bawić w sprawdzanie kont? Przecież to jakiś absurd. Człowiek ma wolne. Śledzi . Czyta. Analizuje tysiąc rzeczy. I komuś się chce takie głupoty robić? W sumie to tak samo zabawne jak idiotycznie. Trzeba mieć dużo wolnego czasu.
8
@Pedri16Future tylko jakiś frajer go weźmie i to mnie martwi że może trafić do Barcelony właśnie xd
21
Kibice Si, Laporta NO
0
@Kuczek Na poważnie, Arteta to coraz bardziej odklejony podobnie jak Ten Hag.
A co do Arsenalu to zwyczajne przegrywy.
3
Mikel Arteta zapytany o zdobycie TYLKO jednego trofeum w ciągu pięciu lat pracy w Arsenalu:
Dziennikarz: „Mija (niebawem) pięć lat, odkąd jesteś menedżerem Arsenalu, ale w tym czasie zdobyłeś tylko jedno trofeum.”
Arteta: „Ale wygraliśmy Tarczę Wspólnoty dwukrotnie, prawda? Więc to trzy (trofea w przeciągu 5 lat).
6
Lania wody przez grubasa ciąg dalszy.
2
@blakkudium Ciekawe ile lat ma.
4
- "Lamine Yamal grał, nie będąc w 100% gotowym. Chciał pomóc drużynie, ale tym razem nie będzie się zmuszał. Widział, jak jego koledzy borykali się z kontuzjami i nie chce tego samego."
Toni Juanmarti
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @tbas @Lanosss
1
@blakkudium My bez 17 latka nie mamy ataku i taka jest prawda ale co grubas i oszust Laporta naopowiadał że mamy kompletny zespół to jego ;D
6
Dokładnie, pełna zgoda. Jak słyszę te pierniczenie że drużyna ciągle młoda to mi się śmiać chce, który to już sezon przejsciowy? Piaty? xd
Albo walczymy o poważne trofea albo można kolejny rok lać wodę o młodej drużynie i o sędziach i kolejny rok wszystko przegrać.
1
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca Ostatnio to cała ta ekipa znika xd
0
Jorge Mendes na gali Golden Boy do Lamine Yamala: "W przyszłym roku zdobędziesz Złotą Piłkę."
@tuttosport
20
@NeroTFP1 Kolego. Chyba coś Ci się pomyliło. A po drugie to Pan Mateusz Borek. Ponieważ Borek to nie jest nalepka na ubikacji. Troche szacunku.
3
@Encore Lewy wczoraj cienki jak siki ale cóż jeśli za niego mają grac jaśki typu Ferran czy ten Pau Victor to nie ma o czym rozmawiać.
7
To co wczoraj Flick i sztab odwalili z Yamalem to jest kryminał, większość meczu nasz największy talent grał z kontuzją... w tym klubie ktoś jeszcze myśli czy już wszyscy tam odlecieli bo wygraliśmy w październiku z Bayernem i Realem?
Już widzę jak będziemy wyglądać przez najbliższy miesiąc bez Yamalka na boisku..
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
1
Uraz Lamine Yamal NIE wygląda dobrze - pierwsze informacje z szatni.
@AdriaAlbets
3
Punkty FC Barcelony po 18. kolejkach La Liga w ciągu ostatnich 3 sezonów.
@2010MisterChip
- 2022–23 (z Xavim): 47 punktów
- 2023-24 (z Xavim): 38 punktów
- 2024-25 (z Flickiem): 38 punktów
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @tbas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
5 zdobytych punktów na 18 możliwych.
6 ostatnich meczów w La Liga i tylko JEDNO zwycięstwo... gdyby to Xavi robił takie wyniki to byłby masowo zwalniany, lecz jeśli Flick za tydzień znów przegra w fatalnym stylu z Atletico to media w Hiszpanii uruchomią machine zwalniającą i wtedy styczeń może byc miesiącem walki o posade dla Niemca.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @KrychaFCB
5
Cubarsi wchodzi, bronimy wyniku
0
@tbas Wpierdziel za tydzien z Atletico i w Hiszpanii Bedzie grzanie ze Flick się nie nadaje
1
@KrychaFCB Laporta niech zrobi dobrze jedna rzecz - niech nie rejestruje Olmo ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Świetny transfer ten Olmo, 60 milionów wywalone i od sierpnia do grudnia z 4 dobre mecze xD ziobro zaskoczenia
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
8
Yamal jest skrzydłowym i gra z kontuzjo