Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 ale co niektorzy tutaj w styczniu 2022 byli podnieceni tym transferem za 55 mln to ich.
0
Xavi w swoim pierwszym pełnym sezonie wygral mistrzostwo, a Flick póki co traci ;)
1
@DJ6 Otóż to ;D
3
@Gaucho Wtedy były dźwignie i inne cuda, a teraz Olmo tymczasowo zarejestrowany, a Christensen wyrejestrowany od sierpnia więc kabaret krotko mówiac ;p
1
@DJ6 Dla Barcy jest połamany Olmo za 60 milionow, a Nico Williams jest dla klubow z Anglii ;)
4
Nico Williams przejdzie ostatecznie do Premier League, a Laporta nam będzie całe przyszłe lato poprzez swoich propagandystów typu Romero lał wodę o jakimś Leao ktory ostatecznie też nie przyjdzie do Barcy, już mozna obstawiać taki scenariusz xd
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Lanosss
1
@Satim Przeciez wczoraj Flick jasno powiedzial ze Pena to podstawowy bramkarz
3
@Roobo Dokladnie, w tym klubie tylko jakieś rozmowy lizanie po dupce i najwazniejsze zeby Penias się nie obraził.
"Jestesmy zjednoczeni jak nigdy dotąd bla bla bla"..
1
Flick nawet puchar gampera nam przegrał, a Xavi jako trener tego nigdy nie przegrał.
2
Xavi SI, Flick NO.
1
@GeneralXavi I słusznie, bo szykuje sie wielki powrót.
10
No nic Xavi niech już się grzeje powoli, bo w styczniu zmienia Flicka na stanowisku trenera Barcelony.
8
Flick potwierdza że Pena dalej podstawowym bramkarzem... no facet chyba chce żeby to był jego pierwszy i zarazem ostatni sezon w roli trenera Barcelony, bo z Penią to przewali z kretesem wszystko ale no można się łudzić i wierzyć w cuda xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
4
@gaucho104 "poziom Matsa to nie jest" no wlasnie a juz Mats był krytkowany za te swoje pajacyki w bramce, a co dopiero mówic o jeszcze słabszym Peni? Porównujac go z Courtois to my gramy bez bramkarza.
3
@Faro Powrót na 3 mecze i dyskomfort, juz to znamy xd
7
No i póki co wychodzi na to ze eksperci La Bamby(w tym ja) mieli rację że transfer Olmo to będzie nieporozumienie, chłopak zagrał 3 dobre mecze i od tamtej pory ciagle problemy ze zdrowiem a jak grał w tym czasie to juz dużo słabiej niż na początku sezonu.
No ale co się tu naczytałem kilku zaślepionych którzy pisali że transfer Olmo będzie lepszy niż Nico to moje. xD
60 milionów za goscia który zagra 3 dobre mecze na kwartał.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
23
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Dobry wieczór. Parę słów. Ode mnie. Na koniec weekendu.
Zacznijmy od Barcelony. I co mi powiecie? Kibice. Fani tego klubu. Kto miał znowu rację? Tak. Dokładnie. Ja. Pan Mateusz Borek miał racje. Znowu wyszło. Kto się zna na futbolu. Kto jest ekspertem. A kto zwykłym. Zaślepionym. Fanatykiem.
Umówmy się. Ta drużyna już nie istnieje. Flick i jego efekt. Nowej miotły. Zniknął. Bezpowrotnie.
Generalnie. Skupcie się może na pucharze Hiszpanii. Ponieważ w La Liga. Real Madryt znowu ucieka. A Barcelona nie da rady gonić. Nie da rady dogonić Madryckiej bestii.
Natomiast. Ludzie. Ja tego nie rozumiem. Przecież Flick chyba upadł na głowę. Wy to widzicie w ogóle? Jak można grać tym mięczakiem. Bez psychiki. Bez mentalności. Bez umiejętności. Na pozycji bramkarza. Mówię oczywiście. O Inakim Penii. Ja jestem prostym człowiekiem. I dla mnie jasnym jest. Że zawsze powinien grać lepszy. A Penia? No jest po prostu. Z całym szacunkiem. Ale frajerem.
Dlatego apeluję do Hansiego Flicka. Chłopie ty sie zastanów. Co ty robisz. Bo się naprawde. Jako trener. Kompromitujesz.
A do Wojtka. Powiem tyle. Poczekaj do stycznia. Jeśli nie będziesz grał. To się zawijaj. Szkoda czasu. Na frajerów. Tyle ode mnie. Dobrego tygodnia. Tygodnia z zasadami. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @mekston @barcelonaLM @KrychaFCB @Lanosss
5
Jeszcze tylko brakuje od Flicka jakis tekstów o zmianie chipa i bedzie wiadomo juz na jakim etapie jestesmy ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
@mariosss20 Z Pena nie wygramy nawet pucharu tymbarku wiec nie ma o czym gadac xd
6
Ale wygralismy przecież 7;0 z Valladolid i za to nie przysluguje puchar za mistrzostwo? Kurde szkoda.
0
Drewniakowski tragedia
4
Warto przypomnieć że Pan trener Xavi Hernandez jest dostępny na rynku trenerskim.
0
@abram3k a co dopiero powiedziec o drewniakowskim
0
Drewniakowski w formie
2
Gerard Moreno: Joan Laporta jest wściekły. Kończy się cierpliwość do Hansiego Flicka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak tak dalej ta gra będzie wygladac, to do konca roku bedzie z 5 pkt straty do słabego Realu xD
2
Kolejny mecz gówno gramy.
2
@MOLESTA Yamal dlatego ze jest najwiekszym talentem wiec rozumiem ze trzeba go budować ale ogólnie masz racje.