Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
FC Barcelona potrzebuje 60M euro przed końcem roku, aby móc zarejestrować Daniego Olmo i Pau Víctora. [
@MigRico
] @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
9
@Eklerek Jesli go nie zarejestrujemy do konca grudnia, to od 1 stycznia chłopak jest wolnym agentem i tyle ;)
2
@ViscaelBarca2007 Z fanami Laporty szkoda czasu dyskutowac. xd
2
@kuz Wystarczy nie robic głupich transferów jak Olmo :)
3
@Firestone Gruby oszust do dymysji i tyle.
7
FC Barcelona ma tylko 4 dni na znalezienie rozwiązania ws. zarejestrowania Olmo i Víctora. W przeciwnym razie Dani będzie wolnym piłkarzem, a Pau będzie musiał odejść na wypożyczenie. [
@alexpintanel
] Hahaha tyle powiem xD @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
3
@tomek8756 wolne wiec jest pite
7
Jesli taki gosc trafi do Barcelony, to mozna ten klub rozwiązywac.
2
w Hiszpanii czara goryczy zaczyna się przelewać i Robert Lewandowski w Barcelonie może być niedługo na wylocie. - W klubie są ludzie, którzy sądzą, że najlepiej będzie zakończyć współpracę przyszłego lata i zakontraktować innego, skuteczniejszego napastnika - pisze m.in dziennik Sport.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Lanosss
7
@tomek8756 Dej dej dej dej.
7
@gumaz Jakiś gej mnie gonił to trzeba było przyśpieszyć.
5
@gumaz 9,58s na 100 m.
5
Dziennikarz ESPN miażdży Lewandowskiego
Robert Lewandowski w ostatnim czasie zawodzi w meczach FC Barcelony. Suchej nitki na Polaku nie zostawił Graham Hunter, znany dziennikarz ESPN.
- Polski napastnik stał się jaskrawym i nierozwiązywalnym problemem dla katalońskiego klubu, a także stanowi ogromną piętę achillesową, której nie ma żaden z ich dwóch głównych rywali w walce o tytuł, Real Madryt i Atletico Madryt - stwierdził Hunter.
- Można argumentować, że wszystkie słabości, które Lewandowski powoduje w drużynie Hansiego Flicka, mogą pozbawić jej szansy na wygranie La Liga w tym sezonie - dodał.
- Ale co najgorsze, słabością, w której najbardziej różni się od dwóch innych najlepszych strzelców La Ligi, jest to, że gdy Lewandowski nie strzela, otrzymujesz od niego absolutnie żałosne standardy w innych aspektach gry - zakończył.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
14
Ide se pić kurakao, a Pan nie.
1
@Kgorecki2500 Danke i wzajemnie.
1
@Lionel_Messi10 Od niedzieli pełno lata na twitterku tych grafik z Lewym, piekne to jest ;D
5
Laporta prawie zawał ;p
1
@Faro Ja juz tak mam od kilku lat.
2
@tomek8756 jakbym pisał o jakiś cieplych chlopaczkach to by mu sie podobalo xD
19
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Chciałbym złożyć. Świąteczne życzenia. Także wesołych świąt. By wam jedzenia. Ale przede wszystkim alkoholu. Na stole. Nie zabrakło. Kieruje te życzenia do wszystkich. Ponieważ. Należy być miłosiernym. Należy wybaczać. Powiedzieć dobre słowo. Szczególnie w tym okresie. Nawet dla tych. Z którymi się nie zgadzamy.
Nawet. Dla tych frajerów. Hejterow. Ktorzy mnie nie szanują. Ja to wszystko pamietam. Taķże jeśli ktoś ma dalej problem. To zapraszam. Do Dębicy. I sobie wyjasnimy. Fizycznie. To i owo.
