1

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

#Parody

Mateusz Borek: Obserwuje sobie. To co wyrabia się. W FC Barcelonie. I powiem krótko. Jestem zażenowany. Jestem zszokowany. Czuję obrzydzenie. I to nawet jako kibic Realu Madryt. I ja mam takie pytanie. Do fanów Barcelony. Tutaj. Oraz tych w Hiszpanii. Czy wy jesteście ślepi? Czy wy jesteście normalni? Jak długo będziecie na to pozwalać? Zastanówcie się. Bo to jest chore. Ja jestem prostym chłopakiem. Z małej miejscowości. I mam swoje zasady moralności. A wy chyba ich nie macie. Wasz klub na Was pluje. A wy mówicie że deszcz pada. Okej. Jak tam wolicie. Ja generalnie. Jestem szczęśliwy. Że mój wielki Real Madryt. Jest dalej najlepszy. I ma w szeregach. Najlepszego piłkarza świata. Kyliana Mbappe.
I umówmy się. Dublet dla Realu w tym sezonie. To jest pewniak. Jeśli ktoś sądzi inaczej. To jest idiotą. Tyle póki co ode mnie. Dobrego tygodnia.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @barcelonaLM @Deviler @Comentateiro @mekston @Kessie

4

@Pawel13sz TAK dla Neymara

9

Rzygać się chce czytając takie rzeczy xD


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

34

Kevin De Bruyne o bezużytecznej statystyce skuteczności podań:

„Uważam, że 'skuteczność podań' to jedna z najbardziej bezużytecznych statystyk w futbolu. Mogę mieć 96% skuteczności podając w bok lub do tyłu, nie tworząc żadnego zagrożenia przez cały mecz. To znaczy, że tak naprawdę nic nie zrobiłem. Jaki to ma sens?"

0

@Faro ....... xD

8

Najlepsza drużyna na świecie z najlepszym trenerem chcą powrotu Gundogana do Manchesteru ale jak widać Barcelona jest tak mocna że dla nas taki piłkarz jest za słaby ;P

0

@Cule1234 Laporta i Deco won.

1

@Rewolucja123 Najlepsze jest to że są tu naiwniacy którzy wierzą w te brednie że to decyzja Flicka o pozbyciu się Gundogana xd

5

AS: Flick przekazał w 2008 roku Ronaldinho że nie będzie podstawowym graczem w Barcelonie.

5

Zaraz będzie news ze Flick optuje za sprzedażą Yamala i powrotem Neymara, a następcą Lewandowskiego za rok bedzie Fati lub Ferran xD

2

Teraz typowa zagrywka Laporty i jego mediów że to niby Flick nie chce Gundogana, tak samo to pieprzenie że Flick naciskał na Olmo... no tak i dlatego od 3 lat były Informacje że Barcelona szykuje powrót Olmo, a kto jest od 3 lat prezesem to chyba wszyscy wiemy ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

@Katalończyk 99 Sprawa jest jasna, muszą wywalić Gundogana żeby zarejestrować Olmo. O to w tym cyrku chodzi.

3

@MesQueUnClub96 Trzeba krytykować i uderzać w to co robi zarząd, uśmiechnięci socios pozwolili zrujnować klub Bartomeu, a teraz dalej pozwalają rujnować grubasowi

0

@Mitch_Atleta Kto sobie zaprzecza? Akurat teraz wszystkie media są zgodne ze Barca wypycha Gundogana

0

@Aragorn33 Z tego co się mówi to mamy z nim rozwiązać umowe więc zarobimy 0 euro. Taki Real by go sprzedał za minimum 20 milionów.

11

Hahaha co tu sie dzieje w tym klubie to nie mam pytań xD dom wariatów


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

5

@KacperVEB My wywalamy Gundogana żeby wgl móc Olmo zarejestrować, a gdzie tam jakiś Nico xd

8

Kabaret w tym klubie nie ma granic.


0

@macio_944 Na lewe skrzydło nikt nie przyjdzie, chyba że wywala ponad 70 milionów na Diaza to wtedy kaplica ;p

1

Najważniejsze że wygrana na trudnym terenie, za tydzień chciałbym jednak rozjechania tych cwaniaków z Bilbao, tak po prostu ;)

3

Co do Lewandowskiego to warto doprecyzować że z nim nie tylko nie da się grać w pressingu ale też po prostu z Lewandowskim nie da się grać w piłkę nożną. Tyle w temacie.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@Kamiloza91 Fakty są takie ze olalismy ta pozycje, połowa sierpnia i nic w tej kwestii się nie dzieje i chcemy prawdopodobnie grać na tej pozycji 17 latkiem, można i tak, a w sumie lepiej Bernalem niż wciskać tam miernego de jonga

3

to moze lepiej przegrac ten mecz xd kabaret w tym klubie nie ma granic

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@PatrykBarca Liverpool chce 75 mln a Deco jest tak nagrzany na Diaza że da każdą cenę.

3

@Faro Dla Ter Statementa wszystkie gole jakie wpuszcza to przypadek ;p

2

@peetwithbarca Lewy taki doświadczony a od dłuższego czasu gra gorzej niż jakiś średni junior.

0

Gruby wszedł do akcji i po 3 dniach transfer Nico oficjalnie upada xD

0

Laporta bierze sprawy w swoje ręce

4

Inigo Martinez po meczu: My biegamy jakbyśmy mieli 2 wozy węgla na plecach, my ku**a nie jesteśmy przygotowani. Przyjdźcie na trening to zobaczycie co trenujemy, to trzeba wszystko powiedzieć, szkoda gadać co my ku**a trenujemy, to jest niemożliwe. Żadnej dynamiki, żadnej szybkości no nic nie robimy, tylko jakieś dziwne na chodzonego gry ku**a to jest skandal. A później tak gramy ku**a. Ja z Christensenem jesteśmy obrońcami, nie jesteśmy kreatywnymi zawodnikami i my mamy rozgrywać w tej Barcelonie? Od tego jest Gundogan ktoś inny taka jest prawda.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?