6

Jako nowy prezes TVP ogłaszam, że budynek przy ulicy Woronicza nie jest już główną siedzibą Telewizji Publicznej.

12

Witam. Ogłaszam się nowym prezesem Telewizji Publicznej. Dziękuję serdecznie.

0

Moj wujek właśnie stwierdził że Tusk to diabeł :D

10

Sepp Maier: Szczególną cechą Harry'ego Kane'a jest to, że pracuje również dla drużyny. Jest bardzo dobry dla Bundesligi. Jest zdecydowanie bardziej wartościowy i lepszy niż był Robert Lewandowski.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @AlexDark00 @Kessie

2

VICENTE DEL BOSQUE:

„Kiedy byłem trenerem Realu Madryt, jedyną rzeczą, którą Barcelona świętowała były urodziny klubu”.

23

Mateusz Borek: Trzy słowa. Co powinna zrobić Barcelona z Pedrim? Sprzedać. Zapomnieć. Przyznać się do błędu. Bo ja naprawdę. Dawno. Bardzo dawno. Nie widziałem tak przereklamowanego zawodnika jak Pedri. Zero siły. Zero dynamiki. Zero walki. No ludzie. I ktoś jest jeszcze na tyle bezczelny. By porównywać go z Judem Bellinghamem? Naprawdę? Szanujmy się. Tyle ode mnie. Miłego po południa.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @mekston @Kessie

2

Javi Liqier: Sztab FC Barcelony będzie pracował nad tym, by Pedri wrócił na wiosenne El Clasico.
W klubie nie ma pośpiechu.

9

@AmigoBlancos Typowy kanał ściekowy.

3

@RichardWinters A ta Rosja już upadła w koncu? Bo Wolski ekspert mówił ze maksymalnie do maja 2022 roku wytrzymają.

1

Jakie typy na dzisiejszy mecz United z Aston Villą? ;d
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

3

@Pawel13sz A później odpadniemy z Napoli i będzie ze wrócimy silniejsi i teraz to już na pewno koniec żartów.

4

@tomek8756 Prawdziwi katolicy.

2

@LM10GOAT Xavi po 2 latach sie zorientował ze do tych piłkarzyków bez psychiki trzeba ostro? Kabaret w tym klubie nie ma końca.

5

PGMOL oficjalnie potwierdza błąd w meczu Liverpool kontra Arsenal. Ręka Ødegaarda została źle oceniona, co mogło zakończyć się rzutem karnym dla The Reds. PGMOL zobowiązuje się do kontaktu z Liverpoolem, przyznania się do błędu i przeprosin.

22

Jak to mówią dzień święty należy święcić, a chyba każdy pamięta co się działo w Kanie Galilejskiej, gdy wódki zabrakło na weselu i już chciały Żydy(bo to wszystko Żydy były) wysłać kogoś na wielbłądzie na meline żeby przywiózł, ale wtedy Pan Jezus wstał i powiedział "zara zara chłopaki poczekajcie, dajcie mnie tu wody i ja wam te wodę na miejscu w wódke zrobie" No i zrobił i od tego czasu prawda dzień święty się święci. ;)

1

@michal26 Jeśli Xavi po tym sezonie dalej będzie trenerem Barcy to Laporta tak samo do wywalenia, mamy dobrą kadre, a akcje na boisku lepsze od nas robi na spokojnie jakieś Bilbao czy drużyny z połowy tabeli ligi francuskiej xd

2

Mbappe nadchodzi tik tak tik tak tik tak...

15

Cholera no i przerwali mi teraz reklamy na Polsacie jakimś dziwnym filmem

0

@tbas Wróci do Barcy żeby Grzesia Krychowiaka miec okazję potrenować.

7

Pozdrowienia dla dobrych chłopaków którzy oglądają świat zza krat i nie mogą z nami świętować.

PDW.

0

Grzegorz Krychowiak nadchodzi.... Tik tak Tik tak Tik tak..

7

Für Deutschland.

9

Javi Liqier: Xavi Hernandez naciska na styczniowy transfer Grzegorza Krychowiaka.

11

Świąteczną atmosfere czas zacząć https://x.com/ViceVersa2023/status/1738884465500303590 :)

0

@Popitek12 Tak, pisowski wujek dostał strzała.

29

#Parody

Mateusz Borek: Moi mili. Z okazji świąt. Bożego Narodzenia. Życzę wam spokoju. Więcej luzu. I zdrowia przede wszystkim. Również mniej jadu w kierunku innych osób. W szczególności do mnie. Bo naprawdę ludzie. No nie rozumiem. Ile razy można robić memy z moją osobą. Wyśmiewać. Atakować. Chcecie? To spotkajmy się gdzieś. Może być po pasterce. I sobie wyjaśnimy osobiście parę spraw.
To tyle ode mnie. Bierzcie przykład ze mnie. Spokój. Opanowanie. Dystans. Tak mnie wychowała moja Dębica. W której właśnie przebywam. Dobrego karpia. Nawet dla tych żałosnych internetowych napinaczy. Frajerów. Którzy myślą że są lepsi ode mnie. Spokojnych świąt. Życzę ja. Mati Borek.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @tomek8756 @barcelonaLM @Barca1992 @Comentateiro @mekston @Kessie

1

@Deviler Bredzisz.

12

Uwielbiam te gadki w Barcelonie w ciągu sezonu ze "aspirujemy do wszystkich pucharów", a potem na wiosnę gdy już prawie wszystko przegraliśmy gadki że "wrócimy silniejsi i że oczywiście wiemy co musimy poprawić" XD

Wesołych świąt ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

Xavi Hernandez; Club America to jeden z najlepszych zespołów na świecie.

23

Uważaj gowniarzu żebyś Ty nie siedział

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?