Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewus i Olmo pierwsi do zmiany
0
Lewus zagrał 3 dobre miesiące i zjazd do bazy z formą xD
3
Niestety ale Barcelona Flicka nie potrafi bronić plus granie ciągle tym słabiakiem w bramce...bez dobrej obrony nie da sie wygrywać pucharów i taka jest prawda futbolu.
My w tym sezonie 4 razy zachowalismy czyste konto.. to jest żałosne.
@Lionel_Messi10
6
Borek po tym losowaniu faktycznie ostro nabuzowany ;p -
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @KrychaFCB @Lanosss
0
Dlaczego Garnacho i Rashford nie znaleźli się w kadrze na Derby Manchesteru?
Marcus Rashford i Alejandro Garnacho nie znaleźli się w dzisiejszej kadrze Manchesteru United na mecz z Manchesterem City.
Obaj zawodnicy są zdrowi – ich nieobecność to efekt decyzji selekcyjnej Rúbena Amorima.
Amorim o Garnacho i Rashfordzie:
„To była zwykła ocena. Rozmawiałem z nimi po ostatnim treningu, obaj trenują bardzo dobrze. Zwracam uwagę na wszystko – od tego, jak trenujesz, przez to, jak się odżywiasz, po to, jak ubierasz się na mecz. Analizujemy każdy aspekt: trening, występy meczowe, współpracę z drużyną, pomoc kolegom. Wszystko jest brane pod uwagę przy wyborze składu. Muszę wybierać i to była moja decyzja. Zawodnicy to rozumieją”.
5
Zdenerwowany pan Mateusz Borek -
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Lanosss
6
Rúben Amorim już teraz dostrzega, że praca w Manchesterze United jest znacznie trudniejsza, niż zakładał na początku. Początkowy entuzjazm po jego przyjściu szybko opadł, a codzienność w klubie okazuje się znacznie bardziej wymagająca, niż pierwotnie mu przedstawiono.
ESPN
6
Awans pewny, jesteśmy faworytem.
1
@Cvzx co mówił ten narcyz?
0
@Popitek12 Lewandowski
1
@Matheu12 Szkoda ze jak my gramy słabiej to od razu wszystkie mecze wtapiamy, a Real mimo grania kupska jest w grze o wszystko, a my mimo zajebistych 3 miesięcy jesteśmy w takiej samej sytuacji a w La Lidze nawet gorszej niz ten słaby Real.
0
@mientusek1407 najlepszy pomocnik na świecie
0
@Kamiloza91 a potem wygrają LM i tyle z tego xd
6
Laporta to jak tak dalej pójdzie to za chwile cały klub i personel sprzeda byle tego Olmo zarejestrować, profesjonalny klub sportowy ;D
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
2
@Kgorecki2500 Polska przyjmie wszystkich?
0
@Mitch_Atleta jak było za co chwalić to chwaliłem ale jeśli w miesiąc tracimy 10 punktów jak frajerzy to tutaj obecnie ani grama pochwały byc nie może.
Mam nadzieje że wygramy najbliższe 3 mecze zaczynając od BVB, bo jeśli nie to zacznie się robić naprawdę gorąco w biurach, a szczególnie gdybyśmy przegrali z Atleti u siebie(wtedy prawdopodobnie lądujemy poza top2.)
@Beztroskii Czyści podłogi w szatni i wyczuł ten klimat ;)
0
Tomasz Ćwiąkała: W Barcelonie jest obecnie klimat jak za schyłkowego Xaviego.
2
@FanBarcy22 Jak nas od miesiąca klepią jaśki z La Liga to co dopiero z taką formą się wydarzy w LM xd
Z BVB będą ciężary a to póki co tylko Borussia.
2
Szkoda że z najsłabszym Realem od lat dajemy dupy ale cóż widocznie tak musi być, pozdrawiam zaslepionych transferem Olmo ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
0
Barca z taką gra nie ma czego szukać
0
@Vito9 Weźmy jeszcze Grosickiego na lewe skrzydło, moze w lepszym otoczeniu jego talent tez jeszcze eksploduje.
1
@Ronin47 Tah przynajmniej jest dostępny do grania, a Duńczyk to szklanka niestety
15
#Parody
Mateusz Borek: Słuchajcie. Niech mi ktoś wytłumaczy. Po co Mbappe przeszedł do Realu Madryt? Po co? Chłopie. Odejdź z tego klubu. Najlepiej już w styczniu. Pakuj sie i wyjazd. Generalnie. Zero litosci dla niego. Oszukał miliony kibiców. Realu Madryt. Jestem zażenowany. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Deviler @barcelonaLM @KrychaFCB @Lanosss
2
@visca_josef masz jeszcze bejsbol i kominiarke?
0
@FCB NA ZAWSZE! Bo fatalnie wyglądał
0
NO Lewandowski YES party
1
@Sulimo według mnie 2 lata i będzie ladował gole jak powalony
0
@cules100pro Ciekawe co jest miedzy Penia a Flickiem
0
@Hindus Yamalowi wybaczam wszystko na ten moment i ode mnie krytyki nie dostanie, a Casado za Celte ma u mnie minusa, przez jego czerwoną kartke stracilismy punkty
13
Raphinia jedyny gosc w tej druzynie ktory ma forme i jest pewny siebie