Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 A to nie przyjmą ich do siebie ci wyborcy którzy go popierają?
0
Ciekawe czy uśmiechnięta koalicja dotrwa do końca roku ;p
1
Klasyczek ze strony Barcelony czyli rozwiazanie umowy xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pierwsza z brzegu reprezentacja z Europy wyjasni argentynke na mundialu 2022
3
@zodiak_10 @Lionel_Messi10 Ale ta pierwsza lepsza Europejska drużyna ich wyjaśni nie? Albo Brazylia? Bo dalej czekam
1
Tomasz Kłos „Brak powołania dla Kamila Glika to największe zaskoczenie. Myślałem jednak, że Michał Probierz go powoła. Ktoś może powiedzieć, że Kamil miał długą przerwę i nie grał, ale ważne, że grał ostatnie mecze w lidze.”
1
Były szwagier Laporty
0
Przereklamowany Bayer sprowadzony na ziemie a w nastepnym sezonie pewnie 5 miejsce w Bundeslidze ;p
0
@Rewolucja123 A więcej wygrał xd
1
Nagranie ze spotkania Xaviego z Laporta
0
A kogo chce byly szwagier Laporty?
4
Gratulacje, pełne zjednoczenie
0
Dzis tez będzie szczery?
3
@Kgorecki2500 Sex afera w klubie Roberta Lewandowskiego.
3
Robia to po meczach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Xavi se queda
2
@El Plutoninho Zamykali mi kupon frajerzy xd
0
Nie moge się doczekać rozpoczęcia kolejnego sezonu oczywiście z Xavim jako trenerem. Xavi quedate.
1
Xavi Hernandez, Xavi Hernandez, Xavi Hernandez...
2
@Coutinho007 To jakim klocem musi byc lewandowski
0
Joan Laporta w loży VIP:"Nie ma tematu odejścia Xaviego Hernandeza. To nasza legenda, a dzisiejszy mecz jest dowodem na to że nasz projekt idzie w odpowiednim kierunku. Visca Xavi! "
0
Atletico coś gra czy lipa?
0
Jürgen Klopp o Var:
„Sposób, w jaki jest używany, jest zdecydowanie niewłaściwy... Głosowałbym przeciwko VAR”.
„Problem nie leży w samym systemie, lecz w ludziach, którzy go obsługują. Ponieważ nie możemy zmienić tych ludzi, więc głosowałbym za zniesieniem VAR".
3
Komentarz usunięty
1
@Deviler Xavi se queda
2
@MesQueUnClub96 Xavi Hernandez
10
Xavi już zrobił z gęby dupe, więc jego słowa w tych wszystkich wywiadach są nic warte. Ciągłe lanie wody.
5
Xavi se queda, wieczorem wspólne oświadczenie z grubasem że mamy fenomalny projekt i ze jest pełna wiara i że jesteśmy zjednoczeni jak nigdy dotąd i tyle.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10