22

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Podniecacie się. Transferem Wojtka Szczęsnego. A mało kto wie. Że to ja. Osobiście. Wykonałem do niego. Kilka telefonów. To ja przekonywałem. Żeby się zastanowił. Żeby nie odrzucał. A inni jak widać. Dokleili się do tematu. Więc generalnie. Żałosne to jest. Bo nikt nie napisał. Nie wspomniał. Że to Pan Borek zaczął. Ale okej. Ja nie potrzebuje poklasku. Nie o to mi chodzi. Chodzi tylko o fakty. O przyzwoitość.
Natomiast. Ja uważam. Że Wojtek dobrze robi. Jest zdecydowanie lepszym bramkarzem. Niż Ter Stegen. Więc Barcelona ma szczęście. Że Niemiec doznał tej kontuzji. Cieszcie się fani Barcy. Bo niewiele macie. Do tego okazji. Tyle ode mnie. Dobrego wieczoru. Zapalcie. Pomyślcie o plaży. O dziewczynach w bikini. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Kessie @Deviler @mekston @Comentateiro @barcelonaLM

0

Drewniakowski w akcji

4

Z Ter Stegenem można się było łudzić chociaż ze zagra świetny mecz, a z Pena to nawet nie ma co się łudzić xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

12

#Parody

Mateusz Borek: Real Madryt pokazał. Wczoraj. Kilka rzeczy. Po pierwsze. Wielką mentalność zwycięzcy. Mimo problemów. Rozjechali ostatecznie Espanyol. Po drugie. Wielka jakość. Maszyna zaczyna nabierać tempa. Ja generalnie jestem przekonany. Pewny. Że Real w ciągu miesiąca. Wróci na 1 miejsce. W tabeli La Liga. A Barcelona? No ludzie. O czym wy chcecie gadać. Widzieliśmy przecież z Monaco. Prawdziwą twarz tej drużyny. Zero mentalności. Zero walecznosci. Zero. Po prostu zero.
Dla mnie osobiście. W Barcelonie jest 4 dobrych piłkarzy. Yamal. Lewandowski. Raphinia i Kounde. A reszta. No słabizna. Bez charakteru. Bez jaj. A teraz możecie mnie atakować. Wyzywać. No wiem ze prawda. Szczególnie okrutna. Boli. Tyle ode mnie. Miłej niedzieli.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Kessie @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Deviler

3

Z takim ręcznikiem jak Ter Stegen to ciężko nawet puchar Tymbarku wygrać Ale podobno jest nietykalny w tym klubie xdd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

2

@tomek8756 O moje miasto w akcji, ogólnie ten właściciel tego kebaba to dość znany tutaj a nawet zagrał w tych nowych pamietnikach z wakacji ;D

3

Hansi Flick gdy dowiedzial sie o kontuzji Olmo;

9

2 dni temu gadali ze Nysa pod kontrolą no a teraz ewakuacja i zalewa całe miasto, a dziś słucham ze Wrocław będzie pod kontrolą.. xd
@Kgorecki2500

5

I dlatego właśnie nie chciałem Daniego Olmo w Barcelonie.. bo to jest szklanka, dobry piłkarz ale cholernie bez zdrowia. Teraz wróci na Listopad pogra nam z maks 2 miesiące i znowu będzie coś i tak w kółko.

Ale i tak najlepsi byli niektórzy tutaj wczoraj co z olbrzymim przekonaniem pisali że zszedł z boiska bo mu krew z nosa leciała XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tbas @tomek8756

0

Olmo out na 2 miesiące

4

Tomasz Ćwiąkała: Trzeba się przyjrzeć przelewom FC Barcelony.

17

Woda ma to do siebie, że się zbiera, zbiera i stanowi zagrożenie, ale potem spływa do Bałtyku.

17

Jak jest za co pochwalić nasz zarząd to pochwalę, a za ten nowy limit wynagrodzeń trzeba jak najbardziej pochwalić i mam nadzieje że już faktycznie zbliżamy sie do końca tych problemów z rejestracjami przede wszystkim ;)

Ale wiadomością dnia i tak jest bardzo już bliski powrót Gaviego do gry, czekam na tego byczka niesamowicie, bo to mój ulubiony piłkarz naszej drużyny ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

2

Cezary Kucharski:

Lewy nie potrafi rozstrzygać wielkich meczów. Ma w sobie coś takiego, że nie potrafi decydować o wielkich meczach, zrobić czegoś wybitnego w reprezentacji i pociągnąć za sobą innych.

