Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96Pewnie jeszcze zdążą mu kupić za gruby hajs kolejnego placka z ligi holenderskiej zanim go zwolnią xd
3
Manchester United nie planuje zmiany trenera.
Zarząd klubu koncentruje się na wspieraniu menedżera w tym trudnym momencie.
The Telegraph
0
@MesQueUnClub96 Jak juz to z Panem Mateuszem Borkiem bo to nie jest nalepka na ubikacje.
@tomek8756 Dokładnie. Zawsze celnie.
18
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Zobaczyłem sobie powołania. Do reprezentacji Polski. I trzeba pewne rzeczy uplastycznić. Bo skandalem jest brak Grabary. Niech ktoś mi wytłumaczy. Dlaczego powołania dostał. Jakiś Ameyaw. Czy inny Oyedele. Nie mamy już w Polsce swoich talentów? Białych talentów? To jest skandal.
Natomiast. Generalnie. Bardzo podoba mi się powołanie. Bartka Kapustki. Mój apel w końcu został wysłuchany. Bo to ja apelowałem. Dzwoniłem. Żeby dać mu szansę. Wiec dziękuję za to.
A co do derbów Madrytu. To mam krótkie zdanie. Powinien byc walkower i surowe ukaranie Atletico Madryt. Takie są fakty. Kto uważa inaczej. Jest ograniczony. Pod wieloma względami. Tyle ode mnie. Dobrego tygodnia.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Kessie @Comentateiro @Deviler @mekston @barcelonaLM
0
@ViscaelBarca2007 Na pewno na duży plus dla Barcelony działa to że taką mocną podstawe zespołu przez najbliższe wiele lat będą tworzyć jego dobre ziomki czyli Pedri, Cubarsi, Gavi, Bernal a jeszcze jak mu faktycznie kupią tego Williamsa to tym bardziej ;p
Ale tak jak mówisz musi to być ogarnięte i przede wszystkim trenerzy poważni w przyszłości, a nie jakieś Setieny.
0
@ViscaelBarca2007 Yamal to taki typ gracza na którego trzeba dużo wydawać bo to się po prostu opłaca pod każdym względem.
1
@Joe_Barbaro mierny i żałosny jak Koeman
0
@Transu96 Tusk się wściekł
0
@emeu Inaki Pena
3
Jan Tomaszewski grzmi nt. Szczęsnego. Według eksperta bramkarz zachowuje się co najmniej nieroztropnie.
- Jak chłopiec w piaskownicy. To dla mnie bardzo niepoważne zachowanie. Wojtek powiedział, że kończy karierę i jeszcze dworował sobie z ludzi, którzy mówili, że jednak będzie grał. Ja go broniłem, bo miał prawo podjąć taką decyzję - ocenił w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.
- Myślałem, że decyzja Szczęsnego jest ostateczna. Ma prawo zmienić zdanie, tylko jest to zbyt poważna decyzja. Wojtek musi sobie zdać sprawę, że jest idolem dla milionów ludzi, nie tylko w Polsce. Jeśli zakończył karierę, a potem zmienił decyzję, to ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza. Dla mnie to jest wzór nie do naśladowania - przekazał Tomaszewski.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
"Inaki Pena Nie ukrywa swojego niezadowolenia związanego z tą sytuacją. Wiedział, że kontuzja ter Stegena otworzy przed nim drzwi do pierwszego składu i miał nadzieję na to, że klub zaufa jego umiejętnościom. Zainteresowanie Szczęsnym, który trafi na Spotify Camp Nou, mocno go dotknęło. Cała sytuacja wywołała napięcie w szatni Barcelony" - przekazuje elnacional.cat.
0
@Roobo Lewy będzie nabijał na cieniasach bramki a przyjdzie co do czego i gościa nie ma
1
@Messibestplayerintheworld nie po jednym meczu, tylko po dwóch sezonach, gość odstaje i cofa się w rozwoju.
0
Wojciech Kowalczyk: "Wojtek Szczęsny nie przychodzi do Barcelony na bramkarza numer jeden."
2
Tego placka Balde to trzeba w przyszłym roku pogonić gdzieś, bo jest fatalny.
0
Hansi Flick: Ferran Torres rozegrał bardzo dobry mecz, lecz zabrakło mu dzisiaj szczęścia. Mam do niego pełne zaufanie, jest dla mnie kluczowym zawodnikiem.
1
Typowa Barcelona, jak juz przegrana to ostro na łeb kompromitacja musi byc xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
5
Może Flick dzięki temu spotkaniu nauczy się rotować z głową, bo to co dzisiaj odwalił ze składem to jest po prostu kryminał.
1
Lewandowski w formie xd
0
żadnych zmian xDD
0
@Roobo Ferran to bardziej osioł
2
Jeden z najgorszych meczów Barcelony w 2024 roku, kompletnie nic nie działa xd
A Ferrana bronić już mogą tylko kompletni idioci.
1
@Kgorecki2500 A no mam nadzieję, na pewno stawiam go wyżej niż Ferrana ;)
1
Ależ ten pulpecik Fati musi być tragiczny skoro przy braku Yamala i Raphini gra Pau Victor i Ferran XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
- Przesłanie Inakiego Peni jest jasne: chce mieć miejsce w bramce FC Barcelona. Ciężko pracował, aby dotrzeć do tego miejsca i nie chce, aby nieoczekiwany transfer odebrał mu szansę. Co więcej, wielu jego kolegów z szatni popiera pogląd, że młody zawodnik zasługuje na możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami - pisze "El Nacional".
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
Rzut karny dla Realu Madryt.
3
@MesQueUnClub_87 Pamiętam ze w 2022 na jego transfer nawet bardziej czekałem niż na Lewego, a pamietam również ze byli tacy którzy woleli Koulibalego XD
8
Flick potwierdza ze Kounde nie jest normalny ;P
0
Szczesny ława ;)
3
@misterio @Danny Gaucho Co tygodniowa moc futbolu z Borkiem w KS zawsze pomaga te parodie regularnie pisać ;D Borek tam wali tyle frazesów, tyle niczego po prostu że to jest prawdziwy kabaret.