12

Mateusz Borek: Polscy piłkarze. Lewandowski. Teraz Kiwior. Za bardzo się skupiają na swoich klubach. Ja od nich oczekuję. Jako kibic. Jako fan reprezentacji Polski. By oni byli w 100% gotowi. Ale na mecze Polskiej kadry. Na mecze z Maltą w eliminacjach. A nie na mecz z Realem Madryt. No i umówmy się. Jakub Kiwior nie pomoże dziś Arsenalowi. Takie generalnie są fakty. Tyle ode mnie. Miłego wieczoru z Królewskimi.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @barcelonaLM @Lanosss @KrychaFCB

0

Hansi Flick podczas dzisiejszego treningu testował taki skład: Wojciech Szczęsny; Jules Koundé, Pau Cubarsí, Iñigo Martínez, Alejandro Balde; Frenkie de Jong, Pedri, Fermin Lopez; Lamine Yamal, Robert Lewandowski i Raphinha.
@marccnunezz

1

@RosjaninBut Wszystko git, dobrze jest, dobrze robią.

2

@fart Jarek ostatnio mówił że trzeba koniecznie trzymać strone USA, bo inaczej bedziemy pod butem Niemiec xD

A Mentzen to przynajmniej mówi że z Trumpem należy prowadzić twardą polityke transakcyjną i że krótko mówiąc USA broni nas nie dlatego bo są dobrymi ludźmi tylko liczą sie interesy, a Jarek Kaczyński jest kompletnie zaślepiony i bredzi o wartościach.

6

Pentagon rozważa wycofanie nawet 10 tys. amerykańskich żołnierzy z Europy Wschodniej – podała stacja NBC News, powołując się na wypowiedzi 6 amerykańskich i europejskich urzędników. Dyskusje - jak przekazała telewizja - dotyczą redukcji wojsk USA stacjonujących w Polsce i Rumunii.

5

@thecreativepl Republika praktycznie w ogóle nie atakuje Mentzena, a jeśli o nim mówią to go chwalą, więc jeśli byłby w II turze to od razu poleci przekaz z Republiki do pisiorów "głosujcie na Mentzena, bo inaczej wygra Trzaskowski" i tyle.

14

Sondaż united surveys dla WP;

Rafał Trzaskowski - 38,3%(+5,1)
Karol Nawrocki - 20,1%(-5,2)
Sławomir Mentzen - 18,8%(+0,9)
Szymon Hołownia - 7,1%(+2,1)
Magda Biejat - 2,7%
Adrian Zandberg - 1,8%
Krzysztof Stanowski - 1,6%
Grzegorz Braun - 1,1%
Niezdecydowani - 8,5%

Warianty II tury:

Rafał Trzaskowski - 62,5%(+5,2)
Karol Nawrocki - 37,5(-5,2)

Rafał Trzaskowski - 57,9%(+1,5)
Sławomir Mentzen - 42,1%(-1,5)

@Kgorecki2500 @michal26 @Comentateiro @tomek8756 @Criss18Barca @Roobo @Xaviball @Commando

2

@michal26 To się troche złapałem na tych ludzików z twittera ;p
W takim razie bardzo dobry sondaż dla Mentzena, a Hołownia zawyżony zdecydowanie i do tego 7% niezdecydowanych.
Czekam mimo wszystko na całą reszte sondaży no i szczególnie na badanie od OGB .

0

@michal26 Sugeruje sie tym co na twitterku przeczytałem i tam własnie kilka osób pisało o takich wartosciach, a ten sondaz jest na stronie rzeczpospolitej ale to platny artykuł wiec za duzo nie wiem xD

0

@Kuchar Możesz mieć oczywiście racje, za kilka tygodni sie okaże ale aż ciężko juz coś mi przewidywać bo jedyne co jest pewne tak naprawdę w 100% to pierwsze miejsce Trzaskowskiego w I turze ;D
Batyrowi w porównaniu do sondazu Ibris dla rzeczpospolitej sprzed miesiaca spadło az o 3,3.

