3

Kompromitacja naszej obrony

2

Hansi Flick: "Zaczęliśmy turniej z Wojciechem Szczęsnym w bramce i tak też go kończymy. To decyzja podjęta tylko na dziś."
@MovistarFutbol

1

Komentarz usunięty

6

Dobrze by było mieć tez dobrego napastnika, bo niestety od 2 miesięcy gramy bez

1

@Barcafan2020 Gówno gra, a mają nad nami 5 punktów przewagi w tabeli xd

6

Brać odpad z cienkiego United, brzmi świetnie xD

3

Ansu Fati był wczoraj zaskoczony wykluczeniem z kadry. Piłkarz nie odczuwał żadnego dyskomfortu i nie ma też żadnej kontuzji. To była po prostu decyzja Hansiego Flicka. Ansu ma wrażenie, że klub chce go sprzedać lub wypożyczyć - stąd taka decyzja. On sam chce zostać.
@HelenaCondis

1

Lewus gra na poziomie Śląska Wrocław

0

@bart_azz 60 letni szczesny lepszy niz 25 letni penja.

1

@tomek8756 Kolego. Zastanow sie. Po co to zrobiłes. Po co to tutaj. Wkleiles.

13

Chciałem ostatnio napisac #Parody Borka o tym że broni Viniciusa ale poźniej zobaczyłem ze on serio takie coś powiedział i uzywał tych prymitywnych argumentow ze biedny Vini prowokowany itp XD tego gościa to juz nawet parodiować się nie da, bo jest w stanie wszystko powiedzieć.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Lanosss @KrychaFCB @Kessie @barcelonaLM

0

Rafał Gikiewicz:

"Gdybym powiedział ludziom w Śląsku, że jadę na testy dla niemieckiej pierwszoligowej drużyny, zażądaliby opłaty w wysokości 5 mln euro. Dlatego powiedziałem, że boli mnie brzuch i muszę zostać w domu przez trzy dni. A potem pojechaliśmy samochodem do Brunszwiku"

"Spotkałem się z prezydentem Śląska i przeobraziłem się w aktora. Mówiłem: "Nasze dziecko ma dopiero rok, ale moja żona jest już w depresji, przechodzimy bardzo trudny okres i jeśli będę musiał tu zostać, prawdopodobnie stracę żonę i dziecko. Uroniłem nawet kilka łez."

2

Jan Tomaszewski o sytuacji z zarejestrowaniem Daniego Olmo i Pau Víctora:

"Przepraszam, ale ja życzę Barcelonie jak najgorzej. Przez Barcelonę Lewandowski nie przyleciał na mecze decydujące o utrzymaniu w Lidze Narodów. Nie gramy nawet w barażach, więc nie zarobimy. Kiedy z klubem pożegna się Deco, a przede wszystkim Laporta? Jest to dla mnie jedna wielka kompromitacja."

4

Fabio Capello:

"W 2007 roku przyczyniłem się do odejścia Ronaldo z Realu Madryt. Niedługo potem zadzwonił do mnie Silvio Berlusconi i zapytał:

"Co myślisz o sprowadzeniu go do Milanu?"

Odpowiedziałem:

"Zły pomysł. Kobieciarz, rozwala grupę, ma nadwagę."

Berlusconi podziękował za opinię. Kilka dni później Ronaldo był w Milanie.

38

Fati gra jak 45 letni bold boy i trzeba się z tym pogodzić, wrak piłkarza. Popatrzcie na Gaviego, chlopak rok bez gry, wraca i dalej ma tą samą pewność siebie oraz dynamike, są oczywiscie jeszcze pewne braki ale to nic w porównaniu z Fatim którego jak najszybciej trzeba sie pozbyc z tego klubu, on ma 3 największą pensje warto przypomniec xd
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss

0

Aj jezus maria alez blad Szczęsnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Fatalny Fati...

2

Fatalnie ten Fermin wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@abram3k 26 na pustaka

0

Lewy 10 meczy zawieszenia za to zagranie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewandowski złota piłka

0

@KrwawiaceoczyVEB fart sie skonczyl

1

Lewandowski by tego nie trafił.

0

@sevs Laporta mówił ze skład jest kompletny wiec ktos na pewno jest prawda? Prawda?

6

Flick pokazuje że nawet tak głeboki rezerwowy jak jakiś Wojciech Szczęsny może liczyć na gre, szacunek dla trenera.

0

@mekston Najlepszy napastnik na swiecie pokazuje klase.

0

Joan Laporta w ostatniej chwili zrezygnował z lunchu z zarządem UD Barbastro.
@JosepSoldado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?