0

Lewus i Olmo pierwsi do zmiany

0

Lewus zagrał 3 dobre miesiące i zjazd do bazy z formą xD

3

Niestety ale Barcelona Flicka nie potrafi bronić plus granie ciągle tym słabiakiem w bramce...bez dobrej obrony nie da sie wygrywać pucharów i taka jest prawda futbolu.
My w tym sezonie 4 razy zachowalismy czyste konto.. to jest żałosne.
@Lionel_Messi10

6

Borek po tym losowaniu faktycznie ostro nabuzowany ;p -



@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @KrychaFCB @Lanosss

0

Dlaczego Garnacho i Rashford nie znaleźli się w kadrze na Derby Manchesteru?

Marcus Rashford i Alejandro Garnacho nie znaleźli się w dzisiejszej kadrze Manchesteru United na mecz z Manchesterem City.
Obaj zawodnicy są zdrowi – ich nieobecność to efekt decyzji selekcyjnej Rúbena Amorima.

Amorim o Garnacho i Rashfordzie:

„To była zwykła ocena. Rozmawiałem z nimi po ostatnim treningu, obaj trenują bardzo dobrze. Zwracam uwagę na wszystko – od tego, jak trenujesz, przez to, jak się odżywiasz, po to, jak ubierasz się na mecz. Analizujemy każdy aspekt: trening, występy meczowe, współpracę z drużyną, pomoc kolegom. Wszystko jest brane pod uwagę przy wyborze składu. Muszę wybierać i to była moja decyzja. Zawodnicy to rozumieją”.

5

6

Rúben Amorim już teraz dostrzega, że praca w Manchesterze United jest znacznie trudniejsza, niż zakładał na początku. Początkowy entuzjazm po jego przyjściu szybko opadł, a codzienność w klubie okazuje się znacznie bardziej wymagająca, niż pierwotnie mu przedstawiono.

ESPN

6

Awans pewny, jesteśmy faworytem.

1

@Cvzx co mówił ten narcyz?

0

@Popitek12 Lewandowski

1

@Matheu12 Szkoda ze jak my gramy słabiej to od razu wszystkie mecze wtapiamy, a Real mimo grania kupska jest w grze o wszystko, a my mimo zajebistych 3 miesięcy jesteśmy w takiej samej sytuacji a w La Lidze nawet gorszej niz ten słaby Real.

0

@mientusek1407 najlepszy pomocnik na świecie

0

@Kamiloza91 a potem wygrają LM i tyle z tego xd

6

Laporta to jak tak dalej pójdzie to za chwile cały klub i personel sprzeda byle tego Olmo zarejestrować, profesjonalny klub sportowy ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

2

@Kgorecki2500 Polska przyjmie wszystkich?

0

@Mitch_Atleta jak było za co chwalić to chwaliłem ale jeśli w miesiąc tracimy 10 punktów jak frajerzy to tutaj obecnie ani grama pochwały byc nie może.
Mam nadzieje że wygramy najbliższe 3 mecze zaczynając od BVB, bo jeśli nie to zacznie się robić naprawdę gorąco w biurach, a szczególnie gdybyśmy przegrali z Atleti u siebie(wtedy prawdopodobnie lądujemy poza top2.)

@Beztroskii Czyści podłogi w szatni i wyczuł ten klimat ;)

0

Tomasz Ćwiąkała: W Barcelonie jest obecnie klimat jak za schyłkowego Xaviego.

2

@FanBarcy22 Jak nas od miesiąca klepią jaśki z La Liga to co dopiero z taką formą się wydarzy w LM xd
Z BVB będą ciężary a to póki co tylko Borussia.

2

Szkoda że z najsłabszym Realem od lat dajemy dupy ale cóż widocznie tak musi być, pozdrawiam zaslepionych transferem Olmo ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

Barca z taką gra nie ma czego szukać

0

@Vito9 Weźmy jeszcze Grosickiego na lewe skrzydło, moze w lepszym otoczeniu jego talent tez jeszcze eksploduje.

1

@Ronin47 Tah przynajmniej jest dostępny do grania, a Duńczyk to szklanka niestety

15

#Parody

Mateusz Borek: Słuchajcie. Niech mi ktoś wytłumaczy. Po co Mbappe przeszedł do Realu Madryt? Po co? Chłopie. Odejdź z tego klubu. Najlepiej już w styczniu. Pakuj sie i wyjazd. Generalnie. Zero litosci dla niego. Oszukał miliony kibiców. Realu Madryt. Jestem zażenowany. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Deviler @barcelonaLM @KrychaFCB @Lanosss

2

@visca_josef masz jeszcze bejsbol i kominiarke?

0

@FCB NA ZAWSZE! Bo fatalnie wyglądał

0

NO Lewandowski YES party

1

@Sulimo według mnie 2 lata i będzie ladował gole jak powalony

0

@cules100pro Ciekawe co jest miedzy Penia a Flickiem

0

@Hindus Yamalowi wybaczam wszystko na ten moment i ode mnie krytyki nie dostanie, a Casado za Celte ma u mnie minusa, przez jego czerwoną kartke stracilismy punkty

13

Raphinia jedyny gosc w tej druzynie ktory ma forme i jest pewny siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?