1

Jaden Philogene > Nico Williams

1

@Rust_Cohle Kolego. Chłopie. Pomyliłeś odwagę. Z odwaznikiem. Borek. To nie jest nalepka. Na kibel.

0

Hiszpania sie kompromituje

1

To się Hiszpania popisała xDD

7

Deco: "Jaden Philogene takim super talentem jest, a Nico Williams po prostu nie."

1

@Hubertusk Taki mocny ze do tej pory na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Anglii zagrał 8 minut.

5

A kto to ku**a jest Jaden Philogene?
Niespełna 23 letni Angielski "talent" z 2 ligi xD
Szkoda nawet coś o nim bardziej komentować

25

#Parody

Mateusz Borek: Czytam sobie. Obserwuje. Od rana przeglądam. Informacje o Yamalu. O kosmicznej ofercie 250 milionów. Od PSG dla Barcelony.
I dla mnie osobiście. Powinien tam Yamal odejść. Dlaczego? Lepszy klub sportowo. Poza sportowo również. Dużo lepsze możliwości rozwoju. Hiszpański trener. Lepsze pieniądze. No ludzie. Wszystko się w tym zgadza.
A z PSG po kilku latach. Może spokojnie. Odejść. Powiedzmy do Anglii. Lub nawet do Realu Madryt. Ja generalnie to widzę. Wierzę w taki scenariusz. Ojciec Yamala jest fanem. Wręcz fanatykiem Królewskich.
I tak wiem. Kibice Barcelony będą teraz mnie atakować. Będą mówić że Borek zdemolowany w weekend. Że Borkowi przygrzało. Że Borek bredzi.
Ale wiecie co? Ja się wami nie przejmuję. Bo mam dystans. Dlatego tacy frajerzy mnie nie ruszają. Bo tak zostałem wychowany. W mojej małej miejscowości. Zasady. Honor. Szanowanie bliźniego. Tego wam. Wy mali. Smutni ludzie życzę. Tyle poki co ode mnie. Lecę się schłodzić. Dobrym. Mocnym drinkiem. Trzymajcie się.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM

2

Już nie będzie Kamila Grosickiego na następnych Mistrzostwach Europy. Pożegnanie Kamila Grosickiego z Mistrzostwami Europy… Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę. Coś niewiarygodnego! siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Kamila na całym świecie, jak Mistrz Świata Kylian Mbappe, który powiedział, że Kamil go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu piłki nożnej. Tego fenomenu popularności, rekordowa telewizyjna widownia. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Turbo Grosika już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Kamilu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Kamil! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

1

Hiszpania dziś łatwo z Albanią czy myślicie że sobie odpuszczą?
I co z tymi Włochami, bo patrząc jak oni grają to sie nie zdziwie jak przewalą z tą Chorwacją mimo ze też słaba w tym turnieju xd

@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @okiemtypera_lucaxx95 @Lionel_Messi10

1

@Rust_Cohle Dałem ze jednego strzelą Gruzini i chociaż tego nie zepsuli łamagi xD

14

#Parody

Mateusz Borek: Jestem zły. Jestem rozczarowany. Jestem rozgoryczony. Czuję się oszukany. Mam parę słów do trenera. Do Michała Probieża. Chłopie. Ty nas oszukałeś. Oszukałeś. Kibiców. Piłkarzy. Prezesa Kuleszę. Powiem Ci jeszcze tyle. Nie chce już widzieć. Tych Twoich garniturów. Tych Twoich groźnych przemówień. Tylko pakuj się. i wyjazd. Do końca z nim. Panie Prezesie Kulesza.
Co do meczu. Generalnie. To były momenty. Dobre wejście Lewego. Rozmawiałem z nim po meczu. Zależało mu najbardziej. Drużyna mu znów nie pomogła.
Ale umówmy się. Z pozorantem na ławce. Drużyna nigdy nie pomoże.
Tyle ode mnie. Pozdrawiam. A teraz osobiście. Trzymam kciuki za Portugalię Cristiano Ronaldo.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Kessie @Comentateiro @mekston @barcelonaLM

