12

#Parody

Mateusz Borek: Słuchajcie. Jutro się szerzej wypowiem. O dzisiejszym skandalu. Co tu dużo mówić. O kradzieży po prostu. Kolejnej zresztą. Ja jestem człowiekiem z zasadami. I u mnie takie numery. Nie przechodzą. Vinicius słuchaj. Jesteśmy z Tobą. Kochamy cie.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Deviler @Kessie @barcelonaLM

0

Vinicius Junior: „Zrobię to i 10 razy, jeśli będę musiał. Oni nie są na to gotowi.

1

@Comentateiro Będzie, Mati zbiera dodatkowe mysli.

0

@FcPortoFan1999 Co powiedział?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Będzie, Mati musi zebrać myśli po wczorajszym skandalicznym meczu.

1

Żółci vabank a w puli praktycznie nic XD

4

@Wasacz_ To prawda, ostatecznie Flicka zweryfikują wyniki lecz za te pierwsze 3 miesiące można dziękować jak to wygląda.

5

Wczorajszy mecz sprawia że możemy oficjalnie powiedzieć że póki co w tym sezonie jesteśmy najlepsza drużyną w Europie, piękne uczucie po tylu latach nijakosci :)
Flick wychodzi na to że jest po prostu geniuszem, tak najlepiej w skrócie go opisać, przywrócił kibicowi radość i tego mu osobiście nigdy nie zapomnę.
Jesteśmy w stanie wygrać lige mistrzów i teraz pierwszy raz od 8 lat faktycznie w takie coś wierzę ;)
A co do Inakiego Peni... po prostu szacun za wczorajszy mecz, wolałbym żeby bronił Szczęsny ale Pena wczoraj pokazał że coś tam jednak potrafi i myślę że ten mecz z takim rywalem zbuduje jego pewność siebie, jechałem go wiele razy od ręczników ale za wczoraj pełne uznanie i niech mu się wiedzie.
Jest pięknie i dawać już kolejne meczycho ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @macio_944 @mekston

22

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Dzisiaj El Clasico. I oczywiście. Moja krótka. Merytoryczna. Opinia. W tym temacie.
Jako kibic Realu. Zero obaw. Jestem pewny wygranej. Królewskich. Przecież w Madrycie już od wielu dni. Mają ubaw. Z wysoko postawionej linii obrony Barcelony. Przecież Real Madryt. Będzie w nich wjeżdżał. Jak w masło. Mbappe oraz Vinicius. Oni będą się wymieniać bramkami.
A teraz. Przedstawię wam krótką analizę. Kadry Barcelony.
Pena? Kompletny amator. Martinez? Przecież on już w ogóle bez zwrotności. Bez zdrowia.
Balde? Tylko wystarczy nacisnąć.
Kounde? No niby jest silny. Ale spokojnie spierasz się. Wystawiasz rękę i będzie okej.
A Yamal? No jest dobry i trzeba na niego uważać. I tak w skrócie. Generalnie. Wygląda skład Barcelony. Ludzie. Nie ma kogo. I czego się bać. Dzisiaj pewna wygrana Realu. Widzimy i słyszymy się. Jutro. Dobrego weekendu. Pozdrawiam przy dobrym trunku.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Deviler @barcelonaLM @mekston @Kessie

3

Wojciech Kowalczyk zapowiada; "Barcelona wygra 4:1 z Realem"

1

Manchester United zapytał Manchester City, czy Alejandro Garnacho i Kobbie Mainoo mogliby polecieć ich prywatnym odrzutowcem na ceremonię Złotej Piłki, ale usłyszał, że brakuje miejsc…

Klub z Old Trafford wdraża środki mające na celu cięcie kosztów na każdej płaszczyźnie.

Mike Keegan

5

@kcule14 nie zagra

0

@CLS63AMG Co zrobil?

0

@Gall Może trochę nietypowo ale jak dla mnie Michał Zewlakow jeśli ma możliwość na dłuższą wypowiedź to bardzo fajnie opowiada o piłce i rzeczach z nią związanych. A poza nim to faktycznie ciężko mi kogoś wskazać.. może Łukasz Piszczek ale on niestety za często się nie udziela.

