1

Celta nas cisnie w 90 minucie przy remisie XD

3

Fajny był sezon ale chyba sie skończy jak zwykle ostatnio czyli wpier*olem XD

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zasłuzone prowadzenie Celty

0

Tragiczna polowa Barcy.

0

No Yamal No party.

3

Obrona dziurawa jak ser xd

4

Ferran REKIN Torres!
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

@Lewangoooolsky to jej dziewczyna

1

Jako że mecz się już rozpoczął to można znowu stwierdzić - fatalnie dzis gra Lewandowski

16

@Commando Uśmiechajmy się.

4

Po tych słowach Flicka o chorym terminarzu spotkań to najpewniej grozi mu teraz do 3 meczów zawieszenia oraz zakaz stadionowy dla Legii.

1

Jeśli te informacje Marci okażą się prawdą to trio Yamal Lewy Raphinia znowu cały sezon będzie musiało byc niezniszczalne pod względem kontuzji xD

19

Mateusz Borek: Jestem wściekły. Czuję się znów oszukany. Przez cały Real Madryt. Czuję pustkę. Mam killa słów. Do Mbappe. Człowieku. Odejdź. Nie jesteś potrzebny. Mam dość kupowania gwiazdeczek. Przepłaconych piłkarzyków. Ludzie. To jest chore. Taki wielki klub. I taka przeciętność? Panie Prezesie Perez. Proszę. Apeluję. Żeby wyczyścić skład. Z mentalnych przegrywów. Z przeciętniactwa.
Natomiast. Przygoda Barcelony. Zakończy się na półfonale. Inter to półka wyżej. Fizycznie. Mentalnie. Tyle ode mnie. Jestem załamany. Butelka już otwarta. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Comentateiro @tomek8756 @mekston @Kessie @Lanosss @barcelonaLM @KrychaFCB

1

@mekston szykuje się

1

Inter prawdopodobnie w półfinale!

0

Lautaro gol! Inter z awansem w tym momencie

1

Bayern wraca do gry!

0

Rzut karny dla Realu Madryt

16

#Parody

Mateusz Borek: Dzisiaj wielki dzień. Wielki wieczór. Real Madryt dzisiaj. To zrobi. Odrobi straty. Wygra. Zamelduje się w półfinale. Champions League. Tylko Real Madryt może tego dokonać. Mentalność. Wiara. Wola walki. Umiejętności. Wszystko jest po stronie. Królewskich.
Natomiast. Należy być pokornym. Dowodem jest wczorajszy mecz. Barcelony. Która awansowała ledwo. Przy dużej pomocy szczęścia. Pokazała słabość. Mentalnie Barcelona. Znowu nie dała rady.
Tyle ode mnie. Widzimy się po meczu.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @KrychaFCB @Lanosss

0

@Azi dobrze ze my juz w finale jestesmy..

18

Nowy Sondaż CBOS wariantów II tury wyborów prezydenckich:

Rafał Trzaskowski - 54,2%(-1,9)
Karol Nawrocki - 45,8%(+1,9)

Rafał Trzaskowski - 52,0%
Sławomir Mentzen - 48,0%

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756 @Comentateiro @Criss18Barca @Roobo @Xaviball @Commando @barcelonaLM

1

@Piotr,1985 Lepiej nie ryzykować, jesli Real by dziś awansował to oni tą Lige Mistrzów znowu wygrają siłą woli ;p

6

Fakty są takie - cieńka BVB nam wrąbała 3 bramki i całe szczęście że padł ten samobój dla nas bo mogło być naprawdę różnie, a co do Araujo to można go sprzedać nawet za 30 milionów, gościowi Bóg nie pozwala raczej grać dobrze w piłkę xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

4

Araujo jest frajerem, nie zapraszam do dyskusji
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 Trzaskowski nie wygra tych wyborów.

2

Czemu gra Yamal dzisiaj? Chłopak żyłowany do granic możliwości, gdy Xavi to robił to były bluzgi z kazdej strony xd

4

Wirtualna Polska: Sztabowcy Rafała Trzaskowskiego i Magdaleny Biejat poinformowali że nie wezmą udziału w kolejnej debacie w telewizji Republika - 9 maja.
Trzaskowski się na niej nie stawi, to przesądzone. - mówią.

Rafałek tylko się będzie pojawiał w reżimowej TVP ;)
@Kgorecki2500 @michal26 @Comentateiro @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @Xaviball @KrychaFCB @barcelonaLM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?