Natomiast. Generalnie. Nawet tym gorszym ludziom. Należy się dobre słowo. Dlatego naśladujcie mnie. Bądźcie również dobrzy. Miłosierni. Miejcie zasady. Cierpliwość. Dystans. Otwarty umysł. Taki przyklad Wam daję. Od siebie. Na te święta. To tyle ode mnie. Bawcie się. Pijcie. Dobrego barszczyku.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @Deviler @KrychaFCB @Lanosss
2
@tomek8756 W takie krótkie i ponure dni to czlowiek depreche łapie i nic sie nie chce xD na szczescie jeszcze okolo 2 miesiace tego gówna i w marcu powoli wiosna wejdzie na rejon ;p
0
@Triv44 witam
15
Wy nie wiecie co sie działo w kanie galilejskiej? Normalnie kurde wesele tam było i bawią sie bawią, a tu nagle wódki zabrakło no i juz chcialy żydy(bo to wszystkie żydy były) wysłac kogos na wielbłądzie na meline żeby przywiózł ale wtedy Pan Jezus wstał i powiedział "zara zara chłopaki poczekajcie, nie śpieszcie się, dajcie mnie tu wody i ja wam te wode tu na miejscu w wódke zrobie" no i zrobił.
@Kgorecki2500 @tomek8756
1
@Herato powinien zostać zwolniony
0
@AmigoBlancos Ale za to Barcelona ladnie przegrywa ;D
4
Mamy mniej punktów zdobytych na tym etapie sezonu niż w zeszłym takim obrzydliwym sezonie Xaviego, którego sam ostro krytykowalem, lecz wiadomo Flick nie moze byc krytykowany bo wygral tryplet w sezonie covidowym ;)
Fakty sa takie ze Atletico pierwszy raz od 2006 wygrywa na terenie Barcelony, a Xavi jechal ich w lutym 2022 wynikiem 4;2 z Adama Traore na skrzydle i bez gwiazdora Lewusa, dobrej niedzieli.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
0
@FCBhls7 Jak oddadzą do konca 2025 to bedzie dobrze.
21
#Parody
Mateusz Borek: Witam. Kilka słów. Kilka zdań. O Realu. O Barcelonie również. Bo wiem że czekacie. Na moją rzetelną. Merytoryczną. Opinię.
No cóż. Generalnie. Real Madryt znów wczoraj. Udowodnił. Swoją wielkość. Swoją mentalność. To że jest. Po prostu najlepszy na świecie. To nie podlega dyskusji. Kto uważa inaczej. Ten się nie zna. Na futbolu.
A teraz. Przejdźmy do Barcelony. Bo tam jak zwykle. Burdel. Brak organizacji. Kłamstwo. Obłuda. Brak zasad. No i słaba. Tragiczna. Gra.
Kolejna kompromitacja. Organizacyjna. Stadion Camp Nou. Planowo. Miał być otwarty. W grudniu tego roku. A teraz mówi się o październiku. 2025 roku. I ja mam takie pytanie. Czy w tej Barcelonie tam na miejscu. Ktoś się w ogóle interesuje. Tym klubem? No ludzie. Umówmy się. Gdybym to ja był fanem. Tam w Hiszpanii. I takie rzeczy by się działy. To zebrałbym kilku. Chłopaków z miasta. Ruszylibyśmy z kijami do bejsbola. Z pałkami. Do biur klubowych. Barcelony. I zrobilibyśmy porządek. Z tym całym Laportą.
Natomiast. Kibice. Fani tego klubu. Śpią. Nic ich nie obchodzi. Szkoda mi tylko Roberta i Wojtka. Że dali się nabrać. Na jakiś projekt. Którego nie ma. I nie będzie. Tyle ode mnie. Pozdrawiam świadomych.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Deviler @Kessie @KrychaFCB @barcelonaLM @Lanosss
5
@Nightraider Socios to przeszlosc, oni mają wywalone w ten klub, a przez ich ciagły brak reakcji zarządy mogą odwalać różne machloje.
6
Oszust Laporta znowu bedzie w akcji ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss