Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gerardo Pornero: Jeśli Nico Williams odmówi Barcelonie, to transferem Deco na lewe skrzydło będzie Ansu Fati.
9
Mikel Merino jest priorytetem w przypadku pozyskania pomocnika, nad którym pracuje Barcelona. Hansi Flick chce pomocnika typu box to box. Szukają doświadczonego zawodnika, a Merino idealnie wpisuje się w ten profil
0
@RosjaninBut Żaden Nico nie przyjdzie.
37
@Kgorecki2500 Tusk znowu bredzi.
1
Chelsea jest gotowa do walki o Nico Williamsa.
FC Barcelona jest mocno zainteresowana zawodnikiem, ale Chelsea wykonała już swoje przygotowania i jest gotowa na transfer Hiszpana.
The Athletic
2
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 Wydaje mi się że wypozyczą jeszcze na rok tego Cancelo ale zależy czy City znowu pójdzie na ręke ;p
@Sysia11 Gavi na 99% będzie podstawowy tym bardziej u takiego trenera jak Flick który takich wojowników ceni najbardziej.
4
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @macio_944 Nico i Merino i jak dla mnie mogą zamykać okienko, lepiej nie przekombinować :D
Byle jeszcze tych Lengletów się pozbyć i będzie git.
@Sysia11 Jeśli de Jong dalej będzie pokazywał dotychczasowe "zaangażowanie" to Holender u Flicka dobrze pozna ławkę rezerwowych ;p
8
Barça uważa, że umowa za Mikela Merino może zostać sfinalizowana za około 20 milionów euro, gdyż jego kontrakt wygaśnie w przyszłym roku.
Hansi Flick dał już zielone światło na podpisanie kontraktu.
19
#Parody
Mateusz Borek: Atakujecie mnie. Od rana. Na Twitterze. Na instagramie. I ja mam takie pytanie do was. Czy wy ludzie jesteście chorzy? Chorzy psychicznie? Już nie moge słuchać tego pierd**enia.
No czegoś tam nie przewidzialem ma tym euro. Tak zdarzyło się. Ale wy co myślicie? Że ja jestem jasnowidzem? Ludzie. Jestem ekspertem. I nawet najlepszemu. Czasami coś nie wyjdzie w 100%.
Więc generalnie. Nie mam sobie nic do zarzucenia. A wy skończcie pierd**ić. Że Borek sie nie zna. Że Borek jest marny. Bo to wy się na znacie. Banda frajerów. Nie macie szacunku. Zasad. Honoru. Jak macie problem. To przyjdźcie pod biuro kanału sportowego. I sobie w 4 oczy po męsku wyjaśnimy pare spraw. Tyle ode mnie. I porada na reszte dnia. Usiądźcie. Zastanówcie się. I może się pomodlijcie. Szczególnie o rozum. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Comentateiro @Kessie @barcelonaLM @mekston
1
@macio_944 z polityką się można troche poszczypać ;d ale generalnie to mimo że mam w większości prawicowe poglądy to jestem np za łatwiejszym dostępem do aborcji, więc partii dla mnie w tym kraju nie ma na którą bym mógł spokojnie głosować, a na ostatnich wyborach do europarlamentu nawet nie byłem bo Konfa w moim okręgu nie miała kandydatów na których bym chciał zagłosować i tak to się kręci,
ale chociaż kibicowsko zawsze w pełni się zgadzamy :D
3
Uwielbiam Argentyne... Ale kocham Hiszpanie
8
#Parody
Mateusz Borek: Dzisiaj mamy święto. Wielki mecz. Wielkie wydarzenie. Czy wielki Jude Bellingham zapewni sobie złotą piłke? Czy futbol wróci do domu? Czy Harry Kane zdobędzie pierwsze trofeum? Już wam odpowiadam. Bo należy to uplastycznić.
A więc generalnie. Uważam że tak. Anglia wygra. Anglia będzie mistrzem Europy. Dzieciaki z Hiszpanii nie wytrzymają. Spalą się w tym wielkim. Kosmicznym meczu. Możecie mnie atakować. Pisać że bredzę. Ale wiecie co? To ja się zajmuje piłką od 40 lat. To ja jestem ekspertem. Także dajcie sobie spokój. Otwórzcie sobie piwko. I tyle w temacie. Pozdrawiam. Miłego oglądania.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @barcelonaLM @Comentateiro @mekston @Kessie
4
@Criss18Barca uśmiechnięci i zawistni wyborcy koalicji :)
2
Atencjusze z Lewusem na czele pokupowali sobie wykształcenia i zadowoleni xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
4
Do Niemiec przyjeżdżam już od trzydziestu lat, a teraz muszę przyznać, że nie poznaje tego kraju. Nie mówię o przemianie narodowościowej, ale szeregu innych kwestii.
- Tu jest bałagan, jest brudno, w hotelach nie mówią w języku angielskim, autostrady są rozkopane, a do tego są cały czas wypadki…
- Mateusz Borek w Kanale Sportowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Myślałem ze Francja zabije Hiszpanów tym swoim doświadczeniem i wyrachowaniem, lecz jestem mega pozytywnie zaskoczony, a nasz Yamalek? Coś niesamowitego, ale na ten moment najważniejsze że nasza Hiszpania wywaliła tych murzynów z Francji ;))
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
Tu z 3;0 będzie dla Francji
0
Hiszpania do domu
0
@eckov Dokładnie ale niestety w Barcelonie nie znają się na futbolu..
0
Wszystko wskazuje ze jednak wybierzemy tego placka Williamsa zamiast tego super talentu z Championship..
5
@Cule1234 Jaden nie rób nam tego... Barcelonismo na Ciebie czeka.
0
Jaden Philogene tik tak tik tak tik tak #czekaMY
6
@JimMorrisonFCB To jest ten jeden z tych wiecznie tolerancyjnych i uśmiechniętych wyborców ;P
3
To była ta mocarna Austria którą Borek tak straszył?
0
@Rust_Cohle Goat.
1
Footroll: Przyjąłbym na miejscu Barcelony ofertę 250 milionów za Lamine Yamala.
10
Dla mnie ten Nico Williams to jest jakiś taki.. chce robić z siebie taką wielką gwiazde w reprezentacji Hiszpanii, taki jak to się mówi typowy Bask, w garniturze i najważniejszy jest wygląd a nie sama gra.. on mi się wydaje ma bardziej taką role aroganta w tej reprezentacji ale szczerze powiem że ja bardzo zdziwiony jestem że on w ogóle jest łączony z FC Barceloną i cały czas będę uważał i brnął w kierunku że jednak Jaden Philogene jest od niego lepszym piłkarzem.
5
@LukaszFan Jaden Philogene, mówi to panu coś ? ;p
6
@macio_944 Sam sie zgłosiłem ;P