0

Byleby nie przegrać finału z PSG jeśli faktycznie taki będzie xD

0

Liverpool te karne jak pipki strzelają xD

1

Nunez ty frajerze

0

Nunez nie ma żadnych kart do grania w takim klubie jak Liverpool.

5

@Konus69 Bredzisz.

1

@norbi77 Zaślepieni i tak będą mowić ze swietnie gra xD

0

Drewniakowski do zmiany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yamallllllll wybitne!!!

0

Lewy kur... śpi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz nawet jeśli Araujo dostanie czerwoną kartke to nie będzie takiego stresu, bo nasza druzyna lepiej broni w 10 w ostatnim czasie xd

6

@gumaz No i spoko, przynajmniej potwierdzi wynikiem ponizej 5% swoj koniec politycznej kariery.

2

@Kgorecki2500 Ciekawe ale będą ochotnikom placic za to szkolenie ;p

1

@michal26 Zostawią Nawrockiego, dziś Czarnek też lał wodę że mają swoje sondaże itp. Także Mentzen niech robi swoje.
A Hołownia to faktycznie powinien się wycofac, bo się skończy tak że nawet czwarty by nie był xD

6

Doktor Nawrocki w akcji to chyba nowa seria będzie XD co za gość



@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Roobo @Xaviball

5

@Awtameok_Klana Nawet w pisowskiej "wpolsce24" Nawrocki w nowym sondazu ma tylko 23% xD takze jest ciekawie

0

La Rambla? To przeszłość.

0

@michal26 @Kgorecki2500 No i jednak Kidawe wymienili bo ona spadła ponizej 10% a tutaj chłopa by mieli wymienić który ma spokojnie póki co ponad 20%? To byłby paniczny ruch, a dodatkowo w PiS nie ma konkretnego kandydata.

3

@Kgorecki2500 @michal26 Tydzień temu Kaczyński mówił że Nawrocki to ich jedyny kandydat i nie ma innego więc troche by się skompromitował jakby za chwilę go wymienił xD

2

@draxidox Zobaczymy, ten chłop w kazdym sondażu traci poparcie i coraz więcej ludzi zauważa jaki to jest słup.

A jeśli jednak Nawrocki będzie w drugiej turze to ja zostaje w domu.

7

Doktor Nawrocki znowu w akcji xDDD facet ewidentnie nie chce być w drugiej turze



@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @barcelonaLM @Xaviball @Roobo @tbas

0

@draxidox Dzięki takim wypowiedziom poparcie dla Konfy może tylko rosnąć xD Korwin i Braun dwóch idiotów

6

Leszek Miller dla Super Expressu: "Jeśli PiS nie zmieni swojego kandydata na urząd prezydenta, to w drugiej turze znajdzie się Sławomir Mentzen."

Leszek Miller o swoim największym błędzie w polityce: "Wystawienie Pani Ogórek w wyborach na urząd prezydenta to była pomyłka, bardzo tego żałuję, powinienem ją wycofać."
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Criss18Barca

1

@michal26 Mentzen bedzie w drugiej turze ;)

3

@lucas75 xD przecież Ter Stegen taki dobry mecz ostatni raz w Lidze Mistrzow miał chyba w 2015 roku...
Ter Stegen to co najwyzej do Arabii latem powinien pójść, w koncu po latach mamy obecnie bramkarza na dobrym poziomie.

2

@Lanosss Kolego. Jesli juz. To Pan Borek. A po drugie. Więcej szacunku. Dla pana eksperta.

5

@D10SLEO Krzysiek Bosak? Znany Liberał. Doradca Tuska. Prawa ręka rządów Platformy.

0

@lithotripter Chciałbym móc odpowiedzieć ale nie wyjaśnił ;P

0

Podejście prezydenta Donalda Trumpa do wojny Federacji Rosyjskiej z Ukrainą opiera się na szerszej strategii konieczności zresetowania stosunków z Moskwą. Nie można dalej izolować Rosji - specjalny wysłannik Stanów Zjednoczonych ds. Ukrainy i Rosji Keith Kellogg

@Kgorecki2500 @michal26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?