On porównywał się do Messiego czy Ronaldo. Tylko że tamci w trudnych momentach brali właśnie na siebie odpowiedzialność za wynik. Wynika to może z tego, że nigdy nie wierzył w sukces reprezentacji, o czym wygadał się na konferencji przed ostatnimi mistrzostwami Europy.

Jak patrzę na mecze w reprezentacji z przeciwnikami z górnej półki, to jego nie było. Miał ograniczenia, które z czegoś wynikają. Może to zabrzmi idiotycznie, ale on w jakimś sensie jest podobny do tego Jacka Góralskiego, który pił wódkę po awansie z Wieczystą. Oczywiście znalazł się na innym piętrze, ale tam są inne wymagania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Kgorecki2500 Przyznaj się ile tych kopiejek dostałeś za ten wpis? :D
jak widać wyborcy Tuska z którym Władimir klepał się przez lata po plecach na pewno dobrze znają cenniki ;)

23

#Parody

Mateusz Borek: Pytacie mnie co uważam. O odejściu Smokowskiego. Z mojego kanału sportowego. A co ja mam myślicie uważać? Bo umówmy się. Ale. Nikt tego odejścia nie zauważy. Nikogo to nie ruszy. Nikomu to nie przeszkadza. A Wy już atakujecie. Piszecie. Że kanał sportowy zalicza zjazd. A wiecie co wam powiem? Że zjazd to możecie sobie zaliczyć. Na zjeżdżalni na basenie. Trochę szacunku do mojej pracy. I przypominam. Nie jesteśmy na "Ty". Bo chyba zapominacie.
Natomiast. Generalnie. Najważniejsze że to ja jestem w tym kanale. Bo fakty sa takie. Że to ja ten kanał wymyśliłem. Ja go głównie stworzyłem. I ja ten kanał od samego początku rozwijam. Więc uspokujcie sie. Bo jesteście zwykłymi hejterami. Frajerami. Bez zasad. Bez szacunku do bliźniego. A ja żyję. Według zasad miłosierdzia. Tego mnie nauczyła. Moja Dębica. Skromność. Pokora. Praca. Z tym Was dziś zostawiam. Może się w końcu nauczycie. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @mekston @Kessie @Comentateiro @barcelonaLM @Pawel13sz

0

@Arden Fajne leczenie jak gościu już 5 miesięcy nie gra w piłkę i nie ma nawet w minimalnym stopniu informacji o dacie powrotu xd

@kosmos91 otóż to.

1

@Kazragore Dokładnie, też tak uważam że ta porażka z Arabią po prostu pomogła w wygraniu mistrzostwa. Wiedzieli po tym że nie będzie nic za darmo, a mecz z Meksykiem był pod turbo presją.. lecz geniusz Messiego zdecydował i później poszło jak należy :)

1

@escarabajo @tribo Brazylia? To przeszłość, wystarczy nacisnąć.

21

Pan Mateusz Borek i jego okręt.


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Kessie @mekston @Deviler @barcelonaLM

10

No i bardzo dobrze, niech się nie operuje. Mam nadzieje że już więcej ten blondas nie zagra w koszulce Barcelony ;)


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

1

@BORO_12 @A4ron Ja nie mam żadnych oczekiwań co do tej bandy bo wiem że jesteśmy tragiczni ale po prostu śmiać mi sie chce bo ileż sie nasłuchałem pochwał dla Probierzowki bo ładnie przegrali z Holandią to no xd

3

Wczoraj jednym okiem zerkałem na ten meczyk Polaków i krótko mówiąc to jest katastrofa co grają, fartowna wygrana przy gówno grze ze Szkocją niektórym pewnie zamazała obraz no bo była wygrana xd ale wczoraj wszystko wróciło na "swoje" miejsce i już tego farta nie była i gra Polski była tradycyjnie chu**wa ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @mekston

0

@Kubsoleon Ale lepszy niż Mbappe jak najbardziej.

2

@Rust_Cohle Początek 22/23 kilka miesięcy przed mundialem

5

@Eto'o9 R10 Tak, Laporta grozi piłkarzom ze jeśli nie powiedzą że trenują ciężej za Flicka to ich zmiażdży swoim bebechem..

14

Mateusz Borek: Ciekawe. Bardzo ciekawe. Czy na jednej kanapie. Gdybyśmy siedzieli. To czy byście mnie wyśmiewali. Atakowali. Trochę szacunku. Dla Pana Mateusza Borka.

2

@Borneo też liczę że Nico dołączy, pasuje do Barcy idealnie

8

@Antimadridista_WR Borek? Szybka reakcja. Siła. Agresja. Mobilność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?