Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byleby nie przegrać finału z PSG jeśli faktycznie taki będzie xD
0
Liverpool te karne jak pipki strzelają xD
1
Nunez ty frajerze
0
Nunez nie ma żadnych kart do grania w takim klubie jak Liverpool.
5
@Konus69 Bredzisz.
1
@norbi77 Zaślepieni i tak będą mowić ze swietnie gra xD
0
Drewniakowski do zmiany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yamallllllll wybitne!!!
0
Lewy kur... śpi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz nawet jeśli Araujo dostanie czerwoną kartke to nie będzie takiego stresu, bo nasza druzyna lepiej broni w 10 w ostatnim czasie xd
6
@gumaz No i spoko, przynajmniej potwierdzi wynikiem ponizej 5% swoj koniec politycznej kariery.
2
@Kgorecki2500 Ciekawe ale będą ochotnikom placic za to szkolenie ;p
1
@michal26 Zostawią Nawrockiego, dziś Czarnek też lał wodę że mają swoje sondaże itp. Także Mentzen niech robi swoje.
A Hołownia to faktycznie powinien się wycofac, bo się skończy tak że nawet czwarty by nie był xD
6
Doktor Nawrocki w akcji to chyba nowa seria będzie XD co za gość
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Roobo @Xaviball
5
@Awtameok_Klana Nawet w pisowskiej "wpolsce24" Nawrocki w nowym sondazu ma tylko 23% xD takze jest ciekawie
0
La Rambla? To przeszłość.
0
@michal26 @Kgorecki2500 No i jednak Kidawe wymienili bo ona spadła ponizej 10% a tutaj chłopa by mieli wymienić który ma spokojnie póki co ponad 20%? To byłby paniczny ruch, a dodatkowo w PiS nie ma konkretnego kandydata.
3
@Kgorecki2500 @michal26 Tydzień temu Kaczyński mówił że Nawrocki to ich jedyny kandydat i nie ma innego więc troche by się skompromitował jakby za chwilę go wymienił xD
2
@draxidox Zobaczymy, ten chłop w kazdym sondażu traci poparcie i coraz więcej ludzi zauważa jaki to jest słup.
A jeśli jednak Nawrocki będzie w drugiej turze to ja zostaje w domu.
7
Doktor Nawrocki znowu w akcji xDDD facet ewidentnie nie chce być w drugiej turze
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @Xaviball @Roobo @tbas
0
@draxidox Dzięki takim wypowiedziom poparcie dla Konfy może tylko rosnąć xD Korwin i Braun dwóch idiotów
6
Leszek Miller dla Super Expressu: "Jeśli PiS nie zmieni swojego kandydata na urząd prezydenta, to w drugiej turze znajdzie się Sławomir Mentzen."
Leszek Miller o swoim największym błędzie w polityce: "Wystawienie Pani Ogórek w wyborach na urząd prezydenta to była pomyłka, bardzo tego żałuję, powinienem ją wycofać."
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Criss18Barca
1
@michal26 Mentzen bedzie w drugiej turze ;)
3
@lucas75 xD przecież Ter Stegen taki dobry mecz ostatni raz w Lidze Mistrzow miał chyba w 2015 roku...
Ter Stegen to co najwyzej do Arabii latem powinien pójść, w koncu po latach mamy obecnie bramkarza na dobrym poziomie.
2
@Lanosss Kolego. Jesli juz. To Pan Borek. A po drugie. Więcej szacunku. Dla pana eksperta.
5
@D10SLEO Krzysiek Bosak? Znany Liberał. Doradca Tuska. Prawa ręka rządów Platformy.
0
@lithotripter Chciałbym móc odpowiedzieć ale nie wyjaśnił ;P
0
Podejście prezydenta Donalda Trumpa do wojny Federacji Rosyjskiej z Ukrainą opiera się na szerszej strategii konieczności zresetowania stosunków z Moskwą. Nie można dalej izolować Rosji - specjalny wysłannik Stanów Zjednoczonych ds. Ukrainy i Rosji Keith Kellogg
@Kgorecki2500 @michal26