Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na trybunach "Xavi powróć"
0
@Rupert_Haubica atak również
1
Mamy już dobre przetarcie jeśli chodzi o wpier**l przed Liga Mistrzów, oglądam pierwszy mecz Barcy od kwietnia i tradycyjnie bez zmian ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
3
Gerard Pornero: Joan Laporta w ostatnich minutach nawiązał kontakty z otoczeniem Neymara.
4
Bardzo dobry skład, bez lewego skrzydła, bez defensywnego pomocnika oraz z starym drewniakiem na napastniku, piękny skład ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Widze ze już nawet w pucharze gampera wchodzimy w etap kompromitacji xD dobre przygotowanie do ligi mistrzów
5
@tristan87 W sytuacji gdzie akurat mógl a raczej powinien podać.
9
@Kamiloza91 chłop się nie nadaje od przynajmniej półtorej roku już.
4
Z takim napastnikiem jak Lewandowski nie wygramy żadnego pucharu w tym sezonie, chłop odstaje pod każdym względem a te jego cofanie się do rozgrywania.. przecież to jest kryminał. Oby odszedł jak najszybciej z tego klubu. Zarobki 32 miliony brutto warto przypomnieć xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
@Kgorecki2500 @kuz Neymar oczywiście to inna skala wiadomo ;p
Ale co do tej reszty pilkarzy to przynajmniej po drugiej stronie zawsze był klub wielki z dużym hajsem a tutaj nie potrafimy gościa z Bilbao wyjąć xd
4
Jeden z największych cyrków ostatnich lat
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
3
Jeszcze brakuje teraz wypowiedzi od Nico Williamsa typu "Bardzo się cieszę że mogłem tego grubasa Joana Laporte wodzić za nos od 2 miesięcy, pozdrawiam fanów Athleticu. Mam nadzieje że 24 sierpnia rozjedziemy Barcelonę na boisku" xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@kuz Ale Romero i paru innych mówiło że Nico chce przyjść!!1! Więc jak to? Niesamowite
1
@kamiVeB Od dłuższego czasu wiadomo że Nico nie przyjdzie ale jak niektórzy wierzą w te newsy to ich xd Romero będzie wciskał jeszcze kity w tym tygodniu
2
W tym tygodniu Bilbao ogłosi przedłużenie kontraktu z Nico Williamsem i to na tyle będzie z tej wielkiej "akcji" Laporty :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Komentarz usunięty
3
Jakbym nie wiedział o co chodzi to w każdym momencie bym powiedział ze to chłop, nawet pół procenta w nim nie ma z kobiety xD ale ok uśmiechnięci zadowoleni ;)
@Kgorecki2500 @michal26
0
Mocny ten tajwańczyk
0
@Lisek Ale 10 miejsce to sukces hehe
0
Maria Andrejczyk: Nie miałam mentalu żeby dziś daleko rzucać oszczepem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Działania Joana Laporty
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Najważniejszy mecz w karierach tych chłopaków, najważniejszy dla polskiej siatkówki od prawie 50 lat i pokazać w takim finale kompletne nic... no lipa co tu dużo mówić.
Szacun dla Francji bo meczycho top zagrali.
3
@AlexDark00 To że Lewy dostał rosnącą pensje w wieku 34 lat to oczywiście też jest kryminał, tylko że na De Jongu Barca mogłaby teraz jeszcze zarobić, a na Lewym już nie zrobimy nic, wystarczy że zagra 50% meczów w tym sezonie i automatycznie kontrakt się przedłuża o rok, a umówmy się ale Flick który Lewego bardzo lubi będzie dawał mu grać więc zanosi się na to że i de Jong i Lewandowski odejdą za darmo w 2026 i to jest dramat.
12
Frenkie de jong to obecnie największy pasożyt w klubie FC Barcelona, hit że taki przecietniak ma największe zarobki w całej La Liga. Niestety odejdzie dopiero w 2026 za darmo..
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Antony o nadchodzącym sezonie i swojej przyszłości w Manchesterze United:
„Mam silną mentalność i jestem w pełni skoncentrowany na swoich celach. Wiem, że ten sezon będzie zupełnie inny.”
„Możecie być pewni – nazwisko Antony będzie często pojawiało się przy bramkach i asystach.”
4
Kluczowe godziny ;p
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
3
U Romero stabilnie ;)
https://x.com/Fichajemercato/status/1821814507259224552
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @barcelonaLM @mekston
19
Łogień ku**a łogień, na oddziale Barcelony wszystko w normie, Romero dmucha w mikrofon udając płomienie. Normalne lato na naszym oddziale Barcelony ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @Deviler @mekston
4
Klucze Joana Laporty
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10