40

@Roobo Uśmiechnij sie.

0

@626 Olmo bym oddał.

1

@Kgorecki2500 Polska nie przyjmie żadnego migranta, Tusk tak powiedział więc tak bedzie.

1

Real u siebie na Bernabeu rozjedzie te City 3 do jaja albo i więcej, nie ma czym się emocjonować

1

@Kgorecki2500 Sławek będzie w moim miescie 29 marca, na pewno się wybiorę ;D
A II tura jest do zrobienia, jesli Stanowski się wycofa i chociaz częsc popierajacych go pojdzie na Mentzena to juz zdecydowanie moze polepszyć wynik, plus jakis % pisowcow tez moze dac szanse Mentzenowi.

5

Sondaż Pollster dla Super Expressu(przeprowadzony w dniach 8-10 luty)

Rafał Trzaskowski - 35%(-2%)
Karol Nawrocki - 25%(-2%)
Sławomir Mentzen - 16%(+2%)
Szymon Hołownia - 8%(-3%)
Krzysztof Stanowski - 5%
Grzegorz Braun 3%(-+0)
Magda Biejat - 2%(-1%)
Adrian Zandberg - 2%(-+0)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Xaviball @Criss18Barca

3

Ta drużyna ma w końcu odpowiednią mentalność, ciężki teren i gra przez pół godziny w "10" i w zadnym momencie nie daliśmy się dojechać, brawo drużyna!
A co do Araujo to bez niego ta druzyna jest lepsza, po prostu Cubarsi - Inigo to podstawa ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

11

@Xaviball Tusk pluje w morde swoim wyborcom? Stare, znałem.

1

@mmaciass Otóż to, naiwniacy w Polsce myślą że liczą sie wartości i inne takie pierniczenie glupot o wzajemnym szacunku, a fakty są takie że USA za chwilę dogada się z Rosją, a w Unii juz myślą nad powrotem handlu z Rosją ;)
A Polska jak zwykle zostanie z palcem w dupie.

0

Yamal hahaha piekna bramka ;) ale zasłużył chlopak na bramke

4

@jacobFCB To dopiero w finale ligi mistrzow

3

Ferran w ostatnim czasie naprawde coraz lepiej wygląda, chociaz jakąś konkurencję ma Lewy ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@Kgorecki2500 Jedynie co by moglo takiego człowieka zmotywowac zeby zagłosować to wlasnie taki kandydat dla jaj ktorym jest Stanowski, mnie juz mało co zdziwi ;D

11

@Kgorecki2500 Wiesz Stanowskiego głównie popieraja osoby co mają w dupie polityke i mają gdzies innych kandydatów, wiec wcale bym sie nie zdziwil jakby sie zakrecil kolo 5% ale i tak pewnie się wycofa.

@FcPortoFan1999 Mentzena znają juz nawet mohery, przebija powoli sciane i widze to też w mojej rodzinie, nawet zagorzali pisowcy mogą byc w stanie na niego zagłosować.

8

Sondaż dla Radia ZET

Rafał Trzaskowski - 34,8%
Karol Nawrocki - 26,1%
Sławomir Mentzen - 16,3%
Szymon Hołownia - 7,6%
Krzysztof Stanowski - 4,4%
Magda Biejat - 3,3%
Grzegorz Braun - 3,2
Adrian Zandberg - 2,2%
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Criss18Barca @Xaviball

1

Wyobraźmy sobie teraz taką rzecz. Nie ma desantu na plażę Omaha Beach, Hitler nie wysyła von Paulusa pod Stalingrad, tylko dajmy na to rzuca oddziały Volksturmu, a Józef Wissarionowicz pada ofiarą spisku Berii. No jak wtedy by wyglądała mapa świata? No pytam się.

6

@BorzyKrzys @Kgorecki2500 @chlip1 mógł dodać ze to oczywiscie dzięki 8 lat rządów prawa i sprawiedliwosci i ostatnich 10 lat prezydentury Andrzeja Dudy

7

Niezly stresik pod koniec, masakra ale najwazniejsze ze udalo sie przepchać ten mecz. Pewniejszy Szczęsny cieszy, a Yamal to inna galaktyka ;)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

2

Drewniak czeka na karnego

2

Ronald Araujo: No nie tak to miało wyglądać w tej 1 połowie, jest ciężko, niedziela 14;00, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę.
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @tomek8756

13

@D10SLEO Trzaskowski i kompromitacja? Stare, znałem.

3

@Pawci023x Widzi frajerów to nałoży krotka piłka

6

@Roobo uśmiechnięci to specjalna grupa spoleczna, trzeba im wybaczyc, paliwo 5,19 pozdrawiam wlasnie tankuję

2

@Tasde jesli Ziobro kiedykolwiek bedzie skazany na wiezienie to ja jestem Putin, pozdrawiam.

1

@FCB_dimiC Następnym razem sie zorganizuje wyjazd Rambli "Dębica tour"

@Lanosss Przekaz jest jasny, mieć zasady. Być skromnym. Dobrym. Twardym. Świadomym.

@VegetaPolska A nawiązałem do pewnej sceny z Czarkiem Pazurą i w pewien sposób dodałem tam o kilku czarnoskórych pilkarzach Realu, spodziewalem sie bana ale góra tydzień bo nie było tam zadnych wyzwisk xd

7

2 tygodnie urlopu po meczu Realu z Celtą, emocje poniosły ;D ale przynajmniej wykorzystalem ten czas by odwiedzić Matiego Borka w Dębicy.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @KrychaFCB @Lanosss

1

@Comentateiro Co do miasta to w moim mieszka okolo 140 tysiecy ludzi wiec mozna by powiedziec ze się zgadza, chociaz mam tez sporo znajomych w Katowicach i im tez najblizej do głosowania na Konfe, a co do wieku to przedział miedzy 25-30 ;p

1

@Arkon Idiota Braun juz na szczescie poza Konfederacją.

1

Przyszły piłkarz Barcelony Nico Williams z pieknym golem

25

#Parody

Mateusz Borek: Witam. Ochłonąłem już. Po przegranym. W miarę wysoko. Przez Real Madryt. El Clasico. No i powiem wam krótko. Dobrze się stało. Porażka w nieistotnym pucharze. Tak. To jest nieistotny. Towarzyski. Puchar. Dlatego jestem przekonany. Że Real ostatecznie wygra La Liga. Oraz że. Do końca będzie bił się. O Champions League.
Natomiast. Skandalem jest. Że ten Olmo może grać. Mam nadzieję że sądy. Prokuratura. W Hiszpanii się tym zajmą. Ja wiem że Barcelona to klub. Chroniony. Który może być. Ponad prawem. Ale umówmy sie. Tak dalej nie może być.
Poza tym. Generalnie. Uważam że Barcelona już nic więcej nie wygra. W tym sezonie. Oczywiście za tą opinie. Zaślepieni. Fanatycy Barcelony. Mnie zaatakują. Będą opluwać. Ale ja ludzie. Znam futbol. Zajmuje się nim. 50 lat. I wiem kto jest gotowy. Do wielkich rzeczy.
Tyle póki co. Ode mnie. A i jeszcze jedno. Nie piszcie do mojej rodziny. Że Borek to nalepka na ubikacje. Chcecie? Znajde was. Podjadę. Wyjaśnimy pewne sprawy. W bagażniku mam do tego. Odpowiedni sprzęt. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Deviler @barcelonaLM @mekston @Kessie @KrychaFCB @Lanosss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?