Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jako nowy prezes TVP ogłaszam, że budynek przy ulicy Woronicza nie jest już główną siedzibą Telewizji Publicznej.
12
Witam. Ogłaszam się nowym prezesem Telewizji Publicznej. Dziękuję serdecznie.
0
Moj wujek właśnie stwierdził że Tusk to diabeł :D
10
Sepp Maier: Szczególną cechą Harry'ego Kane'a jest to, że pracuje również dla drużyny. Jest bardzo dobry dla Bundesligi. Jest zdecydowanie bardziej wartościowy i lepszy niż był Robert Lewandowski.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @AlexDark00 @Kessie
2
VICENTE DEL BOSQUE:
„Kiedy byłem trenerem Realu Madryt, jedyną rzeczą, którą Barcelona świętowała były urodziny klubu”.
23
Mateusz Borek: Trzy słowa. Co powinna zrobić Barcelona z Pedrim? Sprzedać. Zapomnieć. Przyznać się do błędu. Bo ja naprawdę. Dawno. Bardzo dawno. Nie widziałem tak przereklamowanego zawodnika jak Pedri. Zero siły. Zero dynamiki. Zero walki. No ludzie. I ktoś jest jeszcze na tyle bezczelny. By porównywać go z Judem Bellinghamem? Naprawdę? Szanujmy się. Tyle ode mnie. Miłego po południa.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @mekston @Kessie
2
Javi Liqier: Sztab FC Barcelony będzie pracował nad tym, by Pedri wrócił na wiosenne El Clasico.
W klubie nie ma pośpiechu.
9
@AmigoBlancos Typowy kanał ściekowy.
3
@RichardWinters A ta Rosja już upadła w koncu? Bo Wolski ekspert mówił ze maksymalnie do maja 2022 roku wytrzymają.
1
Jakie typy na dzisiejszy mecz United z Aston Villą? ;d
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
3
@Pawel13sz A później odpadniemy z Napoli i będzie ze wrócimy silniejsi i teraz to już na pewno koniec żartów.
4
@tomek8756 Prawdziwi katolicy.
2
@LM10GOAT Xavi po 2 latach sie zorientował ze do tych piłkarzyków bez psychiki trzeba ostro? Kabaret w tym klubie nie ma końca.
5
PGMOL oficjalnie potwierdza błąd w meczu Liverpool kontra Arsenal. Ręka Ødegaarda została źle oceniona, co mogło zakończyć się rzutem karnym dla The Reds. PGMOL zobowiązuje się do kontaktu z Liverpoolem, przyznania się do błędu i przeprosin.
22
Jak to mówią dzień święty należy święcić, a chyba każdy pamięta co się działo w Kanie Galilejskiej, gdy wódki zabrakło na weselu i już chciały Żydy(bo to wszystko Żydy były) wysłać kogoś na wielbłądzie na meline żeby przywiózł, ale wtedy Pan Jezus wstał i powiedział "zara zara chłopaki poczekajcie, dajcie mnie tu wody i ja wam te wodę na miejscu w wódke zrobie" No i zrobił i od tego czasu prawda dzień święty się święci. ;)
1
@michal26 Jeśli Xavi po tym sezonie dalej będzie trenerem Barcy to Laporta tak samo do wywalenia, mamy dobrą kadre, a akcje na boisku lepsze od nas robi na spokojnie jakieś Bilbao czy drużyny z połowy tabeli ligi francuskiej xd
2
Mbappe nadchodzi tik tak tik tak tik tak...
15
Cholera no i przerwali mi teraz reklamy na Polsacie jakimś dziwnym filmem
0
@tbas Wróci do Barcy żeby Grzesia Krychowiaka miec okazję potrenować.
7
Pozdrowienia dla dobrych chłopaków którzy oglądają świat zza krat i nie mogą z nami świętować.
PDW.
0
Grzegorz Krychowiak nadchodzi.... Tik tak Tik tak Tik tak..
7
Für Deutschland.
9
Javi Liqier: Xavi Hernandez naciska na styczniowy transfer Grzegorza Krychowiaka.
11
Świąteczną atmosfere czas zacząć https://x.com/ViceVersa2023/status/1738884465500303590 :)
0
@Popitek12 Tak, pisowski wujek dostał strzała.
29
#Parody
Mateusz Borek: Moi mili. Z okazji świąt. Bożego Narodzenia. Życzę wam spokoju. Więcej luzu. I zdrowia przede wszystkim. Również mniej jadu w kierunku innych osób. W szczególności do mnie. Bo naprawdę ludzie. No nie rozumiem. Ile razy można robić memy z moją osobą. Wyśmiewać. Atakować. Chcecie? To spotkajmy się gdzieś. Może być po pasterce. I sobie wyjaśnimy osobiście parę spraw.
To tyle ode mnie. Bierzcie przykład ze mnie. Spokój. Opanowanie. Dystans. Tak mnie wychowała moja Dębica. W której właśnie przebywam. Dobrego karpia. Nawet dla tych żałosnych internetowych napinaczy. Frajerów. Którzy myślą że są lepsi ode mnie. Spokojnych świąt. Życzę ja. Mati Borek.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @barcelonaLM @Barca1992 @Comentateiro @mekston @Kessie
1
@Deviler Bredzisz.
12
Uwielbiam te gadki w Barcelonie w ciągu sezonu ze "aspirujemy do wszystkich pucharów", a potem na wiosnę gdy już prawie wszystko przegraliśmy gadki że "wrócimy silniejsi i że oczywiście wiemy co musimy poprawić" XD
Wesołych świąt ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
Xavi Hernandez; Club America to jeden z najlepszych zespołów na świecie.
23
Uważaj gowniarzu żebyś Ty nie siedział