Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sondaż parlamentarny dla Opinia24
Koalicja Obywatelska - 34,8%(+3,5)
Prawo i Sprawiedliwość - 27,0%(-3,3)
Konfederacja - 18,6%(+1,9)
Trzecia Droga - 7,1%(-1,8)
Lewica - 4,6%(-0,7)
Kolejny sondaż który pokazuje że mozliwym scenariuszem są tylko 3 partie w kolejnej kadencji.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Xaviball @Criss18Barca @barcelonaLM @Roobo
26
@barteq Ale wiesz ze to poczatek serii rozmów po prostu z kandydatami na prezydenta? XD kazdego zaprosił, nawet Brauna ktorego nigdy nie chciał mieć u siebie w kanale.
Trzaskowski póki co nie odpowiedział na zaproszenie ale licze że przyjdzie, a nie zachowa się tak jak Nawrocki który np przestraszył się wywiadu u profesora Dudka.
6
Jak donosi Maximiliano Grillo z TNT Sports oraz portal TEAMtalk, Barcelona poważnie pracuje nad sprowadzeniem Leo Messiego. Głównym celem ma być udział Messiego w wielkim otwarciu odnowionego Camp Nou.
Kontrakt Messiego z Interem Miami wygasa pod koniec 2025r.
Barcelona świadoma tego ma już pracować nad planem powrotu, choć negocjacje mogą być skomplikowane.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@fart po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.
13
Mateusz Borek PO meczu Polska - Malta w Kanale Sportowym:
"Robert Lewandowski na ławce to dla mnie jedna z największych tajemnic tych eliminacji. Przecież za Adama Nawałki, Robert grał w każdym meczu, także zasadna jest ta dyskusja dlaczego Robert zaczął na ławce. Dla mnie hierarchia w zespole jest rzeczą świętą, jest kapitan na którego patrzą młodzi.. przyjechali ludzie na stadion z całej Polski by zobaczyć Lewandowskiego. Jak piłkarz jest zdrowy to musi grać i tyle. Nie wiem czyja to była decyzja by Lewandowski zaczął na ławce rezerwowych. Ciężko słuchać mi że mam byc wdzięczny piłkarzowi tylko dlatego że przyjechał na zgrupowanie reprezentacji, każdego piłkarza coś boli i to nie jest wymówka. Chciałbym wiedzieć po prostu dlaczego Robert nie zagrał, na dziś tego po prostu nie rozumiem."
Afera roku dla Borka bo Lewy zaczął na ławce mecz z piekarzami z Malty xDDD niezly kabaret
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM
1
@MesQueUnClub_87 krótko mówiąc gówno grali jak zwykle, pozdrawiam ;)
5
Jan Tomaszewski grzmi po meczu Polska - Malta:"Kopiemy się po czołach! Dlaczego ciągle gramy dwiema 'dziewiątkami'?! Proszę mi pokazać drugą drużynę, która gra dwoma napastnikami w Europie, taką liczącą się. Nie ma!" - Grzmi Tomaszewski.
1
@Stinger_ Wystarczy zobaczyc jakiś program z Borkiem i można z tego wyciągać rozne kwiatki, niesamowity ekspert xD
19
Mateusz Borek: Najważniejsze dzisiaj jest to że Robert Lewandowski pojawił się na boisku.
4
@VegetaPolska Uciekł bo zobaczył kto został prezesem PZPN - alkoholik i amator.
13
Mateusz Borek: Wykonałem parę telefonów. I mamy efekt. Robert Lewandowski na boisku.
7
@Ryoumen Pan Borek*
0
@PatrykBarca Janusz musi docenić rękę która go karmi.
1
@PatrykBarca Podobno Borek dzwonil do Probierza w przerwie
2
Lewy wchodzi kontuzje złapać, ja pierd... no nie moge, Lewy juz powinien w Barcelonie siedziec i tyle
2
Znowu ta cieszynka xDD frajerzy, a nie reprezentanci
2
@norbi77 Frajerzy.
6
Najwiekszym pajacem tej reprezentacji to chyba obecnie jest Świderski.
3
Po cieszynce Świderskiego licze że Malta właduje tu przynajmniej jedna bramke
0
Mateusz Borek: Nie potrzebujemy Roberta Lewandowskiego.
3
Mateusz Borek: Widać brak Roberta Lewandowskiego.
0
Bogusz to jest tragedia xDD
0
Bogusz jaki placek xdd
1
@macio_944 Skorupski juz ratuje ale 0;2 mozliwe, ciezko bedzie Skorupowi wszystko wyłapac
2
Ale ta reprezentacja jest zalosna
3
@D10SLEO Ciekawe czy bys mu to powiedział gdybyś siedział z nim na kanapie.
11
Mateusz Borek do Roberta Lewandowskiego: Chłopie ty oszukałes 40 milionów polaków, oszukałeś nas, nie chcemy już Cie widzieć. Panie Prezesie Kulesza, do końca z nim.
6
Borek - nalepka na ubikację.
1
@macio_944 No i już masz pewność że PAN Borek i Wichniarek nie zaproszą Cie w roli eksperta do swoich programów.
9
Artur Wichniarek w programie "Futbolówka" na temat Roberta Lewandowskiego przed dzisiejszym meczem:"Wiemy że Barcelona gra w czwartek zaległy mecz. Czy nasze eliminacje są mniej ważne? Co nas obchodzi klub Lewego? Jeżeli ktoś przyjeżdża grać dla reprezentacji, to zapomina wtedy o klubie."
Przydupas Borka z tą samą narracją, 'eksperci' obsrani przed meczem z piekarzami z Malty XD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Lanosss @barcelonaLM @mekston @KrychaFCB @Kessie