3

4

Coś mi się wydaje że Lewus to nam kibicom Barcy sporo wkur**enia zagwarantuje w nadchodzącym sezonie xD go już nawet Flick nie naprawi

9

Teraz już tak na spokojnie to się można pośmiać że większość narodu dała się nabrać na ten mecz z Holandią w którym gdyby nie parodysta Depay to 4 zdobyte bramki byłyby zdobyte przez Holendrów już w pierwszej połowie xD a z Austrią to już był tradycyjny mecz Polaków o wszystko czyli obsrane majty i zero taktyki, a jeszcze ten Bednarek na obronie.. ile już lat z tym gościem jest cyrk? Ciekawe jak długo każdy kolejny trener będzie go wystawiać ;P o reszcie tych piłkarzyków poza Wojtkiem Szczęsnym nawet nie ma co opowiadać, a na mecz z Francją to najlepiej wystawić pełną rezerwę, być może pokażą troszeczke walki chociaż i tak wątpię.
Najważniejsze że już wakacje ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @michal26 @Deviler @Comentateiro @Kessie @Pawel13sz

0

Pierwsze 0;0 sie szykuje xd

1

Turcja dzisiaj wygrana czy będą problemy jak myślicie?

Pytam również osoby które nie grały w piłkę i nigdy nie prowadziły treningu ;)

7

Jeszcze tylko mecz o wszystko i mecz o honor i na samolot powrotny.

7

Holandia już powinna z 5 wsadzić w tej połowie

0

Szymański niepelnosprawny

3

Niestety xDDDDD

7

Lecimy

13

#Parody

Mateusz Borek: Ludzie. Czego my się boimy? Holandii? Naprawdę? Jakiś rowerzystów? No ludzie. Przestancie tak myśleć. Powiem więcej. Holandia to przeszłość. Bez zdrowia. Bez zwrotności. Tylko wystarczy nacisnąć. Z miernym trenerkiem. Bez wizji. Bez pomysłów. Bez taktyki.
Dlatego osobiście uważam. Generalnie. Że jeśli Polak nie wierzy. W naszą reprezentację. To nie jest prawdziwym Polakiem. Ja jestem patriotą. Z małej miejscowości. Wiem co to Polska. Wiem co to honor i walka. Dlatego wierzę w naszych chłopaków. Oddadzą serce dla orzełka. A dla internetowych napinaczy. Mam krótki apel. Nie oglądajcie meczu. Ja będę komentował dla prawdziwych Polaków. Nie dla frajerów. Tyle ode mnie. Miłego po południa. Miłego oglądania. Do boju Polsko.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Deviler @Comentateiro @barcelonaLM @Kessie @mekston

1

@Rust_Cohle Dałem ostatecznie że Niemcy wygrają przewagą minimum 2 bramek ale jak Rudiger walnął tego samobuja to od razu mi się Twój typ przypomniał xD
Więc póki co kupon w grze, a na Polske z Holandią masz coś ciekawego? Bo z tymi naszymi orłami to kompletnie nie wiem co zrobić, a 3 porażek na łatwizne nie chce dawać ;p

1

Jako że rusza dzisiaj EURO to wypadałoby coś znowu pograć i przegrać u buka ;)
Więc co tam macie ciekawego do zagrania na ten pierwszy weekend z mistrzostwami? ;p

@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @okiemtypera_lucaxx95 @Lionel_Messi10

1

@jacobFCB Ale uśmiechniętym pasuje ;D

1

@Saviola88 ich ludzie w warszawie

7

@tristan87 Policjant czy wojskowy w Uśmiechniętej Polsce, zaniedługo nic nie będzie mógł zrobić imigrantowi

3

@Lucerfi To są ideowcy Tuska

5

@tristan87 Frajer Kosiniak do dymysji, uśmiechnięty pseudo minister

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?