2

@Comentateiro Najpewniej teraz w najbliższych tygodniach poparcie Mentzena ustabilizuje się na poziomie 17-19% i pytaniem jest czy zrobi w maju zryw na mijanke z Batyrem, a po tej 'aferze' z aborcją to Mentzen co ma stracić to stracił. Ciekawe jak będzie z debatami, bo ta co sie odbędzie w tvp to bedzie kabaret z 15? kandydatami xD

Dokładnie 10 lat temu 7 kwietnia 2015 wyszedł sondaz dla tvp gdzie Komorowski miał 46%, Duda 23% a Kukiz 6% a jak sie skonczylo kazdy wie.

8

Nowy sondaż IBRiS dla "Rzeczpospolitej" wykonany w dniach 4-5 kwietnia:

Rafał Trzaskowski - 36,2%
Karol Nawrocki - 22,4%
Sławomir Mentzen - 17,5%
Szymon Hołownia - 8,3%
Magda Biejat - 2,6%
Adrian Zandberg - 2,1%
Grzegorz Braun - 2,1%
Krzysztof Stanowski - 0,8%
Senyszyn - 0,6%
Niezdecydowani - 7,2%

Nawrocki spadek, Mentzen zaliczył delikatny spadek o 0,7%, a Hołownia zyskał 2,8% xD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @michal26 @Comentateiro @Xaviball @Commando @Roobo @Criss18Barca

4

Manchester United ODRZUCIŁ takie nazwiska jak Viktor Gyökeres, Victor Osimhen czy Benjamin Šeško i skupił się na Liamie Delapie jako głównym celu transferowym na pozycję napastnika.

22-letni Anglik został wskazany jako preferowana opcja na pozycję nr 9. W przypadku spadku Ipswich Town jego cena ma wynieść około £40 milionów.

Chris Wheeler [Daily Mail] - Mark Ogden [ESPN]

3

@Wojciech123 To się w pale nie mieści.

12

@Andrzej_Majonez Ta nagonka na Viniciusa tez przesadzona, on po prostu walczy z rasizmem i go prowokują na boisku.

17

@PatrychoO Raphinia pierwszy topowy sezon w karierze i już odklejka weszła na pełnej, Flick musi krótko po Niemiecku z nim i tyle ;)

6

@Piotr,1985 Gdyby to zrobił Vinicius to byłaby tutaj jazda po nim przez miesiąc, ale że to Raphinia to wiadomo nic takiego xD a prawda jest taka ze szarpanie się z kapitanem swojej druzyny to juz wyższy poziom odklejenia, psycha siadła po meczu z Argentyną i tym głupim wywiadzie ewidentnie ;p

0

Z BVB trzeba zagrać sporo sporo lepiej, bo inaczej to będą spore ciężary z awansem.

5

Ronald Araujo: Gdyby Bóg chciał to bym wyskoczył do dośrodkowania.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

@BorzyKrzys To sie po prostu w pale nie mieści!

9

Sondaż partyjny Pollster dla SE wykonany w dniach 31.03-2.04

Koalicja Obywatelska - 32,4%(-0,6)
Prawo i Sprawiedliwość - 31,8%(=)
Konfederacja - 18,2%(+0,9)
Trzecia Droga - 8,1%(-1,2)
Lewica - 5,0%(-0,7)
Partia Razem - 3,5%(+1,8)
Inni - 1,3%(-0,1)
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Comentateiro @Commando @michal26 @barcelonaLM @Xaviball @Roobo

0

@Comentateiro ja dla śmiechu oglądam, gorzej jesli ktos na powaznie ;P

1

Już ponad 100k na żywo ogląda Brauna u Stanowskiego xD

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756

8

Szczęść Boże i ratuj się kto może.

8

93 minuta Santiago Bernabeu mecz Real - Arsenal:" Aj Jezus Maria ależ błąd Kiwiora! Samobójcza bramka Polaka dająca awans Realowi Madryt..."

0

Balde chyba pijany

0

Ryzykowna zmiana...

2

Martinez im chyba wpierniczy w szatni za te gowno podania

10

Wszyscy ku..a jak egoisci graja, tak to gowno z tego bedzie

0

Araujo na pałe....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?