5

No i oficjalnie Olmo i Victor będą bez rejestracji, historyczna kompromitacja tego klubu stała się faktem... w takiej sytuacji po prostu gruby frajer Laporta do dymysji i tutaj nie ma o czym więcej dyskutować. Niesamowite co sie własnie wydarzyło

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @mekston @Lanosss

0

@esem91 Jednak RFEF nie otrzymała jeszcze żadnego oficjalnego wniosku od La Liga o rozpatrzenie licencji zawodników zgodnie z ustalonymi procedurami.
@martinezferran

2

Barcelona niestety ale tego meczu na miejscu Realu by nie wygrała i to jest smutny fakt.

1

Tomasz Ćwiąkała: Nie ma co sie dziwic, cały mecz Vinicius był prowokowany.

0

Alejandro Echevarría - były szwagier Laporty również jest już w klubowych biurach.
@JijantesFC

0

@Catalonya1992 również LM

2

@mekston * Pana Borka.

2

Joan Laporta wrócił do swojego biura.
@monfortcarlos

9

I słusznie że La Liga oraz RFEF nie zgadzają się na rejestracje Olmo oraz Victora, jest po terminie i takie są zasady i tyle. Inne kluby by nas chyba w sądach konkretnie rozjechały gdyby te rejestracje teraz przeszły xd
A gruby oszust Laporta ciekawe co powie, pewnie jest w euforii :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Lanosss

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@PJ777 Zostałbym w klubie i wyjechał na pol roku gdzies na Hawaje i imprezował za hajs grubego.

1

@SirPeacefull Danke i wzajemnie ;)
A no w sensie Barcelona wygrała wtedy w sezonie 08/09 wszystkie mozliwe trofea, a ze Laporta byl wtedy prezesem klubu to mają do niego sentyment ;p

2

@Nightraider W punkt.

2

@AlwaysBlaugrana Ale socios mu ufają, bo wygrał tryplet w 2009 roku.

0

@Azazel_Pazuzu Wystarczyło nie robić tego bezsensownego transferu Olmo za 60 baniek, chlopak poki co zagral tylko dobrze wrzesien potem połamany(ziobro zaskoczenia) i jak wrocił to gówno gra. Ale cóż grubas musiał kogoś na siłe kupic i wybrał se Olmo zeby przepalić kase.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Wrócilem do zywych po sylwestrze takze szczesliwego nowego roku wszystkim ;)

A teraz moge przejsc do kolejnej kompromitacji Joana Laporty czyli braku zarejestrowania na czas Olmo i Victora... cóż jesli ktos jeszcze broni grubego parodystę to musi byc konkretnie zaslepiony, Olmo - kompletnie niepotrzebny transfer za 60 milionów, a teraz brak rejestracji i nie wiadomo jak to sie skonczy... kabaret i robienie gówna z tego klubu ciag dalszy. Pozdrawiam ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Lanosss @mekston @KrychaFCB @Kessie

2

Połowa Europy także w oczekiwaniu na przyszłość Daniego Olmo na wypadek, gdyby mogli go sprowadzić.
@martinezferran

2

@esem91 Czas jest do północy, jesli się nie uda to od 1 stycznia będą wolnymi zawodnikami xd

2

JERZY DUDEK:

„Gdy przyszedłem w 2007 roku, w kolejnych latach Iker Casillas został mistrzem świata, mistrzem Europy, najlepszym bramkarzem La Ligi, więc miałem wpływ na jego mobilizację.”

2

@MesQueUnClub96 I szybko nie wygra.

2

@mientusek1407 Czy ja wiem, Borek raczej zadowolony bo Real w tym roku wygral 5 trofeów, a Barcelona nawet pucharu gampera nie byla wstanie wygrać ;p
A ze Laporta to kłamca to oczywiste.

8

Pan Mateusz Borek w punkt o grubym oszuście Joanie Laporcie


@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @KrychaFCB @Lanosss

0

@mekston Donieck.

4

@tomek8756 @DonCarletto Z panami juz nie rozmawiam.

3

Fatalnie ten Stolarczyk wygląda.

2

@draxidox Polska frajerem europy? Nie pierwszy i nie ostatni raz.

6

@Gronek Wielki Ferguson przez 27 lat trenowania United wygrał tylko 2 razy LM ;p

0

Taka jest prawda futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?