0

Erik ten Hag o dwóch ostatnich meczach wyjazdowych:

„Z dwóch trudnych wyjazdów, Porto i Fenerbahçe, wracamy z dwoma punktami. To też jest wynik."

„Punkt w Porto, punkt w Fenerbahçe – to nie są złe wyniki, ale oczywiście chcemy wygrywać. Chcemy wygrać każdy mecz."

2

Powrotu w tym sezonie nie będzie

0

@kanver_ Xavi > Flick.

7

Kibice: Czy będzie Pan strzegł i trenował FC Barcelone?
Hansi Flick: Bezapelacyjnie do samego końca. Mojego lub jej.

2

Jako że byłem negatywnie nastawiony przed meczem to teraz cieszę się potrójnie xD piękny mecz, piękny wieczór... brakowało właśnie takiego zwycięstwa nad wielkim rywalem w lidze mistrzów. Brawo Barca :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@kuz jest fatalny to i jest krytyka

0

Gra jak za Xaviego, konkretne gowno

5

Nic nie gramy generalnie

0

@tbas gramy i tak bez bramkarza więc to i tak najmniejszy problem z tym Ferminem ;p

0

@kamiVeB Peña już pełne spodnie

3

Czyli oficjalnie Pena od 1 minuty dzisiaj, a więc obstawiam 1-3 dla Bayernu i z takim nastawieniem zacznę oglądać mecz. Nie mam zamiaru kolejny raz się podpalić przed meczem, a potem kolejny raz się za bardzo wkurzac jak odwalą znów jakieś cyrki jak w ostatnich latach xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

14

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Wczoraj w przerwie meczu. Zapowiedziałem. Orędzie. W sprawie Realu Madryt. Miało ono być smutne. Krytykujące. Miałem uplastycznić. Kilka spraw.
Natomiast. To Real znów pokazał. Udowodnił. Dlaczego jest zdecydowanie. Zdecydowanie najlepszy na świecie. Piękny powrót. Pokaz charakteru. Mentalności. Ja i Real Madryt mamy tę samą. Mentalność. Czyli mentalność zwycięzcy.
Dzisiaj czytam. Że wypada Courtois. Oraz Rodrygo. I oczywiście napaleni. Podjarani. Kibice Barcelony. Już piszą. Że w sobote łatwo. Że Real bez bramkarza. A ja wam chce tylko przekazać. Że Łunin bez nóg. Jest lepszy niż Pena z nogami.
Więc umówmy się. Ale faworytem jest Real Madryt. Takie są fakty. A Wy tam możecie. Sobie wmawiać. Inne rzeczy. Lecz polecam. Troche pokory. Pomyślcie nad sobą. Zastanówcie się. Co wy robicie. Tyle ode mnie. Pozdrawiam normalnych.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Kessie @Deviler

2

@Wasacz_ Pewnie czym bliżej wyborów to będę mięknął w kwestii II tury nawet jeśli będzie Trzaskowski, lecz póki co łudze się i mam nadzieje że Tusk wystawi nam Sikorskiego, a wtedy pierwszy raz w życiu w II turze mógłbym bez niesmaku zagłosować xd

1

@Wasacz_ Na pisowca na pewno nie zagłosuje, więc albo nie pójdę albo po prostu oddam głos nie ważny.
A jeśli PiS faktycznie wystawiłby tego idiote Czarnka to ja nie wiem czy gość w II turze by 40% przekroczył xD

8

@Comentateiro Dokładnie, ja na Sikorskiego moge spokojnie zagłosować i po prostu gościa lubię za charakter. Z całego tego rządu to on dla mnie tam jest po prostu najlepszy.
A Trzaskowski? To jest pierdoła po prostu, w 2020 zaglosowalem na niego i to był ostatni raz. Dla mnie to dla tego faceta maks to rządzenie Warszawą.. a nawet to i tak za wiele jak na niego.
@Wasacz_ Ja jako człowiek o prawicowych poglądach nie bede miał problemu zagłosować na Radosława i myślę że wielu wyborców Konfy również nie będzie miało z tym większego problemu. Dużo gorzej właśnie z Trzaskowskim xd
@Kgorecki2500 Z tym się również z nim nie zgadzam, ale patrząc na całokształt to facet ma mocne "CV" na prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?