Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kompromitacja naszej obrony
2
Hansi Flick: "Zaczęliśmy turniej z Wojciechem Szczęsnym w bramce i tak też go kończymy. To decyzja podjęta tylko na dziś."
@MovistarFutbol
1
Komentarz usunięty
6
Dobrze by było mieć tez dobrego napastnika, bo niestety od 2 miesięcy gramy bez
1
@Barcafan2020 Gówno gra, a mają nad nami 5 punktów przewagi w tabeli xd
6
Brać odpad z cienkiego United, brzmi świetnie xD
3
Ansu Fati był wczoraj zaskoczony wykluczeniem z kadry. Piłkarz nie odczuwał żadnego dyskomfortu i nie ma też żadnej kontuzji. To była po prostu decyzja Hansiego Flicka. Ansu ma wrażenie, że klub chce go sprzedać lub wypożyczyć - stąd taka decyzja. On sam chce zostać.
@HelenaCondis
1
Lewus gra na poziomie Śląska Wrocław
0
@bart_azz 60 letni szczesny lepszy niz 25 letni penja.
1
@tomek8756 Kolego. Zastanow sie. Po co to zrobiłes. Po co to tutaj. Wkleiles.
13
Chciałem ostatnio napisac #Parody Borka o tym że broni Viniciusa ale poźniej zobaczyłem ze on serio takie coś powiedział i uzywał tych prymitywnych argumentow ze biedny Vini prowokowany itp XD tego gościa to juz nawet parodiować się nie da, bo jest w stanie wszystko powiedzieć.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Lanosss @KrychaFCB @Kessie @barcelonaLM
0
Rafał Gikiewicz:
"Gdybym powiedział ludziom w Śląsku, że jadę na testy dla niemieckiej pierwszoligowej drużyny, zażądaliby opłaty w wysokości 5 mln euro. Dlatego powiedziałem, że boli mnie brzuch i muszę zostać w domu przez trzy dni. A potem pojechaliśmy samochodem do Brunszwiku"
"Spotkałem się z prezydentem Śląska i przeobraziłem się w aktora. Mówiłem: "Nasze dziecko ma dopiero rok, ale moja żona jest już w depresji, przechodzimy bardzo trudny okres i jeśli będę musiał tu zostać, prawdopodobnie stracę żonę i dziecko. Uroniłem nawet kilka łez."
2
Jan Tomaszewski o sytuacji z zarejestrowaniem Daniego Olmo i Pau Víctora:
"Przepraszam, ale ja życzę Barcelonie jak najgorzej. Przez Barcelonę Lewandowski nie przyleciał na mecze decydujące o utrzymaniu w Lidze Narodów. Nie gramy nawet w barażach, więc nie zarobimy. Kiedy z klubem pożegna się Deco, a przede wszystkim Laporta? Jest to dla mnie jedna wielka kompromitacja."
4
Fabio Capello:
"W 2007 roku przyczyniłem się do odejścia Ronaldo z Realu Madryt. Niedługo potem zadzwonił do mnie Silvio Berlusconi i zapytał:
"Co myślisz o sprowadzeniu go do Milanu?"
Odpowiedziałem:
"Zły pomysł. Kobieciarz, rozwala grupę, ma nadwagę."
Berlusconi podziękował za opinię. Kilka dni później Ronaldo był w Milanie.
38
Fati gra jak 45 letni bold boy i trzeba się z tym pogodzić, wrak piłkarza. Popatrzcie na Gaviego, chlopak rok bez gry, wraca i dalej ma tą samą pewność siebie oraz dynamike, są oczywiscie jeszcze pewne braki ale to nic w porównaniu z Fatim którego jak najszybciej trzeba sie pozbyc z tego klubu, on ma 3 największą pensje warto przypomniec xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss
0
Aj jezus maria alez blad Szczęsnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Fatalny Fati...
2
Fatalnie ten Fermin wygląda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@abram3k 26 na pustaka
0
Lewy 10 meczy zawieszenia za to zagranie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewandowski złota piłka
0
@KrwawiaceoczyVEB fart sie skonczyl
1
Lewandowski by tego nie trafił.
0
@sevs Laporta mówił ze skład jest kompletny wiec ktos na pewno jest prawda? Prawda?
6
Flick pokazuje że nawet tak głeboki rezerwowy jak jakiś Wojciech Szczęsny może liczyć na gre, szacunek dla trenera.
0
@mekston Najlepszy napastnik na swiecie pokazuje klase.
0
Joan Laporta w ostatniej chwili zrezygnował z lunchu z zarządem UD Barbastro.
@JosepSoldado