18

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Czytam. Obserwuję. I nie wierzę. Nie wierzę w to co się dzieje w Barcelonie. Ponawiam mój apel do Joana Laporty. Chłopie. Zastanów się chociaż raz. I rozwiąż chłopie ten klub. Po co to ciągnąć? Ludzie. Przez kolejne. Conajmniej 30 lat. To Real Madryt będzie górą na świecie.
Natomiast. Generalnie. Ja teraz tylko czekam na Kylianka w Madrycie. Żyję tylko tym. Bo jestem fanatykiem. Człowiekiem sportu. Człowiekiem który to kocha. W takiej Barcelonie kochają. Lecz tylko ego i pieniądze.
Tyle póki co ode mnie. Dobrego weekendu. Pijcie.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Comentateiro @Kessie @barcelonaLM @mekston

23

Szanuje tych ludzi

0

@Arden Raczej już nigdy nie zagra dla Barcelony.

19

Komentarz usunięty

3

@Qlimax86 No Roberto nie zejdzie poniżej pewnego poziomu, bo od lat już jest na miernym poziomie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Xavi w grudniu: „Mam nadzieję, że Vitor Roque dołączy do nas w styczniowym okienku. Byłoby to kluczowe dla zespołu, mógłby nam bardzo pomóc”.

„Zobaczymy, jak wszystko pójdzie, jest jeszcze wcześnie, ale na pewno chcę Vitora tutaj w Barcelonie tak szybko, jak to możliwe”.


A teraz czytam tu jakieś pieprzenie ze Roque przyszedł bez zgody sztabu szkoleniowego XDDD

4

@Kgorecki2500 Juz niedługo!

2

Dzieje sie ;p

1

Cudowna drużyna z Leverkusen xD niech ta historia trwa jak najdłużej

30

Co z tego że Real wygrał La Lige i jest w finale Champions League,
najważniejsze że chłopaki w Barcelonie są zjednoczeni jak nigdy dotąd i spotkają się na grillu u Lewusa żeby omówić swoje błędy ;p

0

@Cules1990 aż se to wyobraziłem xD

2

@pres Według mnie złota piłkę powinien dostać Araujo za odpowiedzialne zachowanie w kluczowym momencie ćwierćfinału ligi mistrzów :)

4

Mentalność Realu Madryt to coś niesamowitego

10

@GeneralXavi Uważam identycznie, emocje przy tym były nie do opisania.. serce się zatrzymało.

4

@Pedri16Future Ale każdy z nich co wymieniles to są naturalni prawo skrzydłowi xD lewego skrzydła nie mamy od czasów Neymara

0

@Albatros no Laporta się pewnie spodziewał że nawet top4 w lidze nie będzie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Firestone Oczywiscie.

0

A wiecie że w Championship jest taka zasada że jak np pierwszy mecz wygrasz 6-0 a w rewanżu przegrasz chociaż 1-0 to jest dogrywka.

2

4

@MesQueUnClub96 Tak dla zwolnienia Xaviego

3

Gerard Pornero: Rafa Marquez zostanie trenerem Barcelony albo nie zostanie trenerem Barcelony.

1

PSG rusza po Yamala ;p

0

@Albatros Barcelona też za tą podwyżką dla tego pajaca głosowała, a taki Real był przeciw więc kolejna kompromitacja ze strony Barcelony xd

4

Klub mem na boisku i poza nim..

0

Xavi Hernadez:"murawa była za mokra ".

1

@Lucyfffer Mbappe da im minimum tyle goli co Benzema w prime ale okej xd

4

Ale są tu jacyś użytkownicy co widziałem którzy mówią że jak Mbappe przyjdzie do Realu to nie będzie źle xDD
Real nas je*ie bez napastnika a co dopiero z Mbappe.
Ale spokojnie będzie Marquez i Lewus i kopana piłeczka ;)
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Deviler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?