0

Ter Stegen grzej sie

16

Mateusz Borek: Słuchajcie. Moja merytoryczna. Krótka opinia. Na temat dzisiejszego El Clasico.
A więc. Królewscy dziś zabierają mistrzostwo Barcelonie. Po prostu. To jest ten moment. Typuję pewną wygraną Realu Madryt. Oraz hat-trick Kyliana Mbappe.
Natomiast. Apeluję o koncentrację z tyłu. Wielkie wyzwanie. Przed najlepszym stoperem młodego pokolenia. Oczywiście mam na myśli Asencio. Ale generalnie to spokojnie. Wystarczy pokryć Yamala i Barcelona nie istnieje. Tyle ode mnie. Miłego oglądania.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @Lanosss @KrychaFCB @blakkudium

0

Koniec Wojciecha Szczęsnego w Barcelonie możliwy

"Siedem bramek straconych w półfinale Ligi Mistrzów sprawiło, że Szczęsny znalazł się w bardzo trudnej sytuacji" — pisze kataloński "Sport". Przyszłość Wojciecha Szczęsnego w Barcelonie staje pod znakiem zapytania i nie ma co do tego już żadnych wątpliwości. Nie ma wątpliwości, że Sommer pomógł swojej drużynie awansować do finału, podczas gdy Szczęsny nie był obecny w bramce Barcy podczas decydującego spotkania" — czytamy w "Sporcie".

"Dlatego logiczne jest, aby klub ponownie rozważył przedłużenie kontraktu Szczęsnego, nawet jako drugiego bramkarza. Teraz debata dotyczy jego lub Joana Garcii, którego podpisanie rozważa zarząd katalońskiego giganta. — czytamy.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 Wichniarek śmieć bez kręgosłupa moze co najwyzej te sznurówki Gaviemu wiązać :)

1

@Kondziubarca Moze Laporta wygrać, byleby porozumial się z Leo, jeden i drugi kocha klub ale Laporta wybrał kłamstwo na początku obecnej kadencji..
A jak z tym kontraktem Messiego? Serio nie przedłuża czy jak to wygląda?

5

@Kgorecki2500 Wedlug mnie to bedzie lepszy Papież dla kościoła.

1

@Lionel_Messi10 Laporta pewnie niestety znowu wygra ale uwazam ze mogą sie dogadać.

2

@michal26 Jeśli byłyby po 100% takie wyniki to wychodziłoby na to ze Sławek ma jeszcze jakies szanse na II ture, tym bardziej ze ta sonda jak mówisz robiona przed ta aferą.

0

Komentarz usunięty

5

Dembele złota piłka tuż tuż.
No a Lucho Enrique jeśli Flick za powiedzmy 2 lata odejdzie niech wraca do Barcelony, udowodnił juz chyba wszystkim którzy w to wątpili tym co zrobił w PSG ze jest wielkim trenerem :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

1

Saka jaki cieć xDD

0

Arsenal to też konkretni frajerzy.

0

@michaleu Wyślij linka pw

3

No i po Arsenalu, finału PSG Inter nawet nie bede oglądać xd

2

Mam wrażenie ze kazda druzyna w pólfinałach ma bramkarza, oprócz Barcelony XD my bysmy tu juz przegrywali 2;0 z tym Arsenalem

2

@Kgorecki2500 Matteo Borkini jest właśnie przyjacielem od które Mati Borek ma informację, szanse rosną.

13

Mateusz Borek: Wykonałem parę telefonów. Jestem w kontakcie z moimi przyjaciółmi kardynałami. I mogę przekazać. Że trwa obecnie burzliwa dyskusja. Jest dwóch głównych kandydatów. Generalnie. Napięta atmosfera w czasie konklawe. Nerwy. Stres. Wyzwiska.
Natomiast. Moje źródła mówią jasno. Będzie biały papież. To mogę Wam potwierdzić. Tyle ode mnie póki co. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @KrychaFCB @Lanosss @barcelonaLM @mekston @Kessie

2

Gavi za pośrednictwem mediów społecznościowych: "To bardzo trudne, a tym bardziej wiedząc, jak blisko byliśmy Cules, nie chcieli, abyśmy dotarli do finału, ponieważ z sezonem, który rozgrywamy, byli zesrani bez względu na to, ile lat minęło bez wygrania Ligi Mistrzów, chociaż wiem, że jest to bardzo trudne i chciałbym wygrywać co roku, jestem pewien, że wygramy, jeśli wszyscy będziemy razem, jak zawsze, wiem, że to nadejdzie. Teraz możemy zakończyć ten sezon z trzema trofeami, nawet jeśli nie zakładaliśmy tego przed rozpoczęciem sezonu. To był bardzo dobry sezon, pomimo tej porażki. Dajmy z siebie wszystko na Montjuïc w niedzielę i wygrajmy." [IG]

7

Batyr oddaje mieszkanie do którego podobno nawet nie ma kluczy na cele charytatywne, świętym powinni go ogłosić i to jeszcze w tym roku.

@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756

0

@barcelonaLM Pisowcy chcą zwalić wine na Mentzena za to że przez niego wygra Trzaskowski(beton pisowski to wyzszy poziom odklejenia) xDD
Bez wyborców Sławka to Nawrocki nawet 40% nie uzyska w II turze :)

3

Oho już informują że Balde raczej nie zagra z Realem w niedziele.. niech se synek juz jedzie na wakacje i wróci w sierpniu.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

2

W Lidze mistrzów raz się przegrywa, a raz się przegrywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KacperVEB Dokladnie, lepiej dostac konkretnie na łeb i przynajmniej wtedy wiadomo ze nie było szans.

0

@Criss18Barca Rekin jest przeciez mobilny napastnik top xd

1

Podobno Inigo Martinez ma jakiś lekki uraz... no to niech jeszcze w niedziele Araujo wyjdzie na Real i przegra nam kolejne rozgrywki.

1

Ronald Araujo: Gdyby Bóg chciał to udałoby się nam awansować, ale najwidoczniej miał to być Inter. Jest smutno ale zdarza się. ;p

1

Lewandowski podobno oszczędza się na Audi CUP który będzie w Lipcu

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756

0

@draxidox ludzie sie nie znają na futbolu

0

Podobno teraz Olmo płacze w szatni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?