Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No i oficjalnie Olmo i Victor będą bez rejestracji, historyczna kompromitacja tego klubu stała się faktem... w takiej sytuacji po prostu gruby frajer Laporta do dymysji i tutaj nie ma o czym więcej dyskutować. Niesamowite co sie własnie wydarzyło
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @mekston @Lanosss
0
@esem91 Jednak RFEF nie otrzymała jeszcze żadnego oficjalnego wniosku od La Liga o rozpatrzenie licencji zawodników zgodnie z ustalonymi procedurami.
@martinezferran
2
Barcelona niestety ale tego meczu na miejscu Realu by nie wygrała i to jest smutny fakt.
1
Tomasz Ćwiąkała: Nie ma co sie dziwic, cały mecz Vinicius był prowokowany.
0
Alejandro Echevarría - były szwagier Laporty również jest już w klubowych biurach.
@JijantesFC
0
@Catalonya1992 również LM
2
@mekston * Pana Borka.
2
Joan Laporta wrócił do swojego biura.
@monfortcarlos
9
I słusznie że La Liga oraz RFEF nie zgadzają się na rejestracje Olmo oraz Victora, jest po terminie i takie są zasady i tyle. Inne kluby by nas chyba w sądach konkretnie rozjechały gdyby te rejestracje teraz przeszły xd
A gruby oszust Laporta ciekawe co powie, pewnie jest w euforii :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Lanosss
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@PJ777 Zostałbym w klubie i wyjechał na pol roku gdzies na Hawaje i imprezował za hajs grubego.
1
@SirPeacefull Danke i wzajemnie ;)
A no w sensie Barcelona wygrała wtedy w sezonie 08/09 wszystkie mozliwe trofea, a ze Laporta byl wtedy prezesem klubu to mają do niego sentyment ;p
2
@Nightraider W punkt.
2
@AlwaysBlaugrana Ale socios mu ufają, bo wygrał tryplet w 2009 roku.
0
@Azazel_Pazuzu Wystarczyło nie robić tego bezsensownego transferu Olmo za 60 baniek, chlopak poki co zagral tylko dobrze wrzesien potem połamany(ziobro zaskoczenia) i jak wrocił to gówno gra. Ale cóż grubas musiał kogoś na siłe kupic i wybrał se Olmo zeby przepalić kase.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Wrócilem do zywych po sylwestrze takze szczesliwego nowego roku wszystkim ;)
A teraz moge przejsc do kolejnej kompromitacji Joana Laporty czyli braku zarejestrowania na czas Olmo i Victora... cóż jesli ktos jeszcze broni grubego parodystę to musi byc konkretnie zaslepiony, Olmo - kompletnie niepotrzebny transfer za 60 milionów, a teraz brak rejestracji i nie wiadomo jak to sie skonczy... kabaret i robienie gówna z tego klubu ciag dalszy. Pozdrawiam ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Lanosss @mekston @KrychaFCB @Kessie
2
Połowa Europy także w oczekiwaniu na przyszłość Daniego Olmo na wypadek, gdyby mogli go sprowadzić.
@martinezferran
2
@esem91 Czas jest do północy, jesli się nie uda to od 1 stycznia będą wolnymi zawodnikami xd
2
JERZY DUDEK:
„Gdy przyszedłem w 2007 roku, w kolejnych latach Iker Casillas został mistrzem świata, mistrzem Europy, najlepszym bramkarzem La Ligi, więc miałem wpływ na jego mobilizację.”
2
@MesQueUnClub96 I szybko nie wygra.
2
@mientusek1407 Czy ja wiem, Borek raczej zadowolony bo Real w tym roku wygral 5 trofeów, a Barcelona nawet pucharu gampera nie byla wstanie wygrać ;p
A ze Laporta to kłamca to oczywiste.
8
Pan Mateusz Borek w punkt o grubym oszuście Joanie Laporcie
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @KrychaFCB @Lanosss
0
@mekston Donieck.
4
@tomek8756 @DonCarletto Z panami juz nie rozmawiam.
3
Fatalnie ten Stolarczyk wygląda.
2
@draxidox Polska frajerem europy? Nie pierwszy i nie ostatni raz.
6
@Gronek Wielki Ferguson przez 27 lat trenowania United wygrał tylko 2 razy LM ;p
0
Taka jest prawda futbolu.