Kondziubarca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2019
Rybnik
23 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen grzej sie
16
Mateusz Borek: Słuchajcie. Moja merytoryczna. Krótka opinia. Na temat dzisiejszego El Clasico.
A więc. Królewscy dziś zabierają mistrzostwo Barcelonie. Po prostu. To jest ten moment. Typuję pewną wygraną Realu Madryt. Oraz hat-trick Kyliana Mbappe.
Natomiast. Apeluję o koncentrację z tyłu. Wielkie wyzwanie. Przed najlepszym stoperem młodego pokolenia. Oczywiście mam na myśli Asencio. Ale generalnie to spokojnie. Wystarczy pokryć Yamala i Barcelona nie istnieje. Tyle ode mnie. Miłego oglądania.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @mekston @Kessie @barcelonaLM @Lanosss @KrychaFCB @blakkudium
0
Koniec Wojciecha Szczęsnego w Barcelonie możliwy
"Siedem bramek straconych w półfinale Ligi Mistrzów sprawiło, że Szczęsny znalazł się w bardzo trudnej sytuacji" — pisze kataloński "Sport". Przyszłość Wojciecha Szczęsnego w Barcelonie staje pod znakiem zapytania i nie ma co do tego już żadnych wątpliwości. Nie ma wątpliwości, że Sommer pomógł swojej drużynie awansować do finału, podczas gdy Szczęsny nie był obecny w bramce Barcy podczas decydującego spotkania" — czytamy w "Sporcie".
"Dlatego logiczne jest, aby klub ponownie rozważył przedłużenie kontraktu Szczęsnego, nawet jako drugiego bramkarza. Teraz debata dotyczy jego lub Joana Garcii, którego podpisanie rozważa zarząd katalońskiego giganta. — czytamy.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
@Lionel_Messi10 Wichniarek śmieć bez kręgosłupa moze co najwyzej te sznurówki Gaviemu wiązać :)
1
@Kondziubarca Moze Laporta wygrać, byleby porozumial się z Leo, jeden i drugi kocha klub ale Laporta wybrał kłamstwo na początku obecnej kadencji..
A jak z tym kontraktem Messiego? Serio nie przedłuża czy jak to wygląda?
5
@Kgorecki2500 Wedlug mnie to bedzie lepszy Papież dla kościoła.
1
@Lionel_Messi10 Laporta pewnie niestety znowu wygra ale uwazam ze mogą sie dogadać.
2
@michal26 Jeśli byłyby po 100% takie wyniki to wychodziłoby na to ze Sławek ma jeszcze jakies szanse na II ture, tym bardziej ze ta sonda jak mówisz robiona przed ta aferą.
0
Komentarz usunięty
5
Dembele złota piłka tuż tuż.
No a Lucho Enrique jeśli Flick za powiedzmy 2 lata odejdzie niech wraca do Barcelony, udowodnił juz chyba wszystkim którzy w to wątpili tym co zrobił w PSG ze jest wielkim trenerem :)
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
1
Saka jaki cieć xDD
0
Arsenal to też konkretni frajerzy.
0
@michaleu Wyślij linka pw
3
No i po Arsenalu, finału PSG Inter nawet nie bede oglądać xd
2
Mam wrażenie ze kazda druzyna w pólfinałach ma bramkarza, oprócz Barcelony XD my bysmy tu juz przegrywali 2;0 z tym Arsenalem
2
@Kgorecki2500 Matteo Borkini jest właśnie przyjacielem od które Mati Borek ma informację, szanse rosną.
13
Mateusz Borek: Wykonałem parę telefonów. Jestem w kontakcie z moimi przyjaciółmi kardynałami. I mogę przekazać. Że trwa obecnie burzliwa dyskusja. Jest dwóch głównych kandydatów. Generalnie. Napięta atmosfera w czasie konklawe. Nerwy. Stres. Wyzwiska.
Natomiast. Moje źródła mówią jasno. Będzie biały papież. To mogę Wam potwierdzić. Tyle ode mnie póki co. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @KrychaFCB @Lanosss @barcelonaLM @mekston @Kessie
2
Gavi za pośrednictwem mediów społecznościowych: "To bardzo trudne, a tym bardziej wiedząc, jak blisko byliśmy Cules, nie chcieli, abyśmy dotarli do finału, ponieważ z sezonem, który rozgrywamy, byli zesrani bez względu na to, ile lat minęło bez wygrania Ligi Mistrzów, chociaż wiem, że jest to bardzo trudne i chciałbym wygrywać co roku, jestem pewien, że wygramy, jeśli wszyscy będziemy razem, jak zawsze, wiem, że to nadejdzie. Teraz możemy zakończyć ten sezon z trzema trofeami, nawet jeśli nie zakładaliśmy tego przed rozpoczęciem sezonu. To był bardzo dobry sezon, pomimo tej porażki. Dajmy z siebie wszystko na Montjuïc w niedzielę i wygrajmy." [IG]
7
Batyr oddaje mieszkanie do którego podobno nawet nie ma kluczy na cele charytatywne, świętym powinni go ogłosić i to jeszcze w tym roku.
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756
0
@barcelonaLM Pisowcy chcą zwalić wine na Mentzena za to że przez niego wygra Trzaskowski(beton pisowski to wyzszy poziom odklejenia) xDD
Bez wyborców Sławka to Nawrocki nawet 40% nie uzyska w II turze :)
3
Oho już informują że Balde raczej nie zagra z Realem w niedziele.. niech se synek juz jedzie na wakacje i wróci w sierpniu.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10
2
W Lidze mistrzów raz się przegrywa, a raz się przegrywa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KacperVEB Dokladnie, lepiej dostac konkretnie na łeb i przynajmniej wtedy wiadomo ze nie było szans.
0
@Criss18Barca Rekin jest przeciez mobilny napastnik top xd
1
Podobno Inigo Martinez ma jakiś lekki uraz... no to niech jeszcze w niedziele Araujo wyjdzie na Real i przegra nam kolejne rozgrywki.
1
Ronald Araujo: Gdyby Bóg chciał to udałoby się nam awansować, ale najwidoczniej miał to być Inter. Jest smutno ale zdarza się. ;p
1
Lewandowski podobno oszczędza się na Audi CUP który będzie w Lipcu
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756
0
@draxidox ludzie sie nie znają na futbolu
0
Podobno teraz Olmo płacze w szatni.