3

@Kgorecki2500 Które poglądy Sikorskiego szczególnie Ci nie odpowiadają? Dla mnie to tez nie jest idealny kandydat, lecz tak jak mówisz duzo lepszy niz Trzaskowski. No i mysle ze jak wystawią Radka to Platforma zwiększy szanse na swoją wygraną.

12

@Kgorecki2500 Niech Radka wystawią zamiast Trzaska i dla mnie git.

12

#parody

Mateusz Borek: Słuchajcie. Jutro ode mnie. Pilne. Bardzo pilne. Orędzie. W sprawie. Realu Madryt. Mam tego dość. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston @Comentateiro @Kessie @barcelonaLM @Deviler

8

@xvcWinterSoldier Z Peniom w bramce gramy bez bramkarza więc łatwo nie będzie.

1

@Kozinho. @Kgorecki2500 Turcja ma status kandydata od 25 lat jak dobrze pamiętam, więc jak dobrze pójdzie to pod koniec tego wieku ta Mołdawia i Ukraina wejdą do UE ;d

1

@Comentateiro To prawda ze lubi wypić ale ja go lubię bo zawsze mówi szczerze co faktycznie uważa i nie leje wody, czasami przesadza ale to inna sprawa.

@FCB_dimiC Wojtek mówił że niby nie dawał warunku klubowi że musi być "jedynką" więc zobaczymy jak to się rozwinie.

3

Pamiętam jak 3 tygodnie temu Kowal mówił że Szczęsny przychodzi jako rezerwowy bramkarz, to był wyzywany od alkoholików a póki co Flick przyznaje mu rację xD


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

Kazdy kolejny odcinek Awanturki coraz lepszy ;D

1

@Bulbulator Chłop skończy na wypożyczeniach w championship i taka prawda.

2

@macio_944 To fakt, lecz taki kolejny sukces to już byłaby kompletna dobitka psychiczna wielu polskich internautów ;d

7

Działoby sie gdyby przykładowo Argentyna obroniła mistrzostwo świata z Messim w składzie i gdyby później dodatkowo odebrał 9 złotą piłkę.. Polski internet pluł by jadem miesiącami xD

0

Rafał Gikiewicz dla Meczykow:

"Pierwsze moje pytanie w Widzewie dotyczyło tego, czy ja naprawdę muszę nosić swoje rzeczy i torbę. To jest niespotykane w Niemczech na każdym poziomie."

2

@fart Wojtek Kowalczyk o tym mówił to go wysmial cały Internet xd

1

@krol211 Z Osasuną to akurat Flick swoim chorym składem zawalił.

@SelloutCrowd Wszyscy wiemy że Wojtek jest lepszy ale cóż Flick się kieruje tym co napisałem powyżej, a czy to mu sie opłaci? Też nie sądzę, bo uważam ze przegramy z Bayernem i Realem.

1

@krol211 Nie chodzi o to kto lepszy, chodzi o kolejność. Przychodzi obcy bramkarz w trakcie sezonu, a Pena zagrał już kilka spotkan i co ma go wywalić bo wielki Wojtek przyszedł? Jak widać Flick chce ostatecznie sprawdzić Hiszpana. Jeśli nie zawali 3 najbliższych spotkan to Szczęsny będzie dalej rezerwowym.

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14926699#comment-14926699

Cóż mnie decyzja Flicka w ogóle nie dziwi, cały czas czułem że Szczęsny łatwo numerem jeden nie zostanie tutaj ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

0

Szczęsny gotowy a w pierwszym składzie wyjdzie awanturnik Penia ;p

6

Ten słabiak Roque to mam wrażenie że kiedyś w jakiejś Stali Mielec wyląduje i będzie opowiadał że tam w końcu się uśmiecha ;)

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

3

Znając życie to Olmo nie zagra z Bayernem ani z Realem, ale no najważniejsze ze będzie gotowy na 1/16 pucharu króla ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@FcPortoFan1999 Musieliby się dogadać że skupiają się tylko na gospodarce, a kwestii światopoglądowych nie ruszają.

1

@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 Ciekawe jaki będzie następny rząd? Chciałbym zobaczyć koalicję Platformy z Konfederacją, jak już ma być ciekawie i zabawnie w naszej polityce to na całego ;)
Ostatni sondaż z GW jak najbardziej potwierdza realność takiego scenariusza.

0

Michał Probierz zaatakowany o 4.20 rano. Obraźliwe SMS-y. Znamy szczegóły

"Nie nadajesz się, nikt ci tego nie powiedział, ale wymyśliłeś sobie, że się nadajesz", "twój mózg nie umie tego, co masz w mózgu przekazać", "weź wreszcie te gadniaki stróża w Boże ciało zostaw" — to oryginalna pisownia wiadomości SMS, które Michał Probierz otrzymał o 4.20 nad ranem po meczu z Portugalią (1:3). Nadawcą był Piotr Kwiatkowski, były wieloletni dziennikarz Eurosportu, prywatnie brat Jakuba, dyrektora TVP Sport.

0

Komentarz usunięty

9

Jacek Krzynówek krytycznie o decyzji Michała Probierza ws. Matty’ego Casha:

„Zastanawia mnie, dlaczego Michał Probierz nie potrafi w jasny sposób wyjaśnić braku powołania Casha do kadry. Powtórzę to, co mówiłem wcześniej – wygląda na to, że Probierz czuje się nieomylny.”

1

@tbas Tak, z każdym rokiem się to zmniejsza z tego co wiem. W tym miał 180, a w 2025 bedzie 150, a dalej nie pamiętam ale pewnie koło 100 milionów.

0

@Rewolucja123 Robert jest dobry w obecnej formie nawet bardzo ale niestety staruszek ;p

0

@kuz Haaland i jego zaplecze musiałoby wtedy mocna wywierać presje na City, 80 milionów za Haalanda to byłaby promocja

5

To normalne że Laporta chciałby mieć w Barcelonie najlepszego napastnika na świecie ale no niestety jakoś sobie nie wyobrażam ze płacimy ponad 100 milionów nawet w 2026 za Haalanda który wtedy będzie miał rok do końca kontraktu. ;p
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500

2

Szykuje się powołanie last minute? - Słyszę, że dojedzie - mówił Mateusz Borek. Niedługo później selekcjoner uciął wszelke spekulacje. Kogo ja bym wystawił na "szóstce"? Romanczuka. Dzisiaj słyszę, że dojedzie (na zgrupowanie - red.) - ujawnił Mateusz Borek.

Nieco ponad godzinę później odbyła się konferencja prasowa, podczas której Michał Probierz zabrał głos ws. rzekomego dowołania Romanczuka. - Nie wzięliśmy go, bo to nie ta pozycja, z której wypadł Kuba (Piotrowski - red.) - powiedział selekcjoner, nawiązując do urazu Jakuba Piotrowskiego.

1

PDW budda, tak to już jest że dobre chopaki oglądają świat zza krat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?